Stadia برای واکنش‌های ایموجی اجتماعی پشتیبانی می‌کند

Google Stadia در حال انتخاب یک ویژگی جدید برای فید اجتماعی “Explore” خود است، زیرا پست‌ها اکنون امکان واکنش‌های ایموجی را می‌دهند.

گوگل به‌عنوان بخشی از جمع‌بندی دو هفته‌ای «This Week on Stadia»، خط تولید Stadia Pro اکتبر، چند بازی جدید را تأیید کرد و رسماً پشتیبانی از 1440p را اعلام کرد که هفته گذشته عرضه شد. علاوه بر همه اینها، این شرکت همچنین ویژگی جدیدی را برای Stadia اعلام کرد.

تب “کاوش” در برنامه Stadia در تلفن همراه اکنون قابلیت استفاده از واکنش های ایموجی در پست های خاص را دارد. این می تواند شامل شست بالا، کف زدن، خندیدن و واکنش های دیگر باشد. سازنده پست نیز می تواند ببیند چه کسی به اسکرین شات یا ضبط خود واکنش نشان داده است.

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که کاربران Stadia اکنون می‌توانند به پست‌ها واکنش نشان دهند و با استفاده از ایموجی‌های مختلف هنگام پیمایش در تب Explore در تلفن همراه، واکنش دیگران را به پست‌های خودشان ببینند.

Stadia اولین بار در سال 2021 تب Explore را اضافه کرد تا بازیکنان بتوانند عکس های خود را با دوستان خود در این پلتفرم به اشتراک بگذارند. این ویژگی همچنین از توانایی Stadia پشتیبانی می کند تا به بازیکنان اجازه دهد تا بر اساس اسکرین شات یا ضبطی که به تازگی تماشا کرده اند به قسمت خاصی از بازی بپرند. گوگل این ویژگی را “State Share” می نامد.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: