هاست PBN چیست؟ توضیح توسط کارشناسان میزبانی PBN LTD✅

میزبانی PBN نوع خاصی از میزبانی است که برای کسانی که می خواهند شبکه های وبلاگ خصوصی (به اختصار PBN) را اجرا کنند ساخته می شود. ویژگی هایی دارد که هستند بسیار متفاوت از هاست استاندارد. همانطور که برای این یک هدف خاص در ذهن طراحی شده است. میزبانی PBN برای حذف ردپای میزبان طراحی شده است. و همچنین سایر ویژگی ها و عملکردهای صرفه جویی در زمان را ارائه می دهد که فقط با وب سایت های PBN مرتبط هستند. مانند هر راه حل میزبانی، کیفیت آن از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است. میزبانی PBN جایگزین میزبانی IP قدیمی، در حال حاضر بسیار قدیمی، کلاس c و سایر گزینه های میزبانی SEO می شود.

می توان به آن اشاره کرد نسل جدید میزبانی SEO برای شبکه های لینک. همانطور که موتورهای جستجوی بزرگ، مانند گوگل، تکامل می یابند. ارائه دهندگان هاست باید با آن تکامل یابند. وب سایت های PBN دشمن بزرگ گوگل هستند و چندین روش جدید را به کار می گیرند. برای شناسایی و نابودی آنها در سال های اخیر. کاری که میزبانی PBN انجام می دهد (به هر حال برخی از آنها) همین است ردپای رایج میزبانی را حذف می کند بنابراین تشخیص خودکار در این جبهه برای افرادی مانند گوگل امکان پذیر نیست. در فرآیند انجام این کار، IP سرورهای مبدأ شما همراه با بسیاری دیگر از ردپای سرور و DNS پوشانده می شود. در این صورت خطر اشتراک IP های کثیف یا قرار دادن سایت های PBN خود در محله های بد را ندارید. در عوض، وب‌سایت‌های شما در میان میلیون‌ها وب‌سایت دنیای واقعی، اگر دوست دارید، پنهان می‌شوند. ساختن آن امن ترین راه برای میزبانی شبکه های وبلاگ خصوصی شما در عصر مدرن

و همچنین حذف این Hosting Footprints. ارائه دهندگان میزبانی PBN نیز معمولاً ویژگی های دیگری را برای اطمینان از آن در نظر می گیرند ساخت و مدیریت PBN آسان تر شده است برای شما.

به عنوان مثال، موارد زیر را با میزبانی PBN خود اضافه می کنیم.

 • داشبورد مدیریت مرکزی برای همه دامنه ها و وب سایت های PBN شما.
 • استقرار با یک کلیک که وبلاگ های وردپرس شما را در چند ثانیه بالا می برد. نیازی نیست خودتان بروید و وردپرس را نصب کنید.
 • به‌روزرسانی خودکار افزونه‌ها و CMS اصلی.
 • پشتیبان گیری روزانه نیز گنجانده شده است که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.
 • معیارهای SEO از Majestic SEO برای همه دامنه‌های PBN شما که با ما میزبانی می‌شوند، ساخته شده است.
 • تغییر نام دامنه با یک کلیک
 • با یک کلیک وارد ادمین WP خود شوید.
 • گزینه های DNS ممتاز
 • گزینه های CDN ممتاز
 • ردپای متعادل شده توسط هوش مصنوعی برای اطمینان از جامع‌ترین حذف و متعادل‌سازی ردپای سرور در جهان.
 • مدیریت فایل و دسترسی کامل به پایگاه داده
 • میزبانی PBN نسل بعدی.

لطفاً مراقب باشید که یک ارائه‌دهنده میزبانی واقعی PBN را انتخاب کنید و نه یکی از شرکت‌های میزبانی وب کلاس C قدیمی که تلاش می‌کنند با ما همگام باشند. به سادگی گزینه های میزبانی قدیمی و قدیمی خود را مجدداً نام تجاری می کنند به عنوان میزبان PBN!

می توانید در پست اخیر من در مورد اینکه چرا باید از این شرکت های هاست کلاس c اجتناب کنید بیشتر بخوانید. آنها خوب نیستند و اصلاً ایمن نیستند. مطمئنا امن ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای میزبانی شبکه های وبلاگ خصوصی شما با استفاده از میزبانی است که واقعاً برای شما ساخته شده است. مثل ما!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.