گلکسی تب اس 8 اندروید 12 ال را دریافت می کند – در اینجا چیزهای جدید آورده شده است

پس از عرضه به سایر مناطق در اوایل این هفته، سامسونگ رسماً اعلام کرد که اندروید 12L اکنون برای سری گلکسی تب اس 8 در ایالات متحده عرضه می شود. در اینجا یک نگاه سریع است.

برداشت سامسونگ از Android 12L با One UI 4.1.1 ارائه می شود که اولین بار در Galaxy Z Fold 4 عرضه شد و همچنین تایید شده است که به Galaxy Z Fold 3 می آید. البته بزرگترین اضافه شده، نوار وظیفه جدید در پایین است. صفحه نمایش، که با فرم های ناوبری مختلف کار می کند و هنگام استفاده از حرکات، می توان آن را به حداقل رساند.

علاوه بر نوار وظیفه، به‌روزرسانی ابزارهای چندوظیفه‌ای معمول سامسونگ مانند استفاده همزمان از سه برنامه روی صفحه را نیز حفظ می‌کند.

سامسونگ توضیح می دهد:

تغییر قابل توجهی که به روز رسانی 12L برای سری گلکسی تب اس 8 ایجاد می کند، اضافه شدن یک نوار وظیفه در پایین صفحه نمایش است که رابط کاربری تبلت را بصری تر و کاربرپسندتر از همیشه می کند. در آینده، کاربران سری گلکسی تب اس 8 می‌توانند از جابه‌جایی سریع‌تر، بصری‌تر برنامه، طرح‌بندی‌های قابل تنظیم‌تر، چندوظیفه‌ای بدون اصطکاک و برنامه‌هایی که بهتر از همیشه روی صفحه‌نمایش‌های بزرگ ارائه می‌شوند، لذت ببرند. Split Screen View می‌تواند تا سه صفحه را پشتیبانی کند، نوار وظیفه را می‌توان به‌طور موقت پنهان کرد تا نمای صفحه‌نمایش همه‌جانبه‌تر شود، اعلان‌ها را می‌توان مستقیماً به صفحه تقسیم‌شده کشیده و همه برنامه‌ها را می‌توان در یک طرح‌بندی شبکه‌ای مشاهده کرد. تغییراتی که کاربران می توانند انتظار داشته باشند.

همچنین در Android 12L برای Galaxy Tab S8 یک حرکت حرکتی «Swipe for Split Screen» در Advanced Features > Labs و همچنین «Peek-Through» برای برنامه‌های پاپ‌اور است. با لمس و نگه داشتن صفحه اطراف برنامه پاپ اور، برنامه پاپ اور شفاف می شود تا به شما امکان می دهد برنامه را به سرعت در زیر مشاهده کنید، همانطور که در زیر مشاهده می کنید.

از آنچه می توانیم بگوییم، Android 12L اکنون به طور گسترده برای Galaxy Tab S8، S8+ و S8 Ultra در ایالات متحده در دسترس است. 9to5GoogleAbner Li اوایل این هفته توانست آن را روی دستگاه خود نصب کند. در نهایت، این به‌روزرسانی باید به سایر تبلت‌های سامسونگ، از جمله سری گلکسی تب اس 7 نیز ارائه شود، اما هنوز هیچ جدول زمانی تایید شده‌ای در مورد آن وجود ندارد.

سری Galaxy Tab S8 اکنون با قیمت 699 دلار در دسترس است و Samsung.com در حال حاضر تا 350 دلار اعتبار مبادله ای برای دستگاه هایی با صفحه نمایش شکسته ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: