معنای کمک مالی Google برای پروژه نابغه پنهان چیست

یادداشت سردبیر: پست امروز توسط براندون نیکلسون، دکترا، بومی اوکلند، کالیفرنیا و مدیر اجرایی موسس پروژه نابغه پنهان، یک دریافت کننده کمک هزینه Google.org. براندون زندگی خود را وقف ترویج عدالت در عرصه عمومی، به ویژه در فضای آموزشی کرده است.

ماموریت پروژه نابغه پنهان آموزش و راهنمایی جوانان مرد سیاه پوست در ایجاد فناوری، کارآفرینی و مهارت های رهبری برای تغییر زندگی و جوامع آنهاست. چشم انداز ما این است که یک رهبر جهانی در این کار و انکوباتوری از فناوران جوان پویا (که ما آنها را نابغه می نامیم) باشیم. پروژه نابغه پنهان از طریق مدل پشتیبانی جامع ما، با شروع برنامه غوطه وری فشرده 15 ماهه، هم توسعه نیروی کار و هم رهبری مبتنی بر جوانان را تقویت می کند و در نتیجه اقتصادهای قوی تر و جوامع عادلانه تر ایجاد می کند.

امروز، پروژه نابغه پنهان یک کمک مالی 3 میلیون دلاری از Google.org دریافت کرد تا برنامه ما را به دو شهر دیگر گسترش دهد و صدها نابغه دیگر را نشان دهد. این به ما منابعی را می دهد تا با مجموعه وسیع تری از جوامع برای حمایت و ارتقای پتانسیل پسران و مردان جوان سیاه پوست خود، به سلاح بپیوندیم.

ما اولین بار در سال 2015 با Google.org ارتباط برقرار کردیم، زمانی که فینالیست چالش تاثیر منطقه خلیج Google.org بودیم. من فکر می‌کردم که این یک راه دور است، اما ریسک درخواست، راه‌های زیادی را برای ما باز کرده است. پس از اینکه متوجه شدیم بودجه دریافت کرده‌ایم، با شرکت TEAM شریک شدیم تا سری تک‌اسلم را ایجاد کنیم، برنامه‌ای که جوانان را با تلاقی ورزش و فناوری آشنا می‌کند. ما از آن زمان میزبان دوازده رویداد Tech Slam در سه قاره بوده ایم.

هفت سال به جلو و نزدیک به 8500 جوان در سراسر جهان خدمت کردند، تأثیر کار ما زمانی مشخص شد که برخی از فارغ التحصیلان نابغه ما اخیراً از محوطه خلیج Google بازدید کردند. این مردان جوان ابتدا به عنوان دانش‌آموز دبیرستانی از گوگل بازدید کردند، جایی که از نزدیک تحت آموزش قرار گرفتند. این بار، آنها کارآفرینانی با اعتماد به نفس و در حال ظهور بودند که قادر به فرماندهی یک اتاق بودند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور