PBN چیست و چگونه باید آن را بسازید. ✅ میزبانی PBN LTD

PBN مخفف شبکه وبلاگ خصوصی است. آنها به بهترین وجه به عنوان مجموعه ای از وب سایت ها توصیف می شوند که همه متعلق به یک شخص هستند اما ساخته شده اند که اینطور به نظر نرسند. تنها هدف آنها این است که مورد استفاده قرار گیرند ایجاد بک لینک به وب سایت ها به دلایل سئو. با هدف افزایش جایگاه آن وب سایت در صفحات نتایج موتورهای جستجو. در غیر این صورت به عنوان رتبه بندی یک وب سایت شناخته می شود. آن ها هستند معمولا در وردپرس ساخته می شود بر دامنه های منقضی شده که حاوی آب پیوند خوب برای انتقال است. یا در برخی شرایط هستند ساخته شده با استفاده از دامنه های حراج حق بیمه که دارای پروفایل بک لینک قوی موجود است.

چگونه باید وب سایت PBN خود را بسازم؟

خوب، پس شما چند دامنه خوب دارید، آماده راه اندازی. حالا ممکن است به چه چیزی فکر کنید؟ اکنون زمان ایجاد وب سایت PBN است و لینک های خود را قرار دهید. خوب چندین چیز وجود دارد که باید در هنگام ساختن وب سایت واقعی در نظر گرفته شود. البته برخی از آنها مهمتر از دیگران هستند. اما با این وجود باید به همه آنها فکر کنید.

پیش ساخت.

 1. یک ارائه دهنده میزبانی PBN بسیار خوب انتخاب کنید. این فوق العاده مهم است! می توانید توضیحی در مورد اینکه این نوع هاست چیست را در اینجا بخوانید.
 2. درک کنید که باید به چه ردپاهایی فکر کنید و در مورد چه چیزهایی نگران نباشید. شما می توانید در مورد ردپای PBN در پست دیگر من بیشتر بخوانید.
 3. محتوای خود را برای ساخت سایت ها آماده کنید.
 4. هر تصویر و ویدیویی را که قرار است اضافه کنید آماده کنید.
 5. اگر قصد دارید از لوگو در وب سایت خود استفاده کنید. آن را به طور کامل آماده کنید.
 6. درک کنید که چه پیوندهایی از آنها قرار می دهید، آنها را آماده کنید – لنگرها و URL ها به طور کامل برنامه ریزی شده اند. بنابراین، می توانید آنها را به راحتی در زمان ساخت اضافه کنید.
مطالب پیشنهادی  چگونه SSO را هنگامی که خودتان یک وب سایت را به میزبانی PBN ما منتقل می کنید، تعمیر کنیم. ⋆ PBN LTD

فرآیند ساخت.

 1. یک قالب خوب را انتخاب کنید یک قالب سبک وبلاگ نیست. اینها را به خاطر بسپار سایت ها باید مانند یک سایت پول ساخته شوند. بنابراین، آنها باید یک صفحه اصلی، صفحه تماس، وبلاگ و غیره مناسب روی خود داشته باشند. تحت هیچ شرایطی سایت ها را فقط با پست های صفحه اصلی نسازید! یعنی خودکشی PBN!
 2. قالب آماده برای ساخت را تنظیم کنید. هر گزینه مورد نیاز را انتخاب کنید، اگر قصد استفاده از آن را دارید، فاویکون خود را اضافه کنید.
 3. صفحات را ایجاد کنید و محتوا را همانطور که در مرحله قبل آماده کرده اید اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی شما دارای مقدار مناسبی از محتوا است که کاملا منحصر به فرد و در موضوع است تا به درستی وبلاگ خود و قدرت های آن را ایجاد کنید.
 4. شما را تضمین کند از پیوند داخلی در سایت های PBN خود استفاده کنید درست مثل یک وب سایت معمولی بنابراین مطمئن شوید که پیوندهای داخلی را نیز اضافه می کنید.
 5. لینک های خود را قرار دهید این مهم است که شما در زمانی که محتوای اصلی را اضافه می کنید، پیوندهای خروجی (از جمله آنهایی که به سایت پول خود می پردازند) اضافه کنید.. برنگردید و بعداً آنها را اضافه نکنید. خیلی بهتر است که از همان ابتدا آنها را وارد کنید و اجازه دهید گوگل آنها را با اولین صفحه/پست ایندکسی که ایجاد می کند ایندکس کند.
 6. افزونه های مورد نظر را انتخاب و نصب کنید. آنها را فعال کنید و مطمئن شوید که آنها را در صورت نیاز پیکربندی کرده اید.
 7. مطمئن شوید که فایل robots.txt در آن گنجانده شده است، و چیزی را که نباید مسدود می کند، مسدود نمی کند. من شخصا فقط از WP استاندارد استفاده می کنم. اصلا نیازی به ویرایشش نیست
مطالب پیشنهادی  طراحی گرافیک و چرخه روند 20 ساله

بعد از ساخت.

 1. اما سایت PBN خود را اجرا کنید تست موبایل فرندلی. مطمئن شوید که رندر خوب است و الگوی شما و غیره باعث ایجاد مشکل در رندر نمی شود. زیرا این موارد بعداً بر نمایه سازی شما تأثیر می گذارد. پس بهتر است از همان ابتدا آن را بررسی کنید.
 2. مراقب نمایه سازی سایت های PBN خود باشید. شما می توانید این کار را با استفاده از جستجوی ساده سایت با وارد کردن گوگل در قسمت زیر انجام دهید. سایت: http://www.yourdomainname.com. اطمینان حاصل کنید که صفحات ایندکس شده و اینکه عناوین متای جدید در حال نمایش هستند. بنابراین، شما فکر نمی کنید صفحه ای ایندکس شده باشد، زمانی که نسخه قدیمی بود. بنابراین مطمئن شوید که عنوان متای جدید و غیره را نشان می دهد.
 3. اگر بعد از یک ماه سایت ایندکس نمی شود. این می تواند نشانه ای باشد که شما دارید یک دامنه جریمه شده آورده است. شما در اینجا دو گزینه دارید. الف) یک حساب GWMT راه‌اندازی می‌کنید که به هیچ سایت دیگری متصل نیست و کاملاً قبلاً استفاده نشده است و دیگر هرگز استفاده نخواهد شد! شما سایت را متصل می کنید و بررسی می کنید که آیا اقدامات دستی روی آن وجود دارد یا خیر. اگر اینطور شد، فقط کل سایت را به دامنه دیگری منتقل کنید و این یکی را حذف کنید و فراموش کنید. ب) در صورتی که گزینه A را انجام داده باشید و هیچ اقدام دستی نشان داده نشده باشد نیز اعمال می شود. می‌توانید چند پیوند آسان رایگان برای PBN به دست آورید تا فهرست‌سازی را به همراه داشته باشید.
 4. نیاز به انجام تعمیر و نگهداری منظم بسیار زیاد است. نیازی به به روز رسانی هنگ در وب سایت های PBN خود نیست. فقط موارد تصادفی در زمان های مختلف. مطمئناً ماهانه نیست که مطمئناً.
مطالب پیشنهادی  رویکردی برای تحلیل رقبای سئو

نمونه هایی از قالب های وب سایت PBN.

در اینجا نمونه ای از صفحه اصلی وب سایت های PBN شما آورده شده است نباید شبیه به نظر برسد!

این یک صفحه اصلی فقط وبلاگ مدرن است. این نمونه ای از این است که چگونه نباید وب سایت PBN خود را بسازید!

در اینجا نمونه ای از صفحه اصلی خوب وب سایت PBN شما آورده شده است باید شبیه.

در مثال بالا، می‌توانید متن صفحه اصلی خود را در جایی وارد کنید که می‌گوید “این ویجت سرفصل است” و این مکان عالی برای قرار دادن آن است. آن را به یک بیت نوشتاری با کیفیت خوب تبدیل کنید، واقعاً 1000 کلمه یا بیشتر برای ارائه محتوای واقعی به آن.

اکنون می دانید که PBN چیست و چگونه باید وب سایت های داخل PBN خود را بسازید. اگر سؤالات عمیق تری دارید یا چیزهایی که در مورد آنها مطمئن نیستید. لطفاً به یاد داشته باشید که همه مشتریان ما حق دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان PBN را دارند. بنابراین، اگر دانش تخصصی بیشتری می خواهید که به شما در موفقیت کمک کند. در تماس با من دریغ نکنید!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور