آینده تجارت با بنیامین دووال

Ishan PandeyIshan Pandey

کار بر روی کد و قانون همه چیز.
بنیانگذار: Blockchain Research

همانطور که تنظیم کننده ها با رمزنگاری ها کنترل بیشتری می کنند با مبادلات بیشتری که تحت نظارت مقامات اجرایی است. من با بنجامین دووال ، مدیر عامل شرکت Upbots به گفتگو نشستیم و در مورد مقررات ارز رمزنگاری شده و آینده تجارت رمزنگاری بحث کردم.

ایشان پندی: سلام بن ، به مجموعه “پشت راه اندازی” خوش آمدید. درباره خود و سفر خود به صنعت بلاکچین بگویید؟

سلام ایشان ، اول از همه ، امروز می خواهم از دعوت شما تشکر کنم. مدتی است که من هاکرنون را می خوانم و همیشه مصاحبه ها را خوانده ام ، بنابراین حضور در اینجا برای من خوشحال کننده است!

برای اینکه یک داستان کوتاه را کوتاه کنم ، من من بن ، یکی از بنیانگذاران UpBots ، یک اکوسیستم تجاری همه در یک (مدیریت نمونه کارها ، تجارت خودکار و دستی و غیره) که ما برای معامله گران در هر سطح ساخته ایم. من فارغ التحصیل مهندسی بازرگانی با کارشناسی ارشد تکمیلی در بازاریابی و دارایی و سالها کارآفرین هستم.

در سن 18 سالگی ، تجارت سهام را کشف کردم و چهار سال بعد ، تجارت رمزنگاری ها در سال 2012. اما فقط در سال 2016 بود که پس از شرکت در پروژه های “IOT” و “Blockchain” برای یک شرکت مخابراتی ، علاقه من جدی تر شد.

در سال 2017 ، من یک حساب توییتر باز کرد تا بینش خود را در بازار به اشتراک بگذارم و فقط در عرض چند هفته ، من به چند صد نفر پیرو رسیده بودم ، برخی از آنها از من می پرسیدند آیا اشتراکی برای خدمات خود دارم یا خیر … بنابراین من Crypto-معتادان را ایجاد کردم (که بعدا تجارت 4C شد) ، و من یک شخص درخشان را به همراه خود جولین آوردم تا این فعالیت را توسعه دهد. همه ما با ایجاد و استفاده از الگوریتم های تجاری ، استقرار ربات ها و ایجاد رابط های آنلاین بهتر وسواس داشتیم. زمان واقعا جالبی بود زیرا ما همیشه در جستجوی نوآوری بودیم و تلاش می کردیم. 2 سال و 10 کارمند بعد ، ایده UpBots متولد شد.

در واقع ، این ایده به سادگی از مشاهدات حاصل شد که جامعه ما چیزی را که به دنبال آن بودند در بازار پیدا نمی کند. در رمزنگاری ، آنچه در دسترس است بسیار پراکنده است و اغلب دانستن اینکه کلاهبرداری از حقیقت چیست ، بسیار دشوار است. راه حل هایی که وجود دارند اغلب بسیار پیچیده هستند و برای یک کاربر آگاه طراحی می شوند ، یا بیش از حد ساده ، و یک اندازه برای همه متناسب است.

به همین دلیل ما تصمیم می گیریم همه چیز را در یک مکان جمع کنیم که می تواند برای رشد سرمایه تجار استفاده شود. CEX ، DEX ، آموزش ، تجارت پیشرفته ، مدیریت سرمایه ، مدیریت ریسک ، سهام ، ایجاد ربات معاملاتی ، تجارت کپی اجتماعی ، و حتی در سال 2021 ، تجارت FOREX.

واحد ، قابل اعتماد ، مرکز فرماندهی قدرتمند ، انعطاف پذیر و متنوعی برای معامله گران امروز … صرف نظر از اینکه هر کجا می خواستند سرمایه خود را بگذارند و سطح مهارت آنها در تجارت چیست و بنابراین ، ما در اوایل سال 2020 با MVP خود که چند روز پیش منتشر شد ، شروع به توسعه کردیم

ایشان پاندی: من خواندم که شما در حال ساخت یک سیستم عامل با یک نقطه کنترل برای تجارت در CEX ها و DEX ها با تجارت اجتماعی و صرفه جویی در محصولات و غیره هستید. در یک مکان هنگام ساخت یک پلت فرم با این همه ویژگی ، کدام پارامترهای معماری را باید توسعه دهندگان در نظر داشته باشند؟

این س goodال خوبی است زیرا این یک چالش بزرگ است. به طور کلی ، هنگامی که شما یک پلت فرم را راه اندازی می کنید ، با یک محصول شروع می کنید و به تدریج آن را بهبود می بخشید. و به طور کلی ، این روش انتخاب مورد نظر من به عنوان ساده ترین ، کارآمدترین گزینه خواهد بود و تا حدی ما این مسیر را طی کرده ایم. اما در مورد ما ، همانطور که اشاره کردید ، ما ابزارهای زیادی داریم که تجمیع آنها UpBots را واقعا ارزشمند می کند. بنابراین مجموعه چالش های ما تا حدودی منحصر به فرد هستند …

بنابراین ، ساده سازی پیچیده ضروری بود. به عنوان مثال ، اجازه می دهد تا مبادلات مختلف به طور یکپارچه وصل و بازی شوند. این بدان معنی است که یک لایه اگنوستیک وجود دارد که به محیط اجازه می دهد با هر زبانی که از پلتفرم یا سرویس استفاده می کند با همان زبان صحبت کند. از نظر خرد ، یک مثال خوب ، مدیریت استراتژی های الگوریتمی است که کاملاً عرفانی است ، یعنی کاملاً مستقل از هرگونه مبادله خاص. این خود را با مشخصات هر مبادله تطبیق می دهد.

شما می توانید آن را به عنوان نوعی موتور قوانین / مقررات کسب و کار در موتور استراتژی ادغام کنید ، و بنابراین کلید معماری منطقی این بود برای دکوراسیون کردن آن.

این برای همه ویژگیهای دیگر نیز صدق می کند: اطمینان از جنبه مدولار و مکمل و همچنین ساختار کلی. و این از طریق تجزیه و تحلیل سطح بالا و خرد ، تحقیق و آزمایش به دست می آید.

ایشان پندی: اخیراً ، سازمان رفتار مالی فروش محصولات مشتق ارز رمزپایه را به خرده فروشی ممنوع کرده است. سرمایه گذاران در انگلیس. به گفته شما ، چرا تنظیم کننده این مسیر را طی کرده است؟

خوب ، طبق FCA ، این باعث می شود که سرمایه گذاران خرده فروشی سالانه 53 میلیون پوند صرفه جویی کند زیرا فراموش نکنیم که این فقط برای خرده فروشی ممنوع است. در واقع ، این تصمیم به وضوح نشان دهنده نگرانی از درک بازار از طرف آنها ، و خطر واقعی است که بر روی محصولات غیرقانونی است ، و این یک شرمساری واقعی برای انگلستان است زیرا در حالی که بسیاری از کشورها سعی می کنند انعطاف بیشتری در موضوع رمزنگاری ، جذب سرمایه گذاری ، تلاش برای تنظیم محصولات مالی و حمایت از کارآفرینی ، به نظر می رسد انگلستان نمی خواهد به این سمت برود.

و در پایان ، مشکل ممنوعیت این است همیشه یکسان است ، و نه فقط برای بخش رمزنگاری: افراد علاقه مند از روش های دیگری برای دسترسی به آنچه می خواهند استفاده می کنند. بنابراین ، در این حالت ، آنها سپس به سرویس هایی با مقررات کمتر می روند ، جایی که حمایت از کاربران در همان حوزه قضایی نیست و خطر بسیار بیشتر خواهد شد.

پس از آن ، این تصمیم تأثیر قابل توجهی دارد؟ راستش ، من فکر نمی کنم تصویب نباید خیلی تحت تأثیر قرار گیرد زیرا راه حل ها وجود دارد.

به عنوان مثال ، ممکن است تصور شود که سرویس هایی مانند Revolut احتمالاً تحت تأثیر این تصمیم قرار می گیرند ، اما اینطور نیست. .

و برای ما نیز تفاوت چندانی ندارد. ما بیش از هر چیز یک جمع کننده هستیم. ما این سرویس را مستقیماً ارائه نمی دهیم بلکه از طریق شرکای یکپارچه ای ارائه می دهیم که خدماتی را با توجه به منطقه جغرافیایی آنها در دسترس کاربران قرار دهد.

ایشان پاندی: بازرگانان در حال حاضر به دلیل سقوط صرافی BitMex. چگونه می تواند بر بازار و اعتماد به نفس سرمایه گذاران تأثیر بگذارد؟

در جایی که برخی خطر را می بینند ، برعکس ، فکر می کنم این ممکن است اتفاق خوبی باشد ، حتی اگر گفتن اینکه BitMex مرده و مدفون شده است شاید خیلی سریع صحبت کند.

اما بازار رمزنگاری هنوز بسیار جوان است. در بازاری از این دست ، نظم نیافته ، شرکت ها با چالش هایی روبرو هستند و آنها به دنبال یاتاقان های خود هستند. آنها پیشگام هستند زیرا هنوز هیچ چیز قابل مقایسه ای وجود ندارد و “در آزمون و خطا” عمل می کنند. این نیز همان کاری است که BitMex انجام داده است. و اکنون که تنظیم کننده می آید ، ابتدا برای آنها ، و احتمالاً بعد از آن برای دیگران ، اکنون ما در شرایطی قرار می گیریم که بداهه پردازی دیگر جایی ندارد و می توانیم به تدریج با ابزارهایی کاملاً مناسب به سمت بازاری قابل دسترسی برای همه حرکت کنیم. تنظیم شده و بنابراین پذیرفته شده است.

سایر بازیکنان مشابه BitMex نسبت به این وضعیت کور نیستند ، و من مطمئن هستم که آنها در حال حاضر مشغول تنظیم سیستم های خود هستند ، سرویس خود را طوری تنظیم می کنند که پیدا نکنند خودشان در همان وضعیت یک پاکسازی در حال انجام است و شاید این پاکسازی باشد که برای تشویق SEC برای پذیرفتن روزی ایجاد ETF لازم بود.

سرانجام ، آخرین نکته در مورد با توجه به اینکه فعالیت در بازار مشتقات قیمت را در سطح پایین نگه داشته است ، بنابراین بسیاری از تحلیلگران فکر می کنند که این خبر خوبی برای تحول قیمت است ، بنابراین وضعیت به طور بالقوه می تواند به تکامل بازار کمک کند سرسختانه تر.

بنابراین ، من نه به عنوان یک سرمایه گذار و نه به عنوان یک تاجر در بازار ارزهای رمزپایه خیلی نگران نیستم.

<قوی > ایشان پاندی: بسیاری از استارت آپ ها تلاش کرده اند تا سیستم عامل های موفق تجارت اجتماعی را راه اندازی کنند ، اما متأسفانه اکثر آنها شکست خورده اند. به گفته شما ، دلیل این عدم موفقیت چه بوده است؟

عوامل زیادی وجود دارد که منجر به خرابی می شود ، به ویژه در این فعالیت.

بسیاری از اینها بدون ذکر این شرکتها کلاهبرداری بودند ، در حالیکه دیگران نه بودجه داشتند و نه ارتباطی برای زنده ماندن در این بخش داشتند. با تجارت کپی اجتماعی. شما برای جذب کاربر به بازرگانان خوب و برای جذب معامله گران خوب به کاربران نیاز دارید.

اگر این تنها سرویس شماست. خوب ، این یک چالش واقعی است که به راحتی می تواند به یک مشکل تبدیل شود.

اگر ممکن است ، من یک مقایسه با UpBots خواهم کرد. مزیتی که ما داریم این است که تجارت اجتماعی فقط یک ویژگی در بین بسیاری است. این تنها جذابیت UpBots نیست. از آنجا که کاربران جدید از قبل در رابط کاربری فعال هستند ، جذب کاربران جدید دشوارتر می کند. سپس ، همانطور که گفتم ، شبکه وجود دارد. و شبکه در اینجا حیاتی است. ما به نوعی خوش شانس هستیم که تحقیقات زیادی در مورد Alameda و همچنین FTX و بسیاری از شرکای دیگر در آن انجام نمی شود.

و بدون اینکه بتوانیم حرف های زیادی بزنیم ، زیرا توافق نامه ها هنوز در حال نهایی شدن است ، ما در حال کار بر روی یک همکاری احتمالی با یک پروژه واقعا هیجان انگیز با یک تیم عالی هستیم. این افراد پیشگامان فضای تجارت کپی اجتماعی هستند.

ما امیدواریم که خدمات آنها را در UpBots ادغام کنیم. به جای رقابت با یکدیگر ، ما معتقدیم که همکاری و افزایش مستقیم کاربران ، تجربه بهتری را برای همه کاربران فراهم می کند.

بازار هنوز کوچک است و در خود شما کار می کند به نظر من گوشه ایده خوبی نیست. اگر ما با هم متحد شویم ، قویتر خواهیم بود. این مطمئناً مطمئن است.

ایشان پاندی: در حال حاضر ، در بازار ، خدمات معاملات ربات ارزهای رمزپایه بسیار کمی وجود دارد. چگونه معامله گرانی که هیچ تجربه کدگذاری ندارند ، می توانند این استراتژی های معاملات الگوریتمی را توسعه دهند؟

درست است که خدمات بسیار کمی برای سرمایه گذاران خرده فروشی وجود دارد و آنهایی که در حال حاضر وجود دارند راه حل های بسیار محدودی ارائه می دهند. من این را می دانم زیرا کیف پولم را بیرون آوردم و آنچه را که در آنجا است امتحان کردم و دیگر مایل نبودم. در وهله اول ایجاد UpBots برای من یک راننده عظیم بود.

در حال حاضر ، اگر می خواهید برای اجرای استراتژی خود ربات ایجاد کنید ، و شما این کار را ندارید هر دانش در حال توسعه ، واقعاً بسیار دشوار است. ابزارهای کوچکی وجود دارد که اغلب به TradingView متصل هستند ، که می توانند به استراتژی های اساسی کمک کنند ، اما محدودیت های آنها تولید سود را تقریباً غیرممکن می کند.

و با این حال ، جستجوی سود یک اولویت معامله گر.

اما این قسمت عمده ای است که ما قصد داریم با UpBots بسازیم. توانایی ، بدون دانش برنامه نویسی ، پیکربندی رباتی که می تواند چندین ورودی و خروجی ایجاد کند ، چندین استراتژی را با هم ترکیب کند و با ایمنی کار کند ، همه موارد مهم برای دستیابی به اولویت سودآور بودن این معامله گر است.

و البته البته ، اگر قسمت کدگذاری را فراموش کنیم ، جستجوی راهبردها نیز وجود دارد. زیرا اگر ربات معامله را انجام دهد ، استراتژی لحظه ورود به معامله را مشخص می کند. برای این امر ، کمک در بازار نزدیک به صفر است.

بنابراین این منطقه دیگری است که ما روی آن تمرکز کرده ایم ، و در حال حاضر ، ما در حال کار بر روی آنچه ما می نامیم هستیم (برای لحظه ای ) آزمایشگاه Algo ، که به هر کسی اجازه می دهد تا یک استراتژی را در یک رابط کشیدن و رها کردن یا در صورت تمایل در کد ، ایجاد کند و سپس آن را با داده های واقعی بازار آزمایش کند. ما امیدواریم که با هدف نهایی به اشتراک گذاری آن (کسب هزینه عملکرد هنگام اجرای آن).

ایشان پندی: نهادهای نظارتی معتقدند که مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در زمینه توضیح توضیحات کافی را نمی دهند. سرمایه گذاران خرده فروشی در مورد ابزارهای پیچیده مالی. چه کارهایی باید بیشتر انجام شود؟

من فکر می کنم تنظیم کنندگان حتی اگر همیشه از طرف مبادلات بدخواه نباشند اشتباه نمی کنند.

درست است که برخی از بازیکنان ترجیح می دهند این پیچیدگی یا کدورت را حفظ کنند به همین دلیل ساده که اصطکاک کاربران را از بین می برد بدون اینکه بدانند واقعاً چه کاری انجام می دهند. این وضعیت غالباً منجر به از دست دادن سرمایه گذاران خرده فروشی می شود ، که به نوبه خود منجر به فشار بر نهادهای نظارتی برای ممنوعیت برخی محصولات می شود و این همانطور که اخیراً مشاهده کرده ایم در حال رخ دادن است.

برای سایر بازیکنان ، این گاهی اوقات به سادگی عدم درک از کاربران و کمبود وقت است. در این بخش ، تقریباً همیشه یک مسابقه برای نوآوری است و محصولات به سرعت توسط افراد سطح خبره تولید می شوند که واقعاً از قبل ابزارها و ابزارهای مالی را در نوک انگشتان خود می فهمند. هنگامی که آن کلاه را به سر می گذارید ، فراموش کردن دنیایی از مردم ، و حتی بازرگانان ، که عمق دانش مشترکی ندارند ، بسیار آسان است.

این به اطلاعات کمی منجر می شود اصلاً هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.

و این مشاهدات ، در جهان رمزنگاری ، اطراف ماست. ما آن را در همه جا می بینیم و نه فقط برای مشتقات. ما اغلب کاربران را به عنوان متخصص خطاب می کنیم ، فراموش می کنیم که همه ما باید جایی را یاد بگیریم.

و بهترین راه برای حل این مشکل پشتیبانی از تجارت با آموزش است ، به همین دلیل ما کل بخش اختصاص داده شده به یادگیری در UpBots. بالا بردن بازی شما برای جلوگیری از گرفتن rekt و خارج شدن از الگوی 90/90/90 که همه ما قبلاً شنیده ایم (90٪ تاجران 90٪ سرمایه خود را در 90 روز از دست می دهند) ضروری است.

ما می توانیم با یادگیری بهترین شیوه ها با کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما انجام می دهیم ، محصولاتی که تجارت می کنیم ، استراتژی های اتخاذ بسته به شرایط بازار و غیره … بهبود بخشیده و از آن منطقه خطرناک خارج می شویم. / p>

اگر همه مبادلات ، ارائه دهندگان و بازیگران اهمیت یادگیری را بدانند ، آنها اولین ذی نفعانی هستند که کاربران برای مدت زمان طولانی به جای فقط چند ماه کوتاه سوزاندن سرمایه ، در آن حضور دارند. در واقع ، با گیمیفیکیشن و تفکر طراحی بسیار عالی ، من فکر می کنم سیستم عامل هایی که در طولانی مدت زنده می مانند ، مواردی هستند که یادگیری را در فرایندهای سیستم عامل خود ادغام می کنند.

ایشان پندی: در مورد جمع آوری کمک مالی چه توصیه ای به کارآفرینان می کنید؟

من می خواهم در این باره دو نکته بگویم:

اولین مورد این است که حتی با بهترین ایده های پروژه ، ممکن است نتوانید یک سرمایه گذار را متقاعد کنید. اما هر شکست باید تجزیه و تحلیل شود زیرا در هر چالش فرصتی برای بهبود است.

دلیل عدم سرمایه گذاری چیست؟ عرشه زمین مشخص بود؟ آیا به اندازه کافی انرژی دادم؟ آیا می توانم از واژه های دیگری استفاده کنم یا ایده را طور دیگری بفروشم؟ آیا زاویه حمله من درست بود؟ آیا محصول مناسب است؟ یا حتی ، آیا سرمایه گذار درست بود؟ اینها همه س questionsالاتی است که باید برای بهبود و انجام س nextال بعدی بعد از هر مصاحبه پرسیده شود.

دوم این است که هرگز یک تماس را دست کم نگیرید. در ابتدا ، شما باید به طور گسترده فکر کنید و بدون تمایز به سراغ همه بروید ، و گاهی اوقات تماسی بعید به نظر می رسد که شما را در تماس با شخص دیگری قرار دهد که کلید باز کردن قفل مراجعه به بسیاری از سرمایه گذاران اضافی است. احتمال چیزی است که تحریک می شود. هرگز فرصت برقراری ارتباط را از دست ندهید ، حتی اگر هنوز مزایای آن را نمی بینید.

ایشان پندی: چه روندها و چالش هایی برای پیشرفت صنعت ارز رمزنگاری شده مشاهده می کنید در سال 2021؟

من احتمالاً خیلی اصیل نخواهم بود ، اما طرفدار وعده DeFi هستم. ما هنوز در ابتدای کار هستیم و فکر می کنم بزرگترین داستان موفقیت و فناوری تغییر جهان هنوز پیش روی ماست.

در فضا توسعه و فعالیت بسیار زیادی وجود دارد. این واقعاً بخشی برای تماشاست و ما در UpBots بسیار مراقب تحولات در این زمینه خواهیم بود. ما پروژه های عالی برای رشد سرمایه را به UpBots اضافه خواهیم کرد ، و در واقع ، این همان کاری است که ما قبلاً انجام داده ایم.

پروژه هایی مانند Yearn ، به عنوان مثال یا Curve ، فقط از نظر باورنکردنی هستند. آشکار بودن و پیچیدگی.

اما 2021 نیز باید سال تجدید و بهبود باشد. به عنوان مثال ، مشکل مقیاس پذیری ETH که از کارآیی جلوگیری می کند و از توسعه بخش جلوگیری می کند.

ما باید نقاط ضعف خود را بصیرت داشته باشیم زیرا این فقط با حل آنهاست که ما قادر خواهیم بود بازیکنان سنتی را متقاعد کنیم که DeFi آینده است.

اما 2021 همچنین سال خوبی برای نهادهای نظارتی خواهد بود ، که به اعتقاد من همانطور که قبلاً گفتم ، یک خالص مثبت است.

ما با مبادلات و بسیاری از پروژه های DeFi روابط ممتازی داریم. و من معتقدم مقررات بخشی از اولویت آنها است ، اما از نظر ما نیز است. ما ابزارهای رمزنگاری ارائه می دهیم و محیط های تجاری با حداکثر امنیت ، اعم از فنی یا حقوقی ، بسیار مهمتر می شوند.

سرانجام ، اگر مجبور شدم احساس کلی داشته باشم نسبت به پیشرفت بازار ، من بسیار خوشبین هستم!

خوش بینم زیرا هفته به هفته ، می بینیم که مفاهیم و ایده های جدیدی وارد می شوند ، مانند DFinance ، به عنوان مثال ، یک رویکرد بسیار ابتکاری و با ما با آنها همکاری خواهیم کرد و یک مزیت واقعی برای بازار به ارمغان می آورد.

بازار در حال تنظیم شدن ، بالغ شدن است ، و رمزنگاری روز به روز قانونی تر و به یک بازار اصلی تبدیل می شود. این فقط مربوط به گیک ها نیست و تعداد معامله گران فعال این امر را به ما نشان می دهد.

بازار ترس کمتری دارد و این نشانه خوبی برای آینده است.

هدف این مقاله از بین بردن عدم تقارن اطلاعاتی موجود در بازارهای دیجیتال ما با انجام دقت کافی با پرسیدن سوالات صحیح و تجهیز خوانندگان به نظرات بهتر برای تصمیم گیری آگاهانه است. این ماده هیچگونه مشاوره سرمایه گذاری ، مالی یا حقوقی محسوب نمی شود. لطفاً قبل از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتالی یا توکن و غیره ، تحقیق خود را انجام دهید. نویسنده علاقه خاصی به شرکت ندارد. مصاحبه کننده – ایشان پاندی