13 نکته تخصصی برای بهبود عملکرد برنامه وب امروز

تصویر
عکس پروفایل ظهر هکر ظهر

@صفصف آن

ترافیک آنلاین را کنترل کنید و با یک اتاق انتظار مجازی با بازدیدکنندگان خود رفتار عادلانه ای داشته باشید.

شما از بودجه خود در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات و آمادگی برای بزرگترین کمپین سال استفاده کرده اید … فقط برای دیدن دست و پا زدن وب سایت خود در زیر فشار هزاران کاربر همزمان.

آنها سعی می کنند به سایت شما دسترسی پیدا کنند اما در عوض با زمان طولانی تأخیر و کدهای ترسناک HTTP مواجه می شوند.

آشنا بنظر رسیدن؟ اگر برای سایت یا برنامه خودتان پیش نیامده باشد ، به احتمال زیاد در مورد مثالهای زیادی در رسانه ها مطالعه کرده اید.

این احساس وحشتناکی است که قربانی موفقیت خود شوید ، اینکه زیرساخت های شما خراب شود دقیقاً زمانی که آماده استفاده از بزرگترین پاداش ها هستید.

هرچه بار بیشتری به سیستم اضافه کنید ، احتمال خرابی آن نیز بیشتر است. این فقط یک حقیقت محاسبات است. در یک مرحله خاص ، ممکن است مجبور شوید سرورها را اضافه کنید ، معماری برنامه خود را دوباره بسازید یا به یک چارچوب برنامه جدید بروید که مقیاس آن آسان تر است.

که گفت ، در حال حاضر مراحلی وجود دارد که می توانید برای تغییر عملکرد بیشتر از تنظیمات موجود خود انجام دهید. بعضی از آنها را ممکن است از قبل داشته باشید ، اما ممکن است از بعضی دیگر غافل شوید.

در Queue-it ، سهم خوبی از وب سایت هایی را دیده ایم که نمی توانند فشار هزاران بازدید کننده همزمان را تحمل کنند. برخی از این وب سایت ها ضعیف طراحی و ساخته شده اند. دیگران ، پس از صرف …