Google Voice با قطع تماس ها به مدت یک ساعت از کار افتاد

اگر امروز بعدازظهر نتوانستید یک تماس خروجی با Google Voice برقرار کنید، دلیل آن مشکلی است که «اکثر کاربران را تحت تأثیر قرار داده است».

از حدود ساعت 4:12 بعد از ظهر تا 5:04 بعد از ظهر به وقت محلی، “مشتریانی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته اند ممکن است تماس های برقرار شده از طریق Google Voice را با شکست مواجه کنند.” به طور خاص، کسانی که تماس های خروجی برقرار می کنند، پیام «شماره در خدمت نیست» را شنیدند.

با این حال، گوگل می‌گوید که پیام‌های SMS/MMS تحت تأثیر قرار نگرفته و با آزمایش ما مطابقت دارد. در ساعت 5:27 بعد از ظهر، شرکت گزارش داد که:

مشکل Google Voice حل شد. بابت مشکل پیش آمده پوزش می طلبیم و از شکیبایی و حمایت مستمر شما سپاسگزاریم.

نسخه رایگان فقط برای ایالات متحده در نظر گرفته شده است، اما در چندین کشور مانند ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال، دانمارک، سوئد، سوئیس، ایرلند، هلند، آلمان، به عنوان یک افزونه پولی به Google Workspace نیز در دسترس است. ، ایتالیا، اتریش و بلژیک.

  • صدا را می توان به گونه ای سفارشی کرد که متناسب با جریان کاری روزانه شما باشد. تخصیص شماره، انتقال و صورت‌حساب به‌خوبی در کنسول آشنای Google Workspace Admin ادغام شده‌اند.
  • Voice از هوش مصنوعی گوگل برای صرفه جویی در وقت شما با مسدود کردن تماس های هرزنامه و رونویسی خودکار پیام های صوتی به متن استفاده می کند. ادغام با Google Meet و Calendar تمرکز را روی موارد مهم حفظ می کند.
  • صدا را می توان فوراً – و در سطح جهانی – از هر کجا و با کار اداری کمتر اجرا کرد.

علاوه بر اینکه به کارمندان شماره کاری می دهد که در Android، iOS و وب قابل دسترسی باشد، می توان از آن در طبقات فروش با خدمه خودروهای چند سطحی و گروه های حلقه استفاده کرد. این نسخه در پنل کناری جیمیل نیز ادغام شده است. علاوه بر قطعی امروز، سرویس VOiP گوگل به ندرت به این شکل برجسته آفلاین می شود.

اطلاعات بیشتر در Google Voice:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: