ویژگی جدید Generative AI به Local Guides می آید

بالاخره روزی را پیدا کردی که تمام خدمه بتوانند با هم بنشینند. مشکل؟ هرکسی ترجیحات متفاوتی دارد: یکی از دوستانش گیاهخوار است، دیگری به بالای شهر نمی رود، و یکی سگی دارد که هرگز کنارش را ترک نمی کند. با توجه به چیزهای زیادی که باید در نظر بگیرید، برای پیدا کردن مکان مناسب برای رفتن به کمک نیاز خواهید داشت.

امروز، ما راه جدیدی را برای کشف مکان‌هایی با هوش مصنوعی مولد معرفی می‌کنیم تا به شما کمک کند این کار را انجام دهید – صرف نظر از اینکه نیازهای شما چقدر خاص، خاص یا گسترده باشد. به سادگی آنچه را که به دنبال آن هستید بگویید و مدل های زبان بزرگ (LLM) ما اطلاعات دقیق Maps را در مورد بیش از 250 میلیون مکان و بینش های قابل اعتماد جامعه ما با بیش از 300 میلیون مشارکت کننده تجزیه و تحلیل خواهند کرد تا به سرعت پیشنهادهایی را برای مکان رفتن ارائه دهند. .

با شروع از ایالات متحده، این آزمایش دسترسی زودهنگام این هفته برای انتخاب راهنماهای محلی، که برخی از فعال ترین و پرشورترین اعضای انجمن Maps هستند، راه اندازی می شود. بینش و بازخورد ارزشمند آنها به ما کمک می کند تا این ویژگی را شکل دهیم تا بتوانیم آن را در طول زمان برای همه ارائه دهیم.

روشی جدید برای کشف مکان‌ها با هوش مصنوعی مولد

فرض کنید در حال بازدید از سانفرانسیسکو هستید و می خواهید چند ساعت صرفه جویی را برای یافته های منحصر به فرد قدیمی برنامه ریزی کنید. فقط از Maps بپرسید که به دنبال چه چیزی هستید، مانند «مکان‌هایی با حال‌وهوای قدیمی در SF». مدل‌های هوش مصنوعی ما اطلاعات غنی Maps درباره مشاغل و مکان‌های اطراف را به همراه عکس‌ها، رتبه‌بندی‌ها و نظرات انجمن Maps تجزیه و تحلیل می‌کنند. تا پیشنهادات قابل اعتمادی به شما بدهم

نتایجی را خواهید دید که در دسته‌های مفید سازمان‌دهی شده‌اند – مانند فروشگاه‌های لباس، مغازه‌های وینیل و بازارهای کوچک – همراه با چرخ فلک‌های عکس و خلاصه‌های مروری که نشان می‌دهند چرا یک مکان ممکن است برای بازدید شما جالب باشد.

شاید شما هم بخواهید لقمه ای بخورید تا جایی بخورید که آن حال و هوای قدیمی را حفظ کند. گفتگو را با یک سؤال بعدی مانند «ناهار چطور؟» ادامه دهید Maps مکان‌هایی را پیشنهاد می‌کند که با حال و هوای قدیمی شما مطابقت دارد، مانند یک غذاخوری قدیمی در اطراف. از آنجا، می‌توانید مکان‌ها را در فهرستی ذخیره کنید تا سازماندهی کنید، با دوستان خود به اشتراک بگذارید یا در آینده دوباره از آنها بازدید کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور