پیوند تبلت اندرویدی واتس اپ با آخرین به روز رسانی بتا اشاره کرد

آخرین به‌روزرسانی بتای واتس‌اپ به این نکته اشاره می‌کند که حالت همراه موردانتظار هنوز با شواهدی از صفحه پیوند اختصاصی تبلت اندروید (یا تاشو) در حال کار است.

واتس‌اپ در سال‌های اخیر به وعده‌های متعددی عمل کرده است، اما از نظر ویژگی‌ها و عملکردها، هنوز از بسیاری از برنامه‌های پیام‌رسان بین پلتفرمی محبوب شخص ثالث عقب است. با محدودیت هایی که در ویژگی چند دستگاه در اواخر سال 2021 اضافه شد، به نظر می رسد که ممکن است شاهد بهبودهایی در عملکرد باشیم.

کد گیر WABetaInfo کار در ابتدا روی یک «حالت همراه» اختصاصی دیده شد که به شما امکان می‌دهد در کنار محدودیت‌های چند دستگاه، با دستگاه دیگری جفت شوید. پس از ورود به WhatsApp Beta نسخه 2.22.21.6، به نظر می رسد که این به طور موثر به روشی مشابه عملکرد واتس اپ وب که چند سالی است در این مرحله وجود دارد، کار خواهد کرد. حالت همراه به شما امکان می دهد حساب واتس اپ گوشی شما را به دستگاه دیگری مانند تلفن یا تبلت اندرویدی پیوند دهید. این اولین باری است که پشتیبانی رسمی از تبلت های اندرویدی در واتس اپ وجود دارد.

در حال حاضر، می توانید حساب واتس اپ خود را در حداکثر چهار دستگاه پیوند دهید. این شامل یک گوشی هوشمند، لپ تاپ، کامپیوتر یا پورتال فیس بوک است. بر خلاف واتس اپ وب، برای ارسال و دریافت پیام، نیازی به اتصال به تلفن خود ندارید.

پیوند دادن حساب WhatsApp خود به رایانه لوحی Android با اسکن یک کد QR برای جفت شدن با دستگاه شما کار می کند. این فرآیند هنوز فعال نشده است، اما زمانی که به طور رسمی منتشر شد، با رفتن به Settings > Devices Linked آن را پیدا خواهید کرد. مشخص نیست که آیا این عملکرد برای iPad در دسترس خواهد بود یا خیر، اما همانطور که WABetaInfo اشاره می کند، این بدان معناست که شما می توانید آیفون خود را با تبلت اندروید جفت کنید تا پیام های واتس اپ را ارسال و دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر در واتس اپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: