کیس رسمی پیکسل 7 گوگل مرا محتاطانه خوشبین کرده است

پس از داشتن تجربه‌ای نه چندان درخشان از قاب رسمی پیکسل 6، من محتاطانه خوشبین هستم که گوگل این طراحی را برای قاب پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو بهبود بخشیده است.

امروز زمان زیادی را صرف نارضایتی از شکست‌های طراحی کیس رسمی Pixel 6 Pro نمی‌کنم. اگر به جزئیات سخت علاقه مند هستید، می توانید بررسی بلند مدت ما را بررسی کنید. اما به طور خلاصه، کیس تغییر شکل داد، حباب های هوا ظاهر شد و پلاستیک سخت در نهایت ترک خورد، همه اینها کمتر از یک سال. با توجه به این موضوع که هنوز تا حدودی در ذهن من وجود دارد، بیایید نگاهی به عملکرد متفاوت گوگل با قاب پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو بیندازیم.

مانند هر قاب گوشی دیگر ساخت گوگل از زمان Pixel 5a، قاب سری Pixel 7 از دو لایه تشکیل شده است – یک لایه داخلی سخت که ساختاری ایجاد می‌کند، که به یک لایه بیرونی نرم‌تر چسبانده شده است که برای چشم آسان است و برای لمس لذت بخش است. فقط کمی بیش از یک هفته از آن زمان گذشته است، اما من از قبل مطمئن هستم که اینها بیشتر شبیه یک واحد کامل هستند تا دو لایه مجزا.

همانطور که قاب سری Pixel 6 کمی سفت تر از حس های خش دار قاب Pixel 5a بود، به نظر می رسد گوگل یک قاب محافظ را انتخاب کرده است. حتی محکم تر لایه بیرونی امسال، در حالی که هنوز بافت نرم پوسته تخم مرغ را حفظ کرده است. به نظر نمی رسد که نواحی تقویت نشده اطراف دکمه های صدا و قفل و درگاه شارژ به راحتی باز یا باز شوند.

مطالب پیشنهادی  برنامه Google Calendar رسما "Goals" را حذف می کند [U]

با حرکت به سمت طراحی زیبایی شناختی، گوگل با قاب های رسمی پیکسل 7 مسیر جالبی را طی کرده است. هر گوشی دارای سه رنگ قاب در دسترس است که هر کدام دقیقاً با یکی از رنگ‌های Pixel 7 یا Pixel 7 Pro مطابقت دارد. در یک نگاه، شما می خواهید تقریبا حتی نمی توانید بگویید که گوشی در یک قاب است تا زمانی که متوجه شوید دیگر قاب فلزی آن قابل مشاهده نیست. در موارد متعدد، فراموش کرده‌ام که رنگ برفی Pixel 7 Pro را دارم – نه Obsidian که مورد من فکر می‌کند.

راستش را بخواهید، من با تاکتیک ناشناس خوب هستم. مطمئناً، می‌توانید یک قاب شفاف بخرید که طراحی ممتاز گوشی شما را به نمایش بگذارد، یا می‌توانید قاب‌هایی را که شبیه گوشی شماست بیاندازید. همراه با لهجه‌های فلزی روی لوگوی «G» گوگل و دکمه‌های کناری، قاب پیکسل 7 از نظر سادگی کاملاً درجه یک است. نکته ای که باید به آن توجه کنم این است که مدل Obsidian یک آهنربای اثر انگشت مطلق است و به راحتی پاک نمی شود. من به شدت توصیه می کنم رنگ دیگری را انتخاب کنید.

در مجموع، من از آنچه گوگل با لوازم جانبی رسمی خود برای پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو به روی میز آورده است، راضی هستم. البته، همیشه طرح‌های ممتاز یا جایگزین‌های مقرون‌به‌صرفه‌تری در دسترس خواهند بود، اما مطمئناً هیچ سازنده دیگری به‌اندازه مؤثر آنچه را که طراحی پیکسل 7 می‌سازد، ثبت نخواهد کرد. نمادین همانطور که خود گوگل دارد.

در حال حاضر، تنها مکانی برای دریافت کیس رسمی سری پیکسل 7 از طریق فروشگاه گوگل است، جایی که هر دو مدل پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو با قیمت 29.99 دلار در دسترس هستند.

مطالب پیشنهادی  استودیو Haven Ex-Stadia Jade Raymond که توسط سونی خریداری شد

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور