سنسور اثر انگشت پیکسل 6a سریعتر از 6 پرو کار می کند [Video]

با توجه به یک فروشنده مالزیایی، حداقل دو دستگاه Pixel 6a قبل از عرضه در ماه آینده در طبیعت وجود دارد. یک جفت ویدیوی جدید در روزهای اخیر جزئیات بیشتری از Pixel 6a را ارائه می دهد، از جمله نگاهی به عملکرد بهتر حسگر اثر انگشت.

قبل از تماشا، مهم است که توجه داشته باشید که Pixel 6a نرم افزار غیر نهایی را اجرا می کند. قبلاً فهمیدیم که این واحدها در وصله امنیتی آوریل هستند. به‌روزرسانی‌های روز اول مطمئناً هر گونه اصلاح و بهینه‌سازی را در سه ماه گذشته انجام می‌دهند.

با در نظر گرفتن این موضوع، اولین ویدیو از فضلی حلیم در یوتیوب با پیکسل 6a در مقایسه با 6 پرو منتشر شده است. گوگل قبلا گفته بود که 6a از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر متفاوتی در مقایسه با خط پرچمدار پیکسل سال گذشته استفاده می کند.

میان رده سریعتر به نظر می رسد – ویدیوی زیر در صف 4:55 – در تشخیص انگشت شما با تماس کمتر ظاهراً مورد نیاز. از محل قرارگیری سریع انگشت شست، شاهد باز شدن قفل 6a بیشتر از 6 پرو هستیم. این نوید خوبی برای سخت‌افزار جدیدتر است و امیدواریم گوگل از آن استفاده کند، زیرا مالکان فعلی معمولاً با «کمی بیشتر نگه دارید» مواجه می‌شوند.

حساب YouTube Izami Gadget مقایسه دوربین پیکسل 6a و آیفون 13 پرو مکس را انجام می دهد. واقعاً منصفانه نیست که یک گوشی میان رده در برابر یک پرچمدار قرار بگیرد، در حالی که گوگل مطمئناً دوربین را قبل از عرضه بیشتر تنظیم کرده است. این ممکن است توضیح دهد که چرا Pixel 6a پس از چهار دقیقه فیلمبرداری و صرف چهار دقیقه دیگر برای عکس‌برداری خیلی داغ شد.

دستگاه خیلی داغ است دوربین را ببندید تا دستگاه خنک شود.

گفته می شود که قاب فلزی به ویژه گرم می شود. در همین حال، یک عکس (همانطور که در تصویر روی جلد ما در بالا مشاهده می شود) گرد و غبار را نشان می دهد که به طرز آزاردهنده ای در زیر نوار دوربین جمع شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: