داستان های برتر: نتفلیکس ممکن است Roku، ژوئن Pixel Feature Drop را خریداری کند

در برترین داستان های این هفته: شایعات حاکی از آن است که Roku ممکن است توسط نتفلیکس خریداری شود، تلفن‌های Pixel از ویژگی‌های ژوئن 2022 بهره مند شوند، احتمالاً «Chromecast HD» تأییدیه FCC را دریافت کند و موارد دیگر.

طبق یک گزارش جدید، شایعاتی در میان کارمندان Roku وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت ممکن است توسط غول استریم نتفلیکس خریداری شود. طبق گزارش ها، چنین خریدی حدود 13 میلیارد دلار هزینه دارد، اما به این سرویس جایگاهی محکم در بازار سخت افزار می دهد.

در بازار داغ امروزی پخش جریانی، خرید Roku توسط Netflix کاملاً منطقی است. طبق گزارش‌ها، Roku سال‌هاست که به دنبال خریدار می‌گردد و با توجه به افزایش رقابت، هر دو شرکت در شرایط سختی قرار دارند، می‌توانند یکدیگر را به روش‌های بزرگی تقویت کنند.

همه گوشی‌های Google Pixel در این هفته به‌روزرسانی دریافت کردند و تمام پیشرفت‌های مربوط به افت ویژگی پیکسل ژوئن را به همراه داشت. این به‌روزرسانی شامل بهبودهایی در «در یک نگاه»، کارت‌های واکسن دیجیتال و یک برنامه جدید ایجاد موزیک ویدیو است. دیمین وایلد ما یک نمای کلی فوق العاده از هر چیزی که جدید است آماده کرده است.

در اوایل سال جاری، گزارش شد که گوگل یک «Chromecast HD with Google TV» را منتشر خواهد کرد که گزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر را ارائه می‌کند. این هفته، گوگل یک «دستگاه بی‌سیم» را در FCC در ایالات متحده ثبت کرد، اما تعداد کمی از مشخصات موجود با شایعه Chromecast 1080p مطابقت دارد.

احتمالاً گوگل در حال استفاده مجدد از کنترل از راه دور صوتی موجود برای صرفه جویی در هزینه است، زیرا احتمالاً یک مدل جدید در همان زمان به آژانس نظارتی رسیده است و امروز هیچ چیز دیگری وجود ندارد. از دیگر اطلاعاتی که امروز به دست آمد، وجود دو آنتن در دستگاه است.

پس از ماه‌ها در دسترس بودن متناوب تنها در دو خرده‌فروش (Amazon و Target)، Motorola Audio گزینه‌های خرید دانگل MA1 محبوب خود را برای Android Auto بی‌سیم گسترش داده است. با این حال، اضافه شدن Best Buy به عنوان سومین خرده‌فروش به سرعت منجر به این شده است که به‌سادگی یک سوم از انبارها خارج شود.

اگرچه، موتورولا MA1 در Best Buy مانند آمازون و تارگت از مشکلات سهام مشابهی رنج می برد. محصول در زمانی که ما این مقاله را منتشر می کردیم به طور کامل در انبار موجود نیست، اما این بود اخیرا در دسترس است. از 3 ژوئن، این محصول حداقل یک ساعت در انبار بود، که از ثانیه‌هایی که خرده‌فروشان دیگر مدیریت می‌کنند بیشتر است. اما حتی آن نیز به دلیل تقاضای متوقف شده به سرعت خشک شد.

در رویداد WWDC اپل این هفته، این شرکت از ویژگی‌های جدیدی که طرفداران می‌توانند از iOS 16 انتظار داشته باشند، پرده برداری کرد. ما نگاهی دقیق‌تر به برخی از این بهبودهای iOS 16 انداختیم و آنها را با ویژگی‌هایی مقایسه کردیم که قبلاً در اندروید وجود داشته است.

هر سال که گوگل و اپل با آخرین به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل خود عرضه می‌شوند، همیشه ویژگی‌هایی وجود دارند که از یکدیگر الهام گرفته‌اند. خواه یک ویژگی سفارشی‌سازی جدید، طراحی یا دسترسی باشد، همیشه یک نفر اول این کار را انجام می‌دهد. در اینجا پنج ویژگی بزرگ iOS 16 که گوگل در ابتدا انجام داد و گوشی های اندرویدی می توانند در حال حاضر انجام دهند، آورده شده است.

بقیه خبرهای برتر این هفته به شرح زیر است:

اندروید |

برنامه ها و به روز رسانی ها |

ساخته شده توسط گوگل |

پوشیدنی |

فیلم ها |

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: