پشتیبانی از Webflow AVIF | avif.io ✨

Webflow چیست؟

Webflow یک ابزار طراحی مبتنی بر وب است که به شما امکان می دهد وب سایت های واکنش گرا را بدون نوشتن یک خط کد طراحی، بسازید و راه اندازی کنید. ما پلتفرمی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد از یک ایده به یک محصول آماده برای استفاده بروید. طراحی Webflow استثنایی است. این نرم افزار فاصله بین Squarespace، Wix و محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان، WordPress را پر می کند. به نظر من Webflow به دلیل انعطاف‌پذیری طراحی، عملکرد با سرعت رعد و برق و سهولت استفاده، به عنوان ابزار نسل بعدی برای ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت‌ها توسط افراد حرفه‌ای و تازه وارد شناخته می‌شود.

Webflow به طراحان این امکان را می دهد که وب سایت های حرفه ای و سفارشی را روی یک بوم بصری بدون نوشتن یک خط کد ایجاد کنند. وب سایت های حرفه ای را بدون نوشتن یک خط کد طراحی کنید. شما می توانید با چند کلیک در یک شبکه میزبانی سریع، قابل اعتماد و بدون دردسر که با کسب و کار شما سازگار است، به صورت زنده استفاده کنید. کمپین های بازاریابی جدید را اجرا کنید و بدون اینکه حواس تیم توسعه محصول خود را پرت کنید، آنها را تکرار کنید.

پشتیبانی از Webflow AVIF

علیرغم یک رشته عمومی که از AVIF پشتیبانی می کند، Webflow در حال حاضر تصاویر AVIF را پردازش نمی کند. از آنجایی که بحث عمومی در فروم “ایده‌ها” وب‌فلو ترافیک زیادی به دست نیاورد، مشخص نیست که آیا در آینده پشتیبانی خواهند کرد یا خیر.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی ImageKit AVIF | avif.io ✨