YouTube Music برای Android در حال طراحی مجدد رابط کاربری آلبوم است

همانطور که در I/O 2022 اعلام شد، گوگل در حال بهینه سازی برنامه های اندروید خود برای تبلت ها و دیگر دستگاه های صفحه نمایش بزرگ است. لیست‌های پخش YouTube Music قبلاً شاهد طراحی مجدد بوده‌اند و این رابط کاربری اکنون به نمای آلبوم می‌آید.

این طراحی مجدد (در حالت پرتره) با YouTube Music شروع می‌شود که هنرمند، نوع رسانه (آلبوم) و سال انتشار را در بالاترین رتبه‌ها ذکر می‌کند. هنر آلبوم، که بزرگتر از قبل است، در مرحله بعدی در پس زمینه تار ظاهر می شود، در حالی که نام و توضیحات در ادامه آمده است.

کنترل‌های موجود عبارتند از دانلود، افزودن به کتابخانه، پخش، اشتراک‌گذاری و منوی سرریز. سپس فهرستی از آهنگ‌ها را دریافت می‌کنید که در تبلت (منظره) در سمت راست ظاهر می‌شود، زیرا سایر اطلاعات در ستون سمت چپ قرار دارند. باید یک FAB (دکمه عمل شناور) در گوشه پایین سمت راست وجود داشته باشد تا هنگام اسکرول کردن به پایین، آن را به هم بزنید.

یکی از کاربران Reddit که در اوایل طراحی مجدد لیست پخش را دریافت کرد، اولین کسی است که این رابط کاربری آلبوم جدید را دریافت کرد. این اصلاح در حال حاضر برای موسیقی هایی که آپلود کرده اید اعمال نمی شود. البته، همانطور که در آلبوم‌ها مشاهده می‌شود، بازنگری بسیار کند و بر اساس دیدگاه به نمایش انجام می‌شود و ممکن است در آینده اتفاق بیفتد.

قدیمی در مقابل جدید (u/MoistTart3258)

این یک مدرنیزاسیون خوب است، به خصوص در صفحه نمایش های بزرگ که رویکرد قدیمی این بود که همه چیز را گسترش دهد.

ما این طراحی مجدد YouTube Music را برای آلبوم‌ها در چندین دستگاه رایانه لوحی که امروز صبح بررسی کردیم، نمی‌بینیم. گزارش‌های قبلی در مورد آمدن آن به گوشی‌ها نیز وجود داشته است، اما در حال حاضر به طور گسترده در دسترس نیست. در همین حال، کاربران iPad تا کنون این رابط کاربری را ندیده اند.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: