بوت لودر Chromecast HD می تواند به طور پیش فرض باز شود

پس از راه‌اندازی رسمی Chromecast با Google TV HD فقط چند ساعت پیش، ممکن است از دانستن این موضوع خوشحال شوید که این استریمر زیر 30 دلار دارای یک بوت لودر غیرقابل قفل درست از کارخانه است.

سخت‌افزار جدید صرفاً یک به‌روزرسانی یا ارتقاء برای Chromecast پایه است که در سال 2018 در کنار عرضه‌ی سری پیکسل 3 به‌روزرسانی شد. Chromecast با Google TV HD به جای اینکه مجرای تلفن هوشمند شما باشد، رابط کاربری عالی مبتنی بر Android TV و یک کنترل از راه دور بسیار مهم برای ناوبری را اضافه می کند. این نرم افزار یک گام بزرگ به جلو است و این را به گزینه مناسبی برای کسانی تبدیل می کند که می خواهند راهی سریع و ارزان برای به دست آوردن یک راه اندازی آسان و مدیریت پخش جریان خانه داشته باشند.

مطابق با AFTVnews، به نظر می رسد می توانید بوت لودر Chromecast جدید را با Google TV HD مستقیماً از کارخانه باز کنید. هنگام فعال کردن گزینه های Developer، معمولاً گزینه “OEM unlocking” در مدل 4K موجود نیست. با این حال، در Chromecast HD می‌توانید این مورد را تغییر دهید تا فوراً بدون هیچ مشکلی قفل بوت‌لودر باز شود.

برای اکثر مردم، این چیزی است که هرگز در نظر نخواهید گرفت و ما توصیه نمی کنیم. گفته می شود، اگر می خواهید یک رام سفارشی را روی استریمر خود سرهم بندی کنید یا حتی یک رام سفارشی بریزید، ممکن است این علاقه شما را به دستگاه افزایش دهد. با نسل قبلی، برای دستیابی به همان شاهکار به یک اکسپلویت نیاز بود.

مانند AFTVnews با این وجود، باز کردن قفل بوت لودر Chromecast HD در واقع می تواند یک اشتباه باشد و می تواند با یک به روز رسانی OTA در آینده اصلاح شود. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید یکی را انتخاب کنید و به محض دریافت دستگاه، قفل OEM را فعال کنید. در هفته های آینده نیز بررسی کاملی از سخت افزار جدید خواهیم داشت.

بیشتر در گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: