Fast Pair برای جفت‌سازی سریع هدفون به Wear OS می‌آید

Fast Pair به عنوان راه گوگل برای اتصال سریع هدفون های بلوتوث به تلفن های اندرویدی آغاز شد و به زودی همین کار را در سیستم عامل کروم نیز انجام خواهد داد. گوگل امروز اشاره کرد که Fast Pair به Wear OS می آید تا برای Pixel Watch و Pixel Buds Pro آماده شود.

جفت سریع در Wear OS

Google امروز گزارش تغییرات به‌روزرسانی‌های سیستم Google را با ورودی زیر در بخش «اتصالات دستگاه» به‌روزرسانی کرد:

[Wear OS] امکان جفت سریع در Wear OS فراهم شودس هدفون‌هایی که قبلا جفت شده‌اند کشف شده و به ابزارهای پوشیدنی متصل می‌شوند.[5]

– [5] در دسترس از طریق Google Play Services نسخه 22.24 به روز شده در 2022/06/24.

عملکرد توصیف شده Fast Pair’s bread and butter است که هدفون های جفت شده را در حساب Google شما ذخیره می کند تا از طریق یک اعلان در سطح سیستم به راحتی در دستگاه های دیگر دسترسی داشته باشید. همچنین در تنظیمات اولیه توسط دستگاه‌های Fitbit استفاده می‌شود، در حالی که انجام هر کاری با بلوتوث بر روی یک پوشیدنی کوچک دست و پا گیر است و جفت سریع یک افزونه خوشایند است.

این به‌روزرسانی برای سرویس‌های Google Play هنوز به طور گسترده در ساعت‌هایی که امروز بررسی کردیم منتشر نشده است. مشخص نیست که UI Fast Pair on Wear OS چه چیزی را به خود اختصاص خواهد داد، در حالی که گوگل به صراحت در دسترس بودن Fast Pair در Wear OS را اعلام نکرده است. نزدیک‌ترین رویداد در CES 2022 در ژانویه بود که Google «اتصال صوتی با ابزارهای پوشیدنی» را به عنوان یک قابلیت جفت سریع موجود توصیف کرد:

ما به کار خود با شرکا ادامه می دهیم تا عملکرد جفت سریع را فراتر از اتصال صوتی با ابزارهای پوشیدنی، هدفون، بلندگوها و اتومبیل ها گسترش دهیم و آن را به تلویزیون ها و دستگاه های خانه هوشمند گسترش دهیم تا بتوانید فوراً از همه دستگاه های زندگی خود استفاده کنید.

Fast Pair در هفته‌های آینده به سیستم‌عامل کروم می‌آید، در حالی که برای Android/Google TV، اتومبیل‌های منتخب نیز اعلام شده است. و برای استفاده در جفت کردن دستگاه های خانه هوشمند Matter.

آماده سازی Pixel Watch

در همین حال، این امکان وجود دارد که Fast Pair on Wear OS برای Pixel Watch در نظر گرفته شده باشد. صفحه محصول Pixel Buds Pro می‌گوید که می‌توانید «به راحتی از موسیقی روی تلفنتان به تماس‌های ویدیویی روی لپ‌تاپ خود بروید». اتصال چند نقطه ای برای هدفون که ماه آینده عرضه می شود، فقط تغییر “تلفن به لپ تاپ” را توصیف می کند.

با این حال، صفحه Pixel Watch ویژگی‌های کشف و اتصال Fast Pair که امروزه توسط سرویس‌های Play ذکر شده است را توضیح می‌دهد.

با Fast Pair، اتصال هدفون، ساعت و تلفن به یکدیگر سریع و آسان است. Pixel Buds Pro همچنین با تعویض خودکار صدا بین ساعت‌ها، تلفن‌ها و لپ‌تاپ‌ها، کار را ساده می‌کند.

از نظر تئوری، Fast Pair نباید به Pixel Watch محدود شود و همه دستگاه‌های Wear OS در زمان راه‌اندازی از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: