هنرمند پیشگام Refik Anadol توضیح می دهد که چگونه هوش مصنوعی خلاقیت را تقویت می کند

در طول تاریخ، هنر دستخوش تغییرات لرزه‌ای بوده که مسیر حرکت آن را به شیوه‌هایی عمیق تغییر داده است. از رنسانس و امپرسیونیسم گرفته تا عکاسی و گیتار الکتریک، حرکات هنری و پیشرفت‌هایی که اغلب از ابزارها یا روش‌های جدید نگاه به جهان الهام گرفته شده‌اند، بوم خلاقیت انسان را گسترش داده‌اند. امروز، با ظهور هوش مصنوعی، یک تغییر عظیم دیگر را تجربه می کنیم که مجموعه جدیدی از ابزارها را معرفی می کند که مرزها را جابجا می کند و مرزهای تخیل را گسترش می دهد.

در نقش خود که رهبری استودیوی تجسم فناوری و جامعه را بر عهده دارم، در سراسر Google و فراتر از آن شریک هستم تا به تصور امکانات فناوری های نوظهور برای جامعه کمک کنم. این مشارکت‌ها با گرد هم آوردن هنرمندان، داستان‌نویسان و متفکران خلاق با فن‌آوران، فیلسوفان، دانشمندان علوم اجتماعی و متفکران سیاست، به تسریع توسعه فناوری‌های جاه‌طلبانه از طریق ایجاد مشارکت مسئولانه و کاوش مشارکتی کمک می‌کنند. این رویکرد مشترک، افق‌های ما را گسترش می‌دهد و همچنین به ما اجازه می‌دهد تا با هم و با چشمانی روشن، از طریق پیچیدگی‌ها کار کنیم.

برای اطمینان از اینکه کار ما بر روی چالش‌ها و تجربیات دنیای واقعی استوار می‌ماند، بخش مهمی از این روش، ارتباط با کارشناسان و اعضای انجمن خارج از Google است. اخیراً با رفیق آنادول، هنرمند پیشرو و مشهور رسانه ای جهان، گفتگو کردم تا مکالمه ای در مورد هوش مصنوعی و خلاقیت ضبط کنم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور