8 نکته برای نوشتن رمان در Google Docs

نوشتن کتاب در فهرست سطل بسیاری از مردم قرار دارد، اما گفتن آن آسان تر از انجام دادن آن است. داستان گویی بسیار بیشتر از جویدن انتهای یک مداد و ایجاد تک خط های نابغه ای است که برای نسل های آینده نقل خواهد شد. این یک فرآیند مستمر پیش نویس، بازنگری و دریافت بازخورد است. به عنوان کسی که روی اولین رمان او کار می کنم، به خوبی از این واقعیت (گاهی متواضعانه) آگاه هستم.

در اولین پیش نویس کارم که در حال پیشرفت بود، متوجه شدم که به کمک نیاز داشتم. هر روز، به نظر می رسید که به اندازه کافی سریع، اغلب به اندازه کافی، خوب نمی نویسم. بدتر از همه، وقتی برنامه نوشتنی که از آن استفاده می‌کردم خراب شد، تمام پیشرفتم را از دست دادم. می‌دانستم که آیا واقعاً قرار است این کار را انجام دهم، به ابزاری برای پشتیبانی بهتر از نوشته‌ام نیاز داشتم. بنابراین به Google Docs تغییر مکان دادم.

Docs انعطاف‌پذیری و منابعی را برای من فراهم کرد که از طریق اولین پیش‌نویس خود به آن نیاز داشتم، و من ویژگی‌های بیشتری را در حین انجام بازبینی و کار بر روی چند داستان دیگر کشف کردم. اگر نوشتن رمان هدف شما نیز هست، در اینجا چند راه وجود دارد که Google Docs می تواند به شما در تحقق آن کمک کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  تعهدات جدید به آینده دیجیتال ژاپن