6 روشی که گوگل می تواند به شما در حل مسائل ریاضی روزمره کمک کند

حتی اگر ریاضی را به عنوان بخشی از کار خود انجام ندهید، هرکسی باید در زندگی روزمره اعداد را خرد کند. بسته به راحتی شما در ریاضیات، این می تواند مشکل بزرگی نباشد – یا می تواند یک چالش باشد. به عنوان فردی که با ناتوانی های یادگیری مرتبط با ریاضیات زندگی می کند، در دسته دوم قرار می گیرم. خوشبختانه، چند ابزار پیدا کرده‌ام که می‌توانند به من کمک کنند تا در برخوردهای روزانه‌ام با ریاضی راحت‌تر حرکت کنم. این ابزارها به‌طور خاص برای افراد دارای معلولیت ساخته نشده‌اند. آنها برای همه مفید هستند. اما من به عنوان کسی که همیشه با ریاضیات مشکل داشته ام، طرفدار آن هستم.

لنز گوگل

با تصاویر در Google Lens کمک تکالیف دریافت کنید

هفته‌ای یک‌بار بعد از کار، دفتر Google را ترک می‌کنم و به یک برنامه محلی بعد از مدرسه می‌روم که در آنجا به دانش‌آموزان کمک می‌کنم. دیدن دانش‌آموزان و شنیدن روزهایشان چیزی است که هر هفته منتظر آن هستم، اما وقتی از من می‌خواهند که در انجام تکالیف ریاضی کمک کنم، استرس دارم. نه فقط به این دلیل که من یک ناتوانی در یادگیری ریاضی دارم، بلکه به این دلیل که چندین سال است که مجبور نیستم جذر هر چیزی را پیدا کنم!

وقتی در یک مشکل تکلیف گیر می کنیم، از Google Lens برای گرفتن عکس از معادله استفاده می کنیم. این به ما دستورالعمل های گام به گام و تفکیک های دقیق را می دهد تا به ما در درک مفاهیم کمک کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور