ویجت باتری پیکسل اکنون زمان باقی مانده را نشان می دهد

سال گذشته گوگل ویجت باتری جدیدی را در تلفن‌های پیکسل معرفی کرد که نشان می‌دهد چقدر آب در تلفن شما و دستگاه‌های متصل به آن باقی مانده است. اکنون، در یک به‌روزرسانی، ویجت باتری پیکسل نیز تخمین زمانی را برای مدت زمان ماندگاری باتری باقی‌مانده نشان می‌دهد.

این ویجت توسط برنامه «Settings Services» در تلفن‌های هوشمند Google کار می‌کند و در ابتدا درصد باقی مانده باتری باقی مانده در گوشی هوشمند و دستگاه‌های بلوتوث پشتیبانی شده را نشان می‌دهد. دستگاه‌هایی مانند Pixel Buds درصد باتری کیس و هر هدفون جداگانه را نشان می‌دهند، در حالی که سایرین هدفون‌ها را به‌عنوان یک دستگاه ترکیبی نشان می‌دهند.

ویجت باتری پیکسل برای اولین بار در ماه مارس سال جاری نمایش داده شد و از آن زمان تاکنون شاهد چند به روز رسانی بوده است. در ژوئن، به‌روزرسانی‌ها توانایی تغییر اندازه ویجت را به اندازه‌های کوچک‌تر و همچنین نشان دادن ظرفیت باقی‌مانده در ساعت‌های هوشمند Wear OS ارائه کردند.

اکنون، به‌روزرسانی دیگری برای ویجت باتری پیکسل، پشتیبانی از نمایش بخش زمان باقی‌مانده برای مدت زمان دوام دستگاه‌هایتان را اضافه می‌کند. به نظر می رسد این گزینه در Settings Services v1.1.0.476812811.sr نمایش داده می شود، اما ممکن است برای همه ظاهر نشود. ما نتوانستیم این تغییر را در بیلد پایدار اندروید 13 تکرار کنیم، اما به نظر می‌رسد که روی برنامه بتای QPR1 کار می‌کند.

متاسفانه این فقط برای تلفن هوشمند شما کار می کند، نه اینکه برای تلفن و دستگاه های متصل کار کند. پس از اتصال یک دستگاه بلوتوث، نشانگر زمان باقیمانده به هیچ وجه ظاهر نمی شود.

احتمالاً، این بخش کوچکی از Pixel Feature Drop بعدی خواهد بود، اما در هر صورت، افزودنی خوبی به ویجت است.

ممنون دنیل!

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: