گوگل ابتکار دفاع سایبری هوش مصنوعی را برای بهبود زیرساخت های امنیتی راه اندازی می کند

از طریق ابتکار دفاع سایبری هوش مصنوعی، ما به سرمایه گذاری خود در زیرساخت آماده هوش مصنوعی، انتشار ابزارهای جدید برای مدافعان، و راه اندازی تحقیقات جدید و آموزش های امنیتی هوش مصنوعی ادامه می دهیم. این تعهدات برای کمک به ایمن سازی، توانمندسازی و پیشرفت آینده دیجیتال جمعی ما توسط هوش مصنوعی طراحی شده اند.

1. ایمن. ما معتقدیم که فناوری‌های امنیتی هوش مصنوعی، درست مانند سایر فناوری‌ها، باید از نظر طراحی و به‌طور پیش‌فرض ایمن باشند – در غیر این صورت می‌توانند معضل مدافع را بیشتر عمیق‌تر کنند. به همین دلیل است که چارچوب هوش مصنوعی امن را به عنوان وسیله ای برای همکاری در بهترین شیوه ها برای ایمن سازی سیستم های هوش مصنوعی آغاز کردیم. برای ایجاد این تلاش ها برای تقویت یک اکوسیستم هوش مصنوعی ایمن تر:

  • ما به سرمایه گذاری در شبکه ایمن و مجهز به هوش مصنوعی مراکز داده جهانی خود ادامه دهید. برای کمک به تغییر جزر و مد در فضای سایبری، باید نوآوری‌های جدید هوش مصنوعی را در اختیار سازمان‌های بخش عمومی و کسب‌وکارها با اندازه‌های مختلف در صنایع قرار دهیم. در بازه زمانی 2019 تا پایان 2024، ما بیش از 5 میلیارد دلار در مراکز داده در اروپا سرمایه گذاری خواهیم کرد – برای کمک به پشتیبانی از دسترسی ایمن و قابل اعتماد به طیف وسیعی از خدمات دیجیتال، از جمله قابلیت‌های گسترده هوش مصنوعی مانند پلتفرم هوش مصنوعی Vertex ما.
  • ما یک “AI” جدید برای امنیت سایبری را اعلام می کنیم گروه از 17 استارت آپ از بریتانیا، ایالات متحده و اتحادیه اروپا تحت برنامه هوش مصنوعی Google for Startups Growth Academy برای امنیت سایبری. این به تقویت اکوسیستم امنیت سایبری فراآتلانتیک با استراتژی های بین المللی سازی، ابزارهای هوش مصنوعی و مهارت های استفاده از آنها کمک می کند.

2. توانمند سازی. انتخاب‌های حکمرانی هوش مصنوعی که امروزه انجام می‌شود می‌تواند زمین را در فضای مجازی به روش‌های ناخواسته تغییر دهد. جوامع ما برای جلوگیری از آینده ای که مهاجمان می توانند نوآوری کنند اما مدافعان نمی توانند، به یک رویکرد نظارتی متعادل برای استفاده و پذیرش هوش مصنوعی نیاز دارند. ما به سرمایه‌گذاری‌های هدفمند، مشارکت بین صنعت و دولت، و رویکردهای نظارتی مؤثر برای توانمندسازی سازمان‌ها برای به حداکثر رساندن ارزش هوش مصنوعی و در عین حال محدود کردن ابزار به دشمنان نیاز داریم. برای کمک به مدافعان در این مبارزه:

  • ما در حال گسترش 15 میلیون دلاری خود هستیم Google.org برنامه سمینارهای امنیت سایبری برای پوشش تمام اروپا، در ابتدا در GSEC مالاگا در سال گذشته اعلام شد. این برنامه که شامل ماژول های متمرکز بر هوش مصنوعی است، از دانشگاه ها برای آموزش نسل بعدی کارشناسان امنیت سایبری از جوامع محروم پشتیبانی می کند.
  • ما منبع باز هستیم شعبده بازي، ابزاری جدید با هوش مصنوعی برای کمک به مدافعان از طریق شناسایی نوع فایل، بخش مهمی از شناسایی بدافزارها. Magika قبلاً برای کمک به محافظت از محصولاتی از جمله Gmail، Drive و Safe Browsing، و همچنین توسط تیم VirusTotal ما برای ایجاد یک محیط دیجیتال امن‌تر استفاده می‌شود. Magika از روش‌های شناسایی فایل معمولی عملکرد بهتری دارد که در مجموع 30 درصد افزایش دقت و تا 95 درصد دقت بالاتر را در محتوایی که معمولاً به سختی شناسایی می‌شود، اما بالقوه مشکل‌ساز مانند VBA، جاوا اسکریپت و پاورشل ارائه می‌کند.

3. پیشبرد. ما متعهد به پیشرفت تحقیقاتی هستیم که به ایجاد پیشرفت‌هایی در امنیت مبتنی بر هوش مصنوعی کمک می‌کند. برای حمایت از این تلاش، ما اعلام می کنیم 2 میلیون دلار کمک های مالی تحقیقاتی و مشارکت های استراتژیک که به تقویت ابتکارات تحقیقاتی امنیت سایبری با استفاده از هوش مصنوعی، از جمله تقویت تأیید کد، بهبود درک چگونگی کمک هوش مصنوعی به حملات سایبری و اقدامات متقابل برای دفاع، و توسعه مدل‌های زبانی بزرگ که در برابر تهدیدات مقاوم‌تر هستند، کمک می‌کند. این بودجه از محققان مؤسساتی از جمله دانشگاه شیکاگو، کارنگی ملون و استنفورد حمایت می کند. این مبتنی بر تلاش‌های مداوم ما برای تحریک اکوسیستم امنیت سایبری، از جمله تعهد ۱۲ میلیون دلاری ما به سیستم تحقیقاتی نیویورک در سال گذشته است.

انقلاب هوش مصنوعی در حال حاضر در حال انجام است. در حالی که مردم به درستی وعده داروهای جدید و پیشرفت های علمی را تحسین می کنند، ما همچنین از پتانسیل هوش مصنوعی برای حل چالش های امنیتی نسلی هیجان زده هستیم و در عین حال ما را به دنیای دیجیتال ایمن، مطمئن و قابل اعتمادی که شایسته آن هستیم نزدیک می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور