گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ فاش شد [Gallery]

پس از افشای نام تجاری، قیمت، اندازه و رنگ قبلی، ما اکنون اولین نگاه خود را به گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ به لطف رندرهای رسمی داریم.

ایوان بلاس در 91mobiles امروز عصر دستگاه های نسل بعدی گلکسی واچ را به عنوان “رندرهای گرامافون” سه بعدی و با وضوح بالا فاش کرد. این با گلکسی واچ 5 – که با اسم رمز “قلب” شناخته می شود – شروع می شود و عمدتاً نسبت به ساعت کوچکتر واچ 4 که سال گذشته عرضه شد، تغییری نکرده است.

ما می بینیم که 44 میلی متر از حلقه متن در قسمت زیرین فاصله دارد، اما Blass می گوید اندازه مشابه – احتمالاً 40 میلی متر – نیز در دسترس خواهد بود. آن را در یک پالت رنگ گسترده تر از سری Pro ارائه خواهد شد و ما نگاهی داریم به آنچه که باید استاندارد گرافیت و نقره باشد، و همچنین یک یاقوت کبود آبی کم رنگ. طلای صورتی در اندازه کوچکتر نیز باید ارائه شود، طبق اطلاعات لو رفته قبلی Galxay Watch 5.

هر دو مدل به جای Gorilla Glass DX از “Sapphire Crystal” استفاده می کنند و در انواع LTE در دسترس خواهند بود. از دیگر مشخصات مشترک می توان به GPS و ضد آب 5ATM اشاره کرد. گزارش امروز می گوید که آنها One UI Watch 4.5 را بر اساس wearOS 3.5 اجرا می کنند، اگرچه باید دید که آیا این به روز رسانی ابتدا به دستگاه های موجود می رسد یا خیر.

Galaxy Watch 5 در Sapphire

در حالی که Watch 5 معمولی شبیه مدل سال گذشته به نظر می رسد، Watch 5 Pro – همانطور که شایعه شده است – قاب چرخشی را برای چیزی که سامسونگ فعلی آن را “قاب دیجیتالی” می نامد حذف می کند. با این حال، قاب صاف نیست، بلکه به سمت داخل خمیده است که احتمالاً باید جایگذاری انگشت و دقت بهتری داشته باشد.

با نام رمز «Project X»، به جای 46 میلی‌متر (و 44 میلی‌متر) در رنگ‌های تیتانیوم سیاه یا خاکستری تنها در اندازه 45 میلی‌متری عرضه خواهد شد. قطعاً ضخیم‌تر از اندازه کوچکتر 2022 است و به نظر می‌رسد که از یک سیستم گیره متفاوت به جای سگک پین معمولی استفاده می‌کند (همانطور که در Watch 4/5 دیده می‌شود).

Galaxy Watch 5 Classic به رنگ خاکستری

5 کلاسیک را در مشکی تماشا کنید

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: