بهترین افزونه امنیتی برای سایت های PBN وردپرس ⋆ PBN LTD

همیشه عاقلانه است یک افزونه امنیتی را در وب سایت های وردپرسی خود نصب کنید. انجام این کار در PBN های خود بسیار مهم تر است. در حین حرکت، PBN های خود را ایمن نگه دارید. من در طول سال ها تلاش کرده ام و پلاگین های مختلف امنیتی وردپرس را آزمایش کرد. اگرچه چندین مورد وجود دارد که بسیار مؤثر هستند. من فکر می کنم برخی از آنها برای کاربران غیر فنی بسیار زیاد است. برخی از آنها به معنای واقعی کلمه 100 گزینه و گزینه فرعی دارند و می توانند به راحتی برای کاربران کم تجربه کمی گیج کننده شوند. علاوه بر این، برای کسانی که تهدیدات و ویژگی های امنیتی را درک نمی کنند. این می تواند کمی یک میدان مین باشد که از طریق آنها کار می کند. همچنین برخی از آن‌ها می‌توانند باعث تضاد با سایر امنیتی‌هایی شوند که در جاهای دیگر اجرا می‌کنید، مثلاً در سطح سرور یا ارائه‌دهنده CDN مانند Cloudflare.

اگرچه خیلی ها خوب هستند. برای من یکی وجود دارد که از بین مردم متمایز است. مورد علاقه شخصی من افزونه امنیتی All Is One WordPress است.

می‌توانید آن را در اینجا پیدا کنید: https://wordpress.org/plugins/all-in-one-wp-security-and-firewall/

در تجربه من این است بهترین گزینه برای مسدود کردن تهدیدهای رایج و در آزمون زمان است. ارزش آن را دارد که همیشه آن را در وب سایت های میزبانی PBN خود نصب کنید. من به شدت توصیه می کنم که این کار را انجام دهید.

چرا من این افزونه امنیتی را دوست دارم.

  1. نصب آسان
  2. آسان برای راه اندازی
  3. ویژگی های پیشرفته اما بسیار آسان برای پیکربندی
  4. هیچ درگیری ایجاد نمی کند
  5. پلاگین بسیار پایدار و بدون نقص
  6. یک لایه امنیتی عالی برای وب سایت های وردپرس شما ارائه می دهد.
  7. صادرات ساده تنظیمات شما، که سپس می تواند در عرض چند ثانیه به سایت دیگری وارد شود. هنگام نصب بر روی PBN یا شبکه سایت وردپرس بزرگتر، در زمان زیادی صرفه جویی می شود.

چیزی که باید از آن آگاه باشید.

فقط وجود دارد یکی از مواردی که باید در مورد این افزونه بدانید. یک تنظیم مهم در افزونه وجود دارد که هرگز نباید آن را فعال کنید! باعث می شود وبلاگ شما نه در گوگل ایندکس شوید!

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس برای وب سایت های PBN
اسکرین شات از گزینه افزونه امنیتی.

با انتخاب فایروال از منوی WP Security و سپس انتخاب تب اینترنت در بالا، می توانید به این تنظیمات دست پیدا کنید. این گزینه “Block Fake Googlebots” نام دارد.

هرکاری که تو می کنی، شما باید این کادر را بدون علامت رها کنید. همانطور که به نظر می رسد برخی از خزنده های Google را مسدود می کند و از ایندکس شدن سایت شما جلوگیری می کند و یا از ایندکس خارج می شود. من در یک نقطه یک مشکل نمایه سازی گسترده در برخی از سایت های PBN داشتم و به این تنظیمات بازمی گردد. بنابراین، هر کاری که انجام می دهید، این ویژگی را فعال نکنید.

اما علاوه بر این، یک افزونه عالی است و به شما توصیه می کنم همیشه روی PBN های خود نصب کنید.

درباره این افزونه بیشتر بیاموزید و نمای کلی ویدیوی آن را تماشا کنید.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.