YouTube Music فیلترهایی را برای سفارشی کردن صف پخش خودکار راه اندازی می کند [U]

پس از آسان کردن «ذخیره» صف خود به عنوان یک لیست پخش، پخش خودکار YouTube Music در حال آزمایش تراشه های پیشنهادی برای سفارشی کردن صف است.

به روز رسانی 9/27: فیلترهای پخش خودکار YouTube Music اکنون در Android و iOS به طور گسترده‌تری در دسترس هستند. فیلترها بر اساس آنچه که به آن گوش می‌دهید متفاوت است و ممکن است شامل موارد زیر باشد: آشنا، کشف، محبوب، برش‌های عمیق، تمرین، شادی‌بخش، پمپ‌آپ، هیپ‌هاپ، R&B، پاپ، ابزاری، جایگزین‌ها، دهه‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۱۰.

به این ترتیب، ممکن است یک دوجین یا فقط تعداد انگشت شماری دریافت کنید. هر بار که فیلتری را انتخاب می کنید صف های جدیدی ایجاد می شود و نمی توانید به یکی بازگردید. برای مثال، اگر به «آشنا» بروید و برگردید، «همه» تغییر می‌کند. در همین حال، با ایجاد صف‌های جدید، یک انیمیشن بارگیری بسیار خوب در دکمه مستطیلی گرد وجود دارد.


به روز رسانی 9/25: پس از اولین بار مشاهده شدن در ماه مه، تعداد بیشتری از کاربران YouTube Music در هفته های اخیر فیلترهای پخش خودکار را دریافت کردند. «همه» پیش‌فرض است و «آشنا»، «کشف»، «محبوب» و «برش‌های عمیق» به آن می‌پیوندند.

برای برخی – اما نه همه، این مصادف با Material You revamp است که تغییرات دکمه های مختلف را در سراسر برنامه ایجاد می کند.


اصلی 5/26: درست در زیر نواری که از چه رادیویی پخش می‌کنید، یک چرخ فلک فیلتر وجود دارد که می‌توانید برای سفارشی کردن پخش‌های بعدی در Up next، روی آن ضربه بزنید. «همه» پیش‌فرض است و «آشنا»، «توصیه» و «ابزاری» به آن می‌پیوندند. به گفته یکی از کاربران در Reddit، قرص های فیلتر بسته به آهنگ متفاوت است و آنها فقط به آن اشاره می کنند که برای صف های تولید شده توسط رادیو ظاهر می شود.

اعتبار: u/RjHospe

این به شما امکان می دهد آهنگ های بیشتری را برای گوش دادن بدون نیاز به مرور فید صفحه اصلی پیدا کنید. این می تواند زمانی ایده آل باشد که صف فعلی رادیو شما عالی باشد، اما تنوع بیشتری می خواهید. از طرف دیگر، اگر آنچه در Up next است بد است، اکنون راهی برای یافتن سریع چیزهای آشناتر وجود دارد.

به طور کلی، به افراد اجازه می‌دهد در رابط کاربری Now Playing که سریع‌ترین راه برای شروع یک آهنگ دیگر است، بمانند. این نما کمی شلوغ تر و به هم ریخته تر می شود، اما هنوز هم بسیار ساده است.

در حال حاضر، تنها یک گزارش از توانایی جدید YouTube Music برای فیلتر کردن صف‌های رادیویی وجود دارد. ما آن را به صورت زنده در چندین دستگاهی که امروز صبح بررسی کردیم، نمی‌بینیم.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: