پیش‌سفارش OnePlus 10T؛ در اینجا بهترین معاملات وجود دارد

OnePlus 10T برای اولین بار در اوایل آگوست با اسنپدراگون 8+ Gen 1 و برخی از سرعت های شارژ کشنده معرفی شد، اما تا پایان سپتامبر به فروش نمی رسد. اما امروز، پیش‌سفارش‌های OnePlus 10T باز است.

از امروز، می‌توانید پیش‌فروش OnePlus 10T را از OnePlus.com، Amazon و Best Buy لغو کنید. این گوشی هوشمند 649 دلاری از 28 سپتامبر عرضه خواهد شد، مگر اینکه موفق به کسب یکی از فروش های دسترسی زودهنگام OnePlus شوید.

پیش‌سفارش‌های OnePlus 10T نیز با برخی امتیازات خوب همراه است.

از جانب OnePlus.comپیش‌سفارش‌هایی که قبل از ۸ سپتامبر انجام می‌شوند، واجد شرایط ارتقای حافظه رایگان هستند – مدل ۱۶/۲۵۶ گیگابایتی با همان قیمت مدل ۸/۱۲۸ گیگابایتی – یا یک کیس رایگان و شارژر ماشین 80 واتی. پس از 8 سپتامبر، OnePlus.com در صورت پیش‌سفارش مدل 16/256 گیگابایتی، کیف و شارژر ماشین رایگان را ارائه می‌کند، اما هیچ چیز اضافی در مدل پایه وجود ندارد.

از جانب آمازون یا بهترین خریدپیش‌سفارش‌های OnePlus 10T با ارتقاء حافظه رایگان در کل دوره پیش‌سفارش – از 1 سپتامبر تا 28 سپتامبر ارائه می‌شوند. این بدان معناست که شما مدل حافظه رم 16 گیگابایتی/256 گیگابایتی را با همان قیمت 649 دلاری 8 گیگابایتی دریافت خواهید کرد. / مدل 128 گیگابایت. به طور معمول، این ارتقا 100 دلار هزینه اضافی دارد.

فراتر از پیش‌سفارش‌ها، وان‌پلاس نیز امروز گواهینامه AT&T را برای OnePlus 10T اعلام کرد.

این اولین گوشی هوشمند OnePlus است که برای کار بر روی AT&T 5G تایید شده است، با این تلفن در حال حاضر پشتیبانی از 4G LTE و 5G در هر سه اپراتور اصلی ایالات متحده ارائه می شود. همچنین از 5G در Telus و Bell در کانادا پشتیبانی می‌کند، اما همچنان در Rogers و Freedom فقط از 4G پشتیبانی می‌کند.

اطلاعات بیشتر در مورد OnePlus 10T:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: