YouTube یک سال رایگان به کاربران Premium و موسیقی قدیمی هدیه می دهد

در اقدامی عجیب و غریب توسط Google برای پاداش دادن به مشتریان وفادار، کاربران YouTube Premium که بیش از شش سال مشترک شده‌اند، 12 ماه خدمات رایگان دریافت می‌کنند.

یکی از کاربران پس از اشتراک در YouTube Premium برای «2222 روز (یا دقیقاً 3199680 دقیقه») امروز عصر گزارش داد که در YouTube Music برای Android درخواست «زمان برای جشن گرفتن» دریافت کرده است. که فقط بیش از 6 سال و 1 ماه جواب می دهد. به همراه حمام روی صفحه نمایش از هدایا و کادوها، ما تاکنون فقط یک گزارش از این را یافته‌ایم، اگرچه بیش از چند نفر می‌گویند که به آن نقطه نزدیک شده‌اند.

ما می خواهیم از شما برای حمایت باورنکردنی شما تشکر کنیم. ما به تازگی یک مورد کوچک را در حساب شما برای شما فعال کرده ایم:

YouTube و YouTube Music بدون آگهی، آفلاین و در پس‌زمینه. 12 ماه رایگان. این به عهده ماست!

طبق برنامه سالانه Premium که در ژانویه معرفی شد، این ارزش 119.99 دلار است. پس از دریافت اعلان، تاریخ صورتحساب بعدی شما مطابق با آن تنظیم می شود.

Redditor اشتراک پولی خود را در اوایل ماه مه 2016 آغاز می‌کرد، یعنی زمانی که اشتراک YouTube پس از راه‌اندازی در اواخر سال 2015 در سطح بین‌المللی شروع به کار کرد. در آن زمان، این سرویس با نام «YouTube Red» با «YouTube Premium» شناخته می‌شد. تغییر نام تجاری در ژوئن 2018 عرضه می شود.

u/زندان روانی

YouTube Premium برای بازپخش بدون آگهی و پس‌زمینه، بارگیری آفلاین، Music Premium و امکان آزمایش زودهنگام برخی ویژگی‌ها، ماهانه ۱۱.۹۹ دلار هزینه دارد.

چگونه تاریخ شروع YouTube Premium خود را پیدا کنید:

  1. YouTube را برای اندروید یا iOS باز کنید
  2. روی آواتار نمایه خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید
  3. «مزایای ممتاز شما» را انتخاب کنید

  4. تحت نام شما تاریخ «عضو از» خواهد بود.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: