چه دوربین هایی به طور کامل با برنامه Google Home ادغام می شوند

زیبایی سیستم‌های خانه هوشمند مانند Google Home این است که می‌توانید دستگاه‌های مختلف را از تعداد زیادی از تولیدکنندگان مختلف به هم متصل کنید. چگونه خوب با این حال، این دستگاه‌ها با Google Home کار می‌کنند، موضوعی پیچیده است. دوربین‌هایی را که با برنامه Google Home به خوبی کار می‌کنند و نحوه استفاده از هر دستگاه Google Home را بررسی می‌کنیم.

نحوه کار دوربین ها با Google Home

اکثر دوربین های هوشمند داخلی و خارجی موجود در بازار با Google Home کار می کنند. این شرکت دامنه وسیعی دارد و برای سازگاری در میان بسیاری از تولید کنندگان مختلف تلاش می کند. برخی موارد دور از دسترس مانند دوربین های داخلی و خارجی و زنگ درهای Ring وجود دارد، زیرا آنها توسط آمازون ساخته شده اند و برای الکسا ساخته شده اند.

اگرچه اکثر آنها سازگار هستند، اما اکثریت کوچک کاملاً سازگار هستند. برای مثال، دوربین‌های Nest گوگل به خوبی ادغام می‌شوند زیرا، البته، به‌طور خاص برای Google Home ساخته شده‌اند. فیدهای دوربین Nest دقیقاً در برنامه نشان داده می‌شوند و به شما امکان می‌دهند دقیقاً از طریق کنترل‌های خانه در Android ببینید دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد.

متأسفانه، اکثر دستگاه‌های سازگار با «دستیار Google» و «هوم» نمی‌توانند از همین ویژگی استفاده کنند. مارک‌هایی مانند Eufy، Tapo، و Wyze همگی با Google Home سازگار هستند، اگرچه فید در برنامه نمایش داده نمی‌شود. در عوض، می‌توانید از Google Assistant بخواهید تا فید آن دوربین را از طریق نمایشگر Google Nest Hub به شما نشان دهد.

دوربین هایی که با برنامه Google Home ادغام می شوند

دوربین‌هایی که با برنامه Google Home ادغام می‌شوند و فیدهای زنده را مستقیماً از طریق برنامه Android یا iOS به شما نشان می‌دهند، بسیار کم هستند. تا کنون، ما فقط یک سازنده به جز گوگل پیدا کرده‌ایم که دوربین‌هایی را با پشتیبانی از برنامه اصلی Google Home می‌سازد: Arlo.

دوربین‌های Arlo Pro 3، Pro 4 و Essentials همگی مستقیماً در برنامه ادغام می‌شوند، اگرچه مجموعه‌ای از ویژگی‌های مشابه دوربین‌های Google Nest را ندارند. می‌توانید برنامه را مستقیماً از تلفن خود باز کنید، روی دوربین ضربه بزنید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد. از طریق برنامه Arlo، می‌توانید رویدادهای ضبط‌شده و ویژگی‌های اضافی را مشاهده کنید، اگرچه امکان دیدن نمای زنده از برنامه Google Home و Home Control Android بسیار خوب است.

در اینجا یک لیست کامل از دوربین هایی است که فیدهای زنده را در برنامه Google home نشان می دهند:

 • Nest Cam (با سیم و باتری)
 • Nest Cam با نورافکن (سیمی)
 • Nest Doorbell (باتری)
 • Nest Hello
 • Nest Cam (نسل اول)
 • Nest Cam Outdoor (نسل اول)
 • Nest Cam IQ
 • Nest Cam IQ Outdoor
 • Arlo HD
 • Arlo Pro 3
 • Arlo Pro 4
 • Arlo Essentials

به روز رسانی 9/20

برخی از خوانندگان برخی از تجربیات خود را با دوربین های دیگری که با برنامه Google Home کار می کنند به اشتراک گذاشته اند و به شما امکان می دهند فید را مستقیماً در آن مشاهده کنید. طبق گزارشات آنها، اینها چند دوربین اضافی هستند که با برنامه Google Home کار می کنند، اگرچه برخی مانند D-Link معمولا کند و باگ هستند:

 • دوربین های D-Link (DCS-8515 و احتمالاً بیشتر)
 • دوربین های لورکس (با سیم و بی سیم)

به‌علاوه، تقریباً غیرممکن است که بدانید برخی از این دوربین‌ها واقعاً در برنامه Google Home کار می‌کنند یا خیر، زیرا اینها گزارش‌های خواننده هستند. به نظر می‌رسد اکثر تولیدکنندگان تنها بر روی توانایی مشاهده دوربین‌های شما از Nest Hub یا Chromecast تمرکز می‌کنند، و اکثر دوربین‌ها فاقد توانایی نمایش در برنامه Google Home در لیست دستگاه شما هستند، که مایه شرمساری است.

اگر دوربین‌های مناسب دستیار Google را می‌شناسید که فید زنده را در خانه Google نشان می‌دهند، پیامی را در شبکه اجتماعی یا ایمیل برای ما ارسال کنید. تا زمان نگارش، Arlo و Nest تنها دو موردی هستند که می‌توانیم استفاده از این ویژگی را تأیید کنیم. امیدواریم در آینده شاهد ادغام بهتری باشیم، اگرچه Arlo و Nest هر دو برندهای عالی هستند.

بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: