وب هسته های اصلی واقعا مشکل شما نیستند؟

اگر در تلاش برای بهبود امتیازات Core Web Vital و کوتاه آمدن هستید ، تنها نیستید. شواهد حکایتی نشان می دهد که دستیابی به عملکرد Core Web Vital بالا دشوار است. دلیل آن اینست که ناشران و سئو در تلاشند چیزی را که از نظر فنی خراب نشده است برطرف کنند.

تغییر پارادایم در چگونگی توسعه سایت ها

ما در مراحل ابتدایی تغییر الگوی اصلی نحوه ایجاد صفحات وب هستیم. یک میزبان وب سریعتر مفید است اما مشکلات Core Web Vital را برطرف نمی کند.

Core Web Vital در پایین دست دستگاه همراهی که با سرعت 3G یا 4G باعث کاهش صفحات وب شما در تلفن همراه می شود ، محاسبه می شود. این همان جایی است که داده های Core Web Vital از آن سرچشمه می گیرد و اگر وب سایت سرور سریع در صورت کم شدن اتصال اینترنت به تلفن ، باعث کم شدن استفاده از وب سرور شود.

بهبود Core Web Vital کمتر در مورد میزبانی وب و بیشتر در مورد اصلاح کد است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

رفع آنچه شکسته نشده است

WP Rocket اخیراً وب سایت خود را با استفاده از گوتنبرگ دوباره طراحی کرد. این یک اقدام شجاعانه و تقریباً بی پروا بود ، با توجه به اینکه گوتنبرگ در آن زمان از قابلیت ویرایش کامل سایت برخوردار نبود.

آنها برای بهبود امتیازات تجربه صفحه Google مجبور بودند نحوه مدیریت وردپرس با CSS و JavaScript را شخصی سازی کنند.

به عبارت دیگر ، در طراحی مجدد وب سایت خود برای کسب امتیاز خوب برای Core Web Vital ها ، WP Rocket مجبور بود وردپرس را به صورت سفارشی تنظیم کند ، تا به چیزی تبدیل شود که برای آن طراحی نشده است.

Core Web Vital-غیر دوستانه

استانداردهای Core Web Vital چیزی نیست که توسعه دهندگان وردپرس هنگام ایجاد وردپرس در ذهن داشته باشند. به همین دلیل قرار دادن توییت ها در یک پست باعث تغییر جمع شدن طرح بندی می شود.

وردپرس و مضامین برای Google کدگذاری نمی کنند. آنها نیاز ناشران را کدگذاری می کنند که تا ماه مه سال 2020 نیازی به ناشر نبود.

فقط وردپرس نیست. اکثر سیستم های مدیریت محتوای دیگر بهترین Core Web Vital ها را در خود ندارند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این بدان معنا نیست که وردپرس مشکلی دارد. وردپرس هیچ مشکلی ندارد زیرا گوگل می گوید مشکلی وجود دارد.

Core Web Vital یک مشکل وردپرس نیست

Core Web Vital مجموعه ای از معیارها است که به طور مستقل توسط Google توسعه داده شده و ناشر و انجمن SEO را برای کار با آنها سوق می دهد.

وردپرس هیچ ارتباطی با آن نداشت. Core Web Vital در ماه مه سال 2020 ظاهر شد ، ظاهرا بدون هیچ گونه هماهنگی و مشورتی با اکوسیستم توسعه دهنده.

در سمت وردپرس ، توسعه به گونه ای پیش می رود که گویا Core Web Vital وجود ندارد. در حالی که در سمت ناشر و سئو هستند ، کاربران “وردپرس” وظیفه “رفع” وردپرس ، دروپال ، phpBB و غیره را بر عهده دارند.

در یک دنیای کامل ، کار ایجاد سیستمی که نیازهای کاربران را برطرف کند ، به عهده توسعه دهنده است. اما این اتفاق نمی افتد.

وردپرس حتی Core Web Vital را به عنوان یک مسئله وردپرس نمی داند.

هنگامی که کسی در بخشهای پشتیبانی وردپرس در مورد آن موضوع پشتیبانی را شروع کرد ، به آنها گفته شد که در تالار گفتمان پشتیبانی Google سال کنند.

“شما باید در یک انجمن Google س askال کنید ، زیرا وردپرس هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد.”

ناشر و انجمن جستجوگرها با رعایت قوانین سازگار هستند

ناشران وردپرس در تلاشند تا وب سایت ها را با استانداردی مطابقت دهند که آن وب سایت ها هرگز برای مطابقت با آنها طراحی نشده اند.

این دلیل این است که بسیاری از افراد با Core Web Vital ها دست و پنجه نرم می کنند. ناشران و سئوکاران تلاش زیادی برای حل مسئله ای دارند که به طور ایده آل باید در سطح کد رفع شود.

بهبود نمرات Core Web Vital می تواند احساس تلاش برای ارتقا up عملکرد یک هوندا سیویک را به استانداردهای یک شوروی کوروت احساس کند.

توسعه دهندگان یک کوروت نساختند. آنها هوندا سیویک ساختند.

اما گوگل از رانندگان خواستار است (نه تولید کنندگان) عملکرد را به سطح Corvette ارتقا دهید. به نظر شما منصفانه است؟

آیا منطقی است که به جای توسعه دهندگان نرم افزار ، از کاربران یک نرم افزار بخواهیم آن را بهبود بخشند؟

مشکل انطباق نرم افزار با Core Web Vital ها در سطح کد وجود دارد ، نه در سطح کاربر.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

پس چرا ناشران و جامعه جستجوگرها بار این را دارند که چیزی را که فقط کاربران آن هستند اصلاح کنند؟

آیا گوگل مفید است؟

Google ابزارهای زیادی برای تشخیص مشکلات و مقالاتی عمیق در مورد چگونگی رفع این مشکلات برنامه نویسی ارائه می دهد.

اما اینها مشکلات کدگذاری است نه مشکلات کاربر.

مثالی از قطع ارتباط بین جامعه توسعه و Google مشکل Cumulative Layout Shift است ، جایی که صفحه وب هنگام بارگیری عناصر صفحه تغییر می کند و خود را مرتب می کند.

یک دلیل متداول برای تغییر آرایش تجمعی این است که تصاویر اندازه و عرض اعلام نشده دارند. Google راه حل های عجیب و غریب مانند استفاده از CSS برای سبک سازی تصاویر با استفاده از جعبه های نسبت ابعاد را توصیه می کند.

ناشر متوسط ​​و سئو احتمالاً نمی خواهد بفهمد که جعبه های نسبت ابعاد چیست و چگونه می توان نسبت ها را در سطح سایت محاسبه کرد به گونه ای که وب سایت را خراب نکند.

نگاهی به این و شرح جعبه های نسبت ابعادی که Google پیوند می دهد و ببینید آیا برای شما منطقی است:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“مربع های عالی و چیزهای 16: 9 عالی هستند ، اما مقادیر استفاده شده برای آنها فقط یک ریاضی ساده است. نسبت ابعادی می تواند هر چیزی باشد و معمولاً کاملاً خودسرانه است. یک فیلم یا تصویر را می توان در هر اندازه ای برش داد.

بنابراین چگونه می توانیم سطح بالشتک SVG 1127.34 × 591.44 SVG خود را تشخیص دهیم؟

یک راه استفاده از calc () است ، مانند این:

padding-top: calc (591.44 / 1127.34 * 100٪)؛ “

نیکی بخشنده!

در اینجا یک مثال دیگر است. بسیاری از الگوهای وب به طور معمول عرض تصاویر را از طریق CSS به صورت خودکار تنظیم می کنند (عرض: خودکار ؛) به منظور ایجاد تصاویر مانند مقیاس آرم در اندازه ، بدون توجه به اینکه از طریق تلفن همراه یا یک دستگاه دسک تاپ مشاهده می شوند ، در یک الگو قرار گیرند. این یک روش رمزگذاری معمول است که باعث تغییر تجمعی چیدمان می شود.

اینها دلایلی است که WP Rocket مجبور به کاوش و ایجاد تغییراتی در سایت CSS و JavaScript شد.

به عنوان مثال ، وردپرس گوتنبرگ ، تمام CSS موجود را بارگیری می کند ، صرف نظر از اینکه آیا مورد نیاز است یا خیر. بنابراین توسعه دهنده WP Rocket مجبور بود کد راه حلی برای آن ارائه دهد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

WP Rocket اینگونه توضیح داد که آنها به عنوان بخشی از طراحی مجدد خود چه کاری انجام داده اند:

“… ما چندین بلوک را که استفاده نشده است منسوخ کردیم. ما یک سیستم enqueue سفارشی ایجاد کردیم تا CSS & JS بلوک بارگذاری شده را فقط در صورت لزوم داشته باشد. فقط چند دقیقه طول کشید تا این سیستم را توسعه دهیم.

همچنین تصمیم گرفتیم از پرونده CSS Gutenberg استفاده نکنیم. درعوض ، ما CSS مورد نیاز خود را به درون صفحه سبک خود ، در یک فایل اختصاصی CSS ، “مهاجرت” کردیم. این کلاهبرداری را انجام داد. “

بازنگری در مورد نحوه ایجاد سایت ها

درک مشکل Core Web Vital بسیار مهم است. گوگل خواستار آن است که ناشران و سئوکاران راه حل هایی را انتخاب کنند که جامعه توسعه CMS علاقه ای به پرداختن به آنها ندارد.

در اینجا مثالی از انواع مصالحه هایی که با آنها روبرو هستیم و اینکه Google چگونه در ایجاد وب سایت ها تغییر می کند ، آورده شده است.

بیایید در مورد فونت ها صحبت کنیم.

مسدود کردن منابع شخص ثالث می تواند تأثیر منفی بر بزرگترین محتوای رنگ آمیزی بگذارد. یک گلوگاه رایج بارگیری قلم ها از یک سایت شخص ثالث مانند Google Fonts است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

تعدادی از ترفندها برای استفاده وجود دارد که ترکیبی از استفاده از ویژگی پیوند بارگیری و شاید برخی JavaScript و غیره است که روند بارگیری قلم های شخص ثالث Core Web Vital را دوستانه می کند.

اما آیا پشت سر گذاشتن آن قلم فانتزی سایت شما را می کشد؟

یک راه حل ساده که به امتیاز بهتر کمک می کند ، تغییر قلم وب سایت به قلم sans serif است که دستگاه های اپل ، ویندوز و اندروید از قبل در سیستم خود بارگیری کرده اند.

تغییر به یک قلم جذاب که در دستگاه تعبیه شده است به این معنی است که سایت دیگر برای بارگیری یک قلم فانتزی منتظر نمی ماند.

یک رویکرد می تواند چیزی شبیه به این باشد:

font-family: Helvetica, Tahoma, sans-serif;

اگر اندروید Helvetica یا Tahoma را از قبل در مرورگر بارگیری نکرده باشد ، دستگاه سایت را با استفاده از فونت Roboto نمایش می دهد.

عکس صفحه از نمونه فونت Roboto

عکس صفحه از قلم Roboto

برای افرادی که به استفاده از فونت های فانتزی عادت کرده اند ، استفاده از فونت های سیستم بسیار افراطی به نظر می رسد. اما این نمونه ای از انواع مصالحه هایی است که ممکن است ناشران وب انجام دهند ، به ویژه ناشرانی که در سطح رقابت بالایی قرار دارند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این نوع تصمیم گیری برای یک سایت وابسته و متمرکز بر سرعت صفحه و تبدیلات کاری بی فایده است.

لحظه ای از انتقال

آنچه امروز اتفاق می افتد این است که ما در یک لحظه گذار زندگی می کنیم. اوضاع از نحوه انجام کارها در گذشته به نحوه توسعه دهندگان در آینده برای انجام کارها (خارج از چارچوب) تغییر می کند.

توسعه دهندگان به تقاضای سایت های دوستانه تلفن همراه پاسخ دادند. به مرور ممکن است آنها به تقاضای سایتهایی که امتیاز خوبی برای Core Web Vital دارند ، پاسخ دهند.

نحوه طراحی سیستم ها ، الگوها و پلاگین های CMS پاسخگوی ناشران نیاز به توجه به Core Web Vital ها نیست.

در حال حاضر ، SEO فن آوری و جامعه توسعه دهندگان مجبورند “آنچه را که خراب نشده است” برطرف کنند تا بتوانند به ایده گوگل در مورد شکل ظاهری وب پایبند باشند.

مطمئناً صفحه ای که سریع بارگیری می شود و جابجا نمی شود چیز خوبی است. اما الزام کاربران به یک نرم افزار برای بهبود نرم افزار خود یک بار است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در این مرحله از زمان ، بار رفع کد به دوش می کشد کاربران از نرم افزار انتشار و نه در توسعه دهندگان از آن نرم افزار آیا این احساس درستی است؟

اتفاقی که ممکن است بیفتد این است که ممکن است بعضی از افراد مفید باشند که تا آنجا که می توانند برطرف کنند و بقیه موارد را برای زمان وردپرس و سایر نرم افزارهای CMS بگذارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>