UDisc حالت تاریک را به برنامه امتیازدهی دیسک گلف اضافه می کند

حالت تاریک طی چند سال گذشته راه خود را به اکثر برنامه‌ها باز کرده است، اما هنوز برخی از موارد توقف وجود داشته است. برای بازیکنان دیسک گلف، برنامه عالی امتیازدهی UDisc به تازگی از حالت تاریک در اندروید و iOS پشتیبانی کرده است.

پشتیبانی UDisc از حالت تاریک در اندروید و iOS در چند روز گذشته منتشر شده است. این تغییر با آخرین به‌روزرسانی در هر دو پلتفرم که به ترتیب از طریق Play Store و App Store در دسترس است، به دست می‌آید.

حالت تاریک در UDisc به کل برنامه یک تغییر رنگ کاملاً مشکی می دهد، مشابه روشی که اپل حالت تاریک را در iOS پیاده سازی کرد. متأسفانه، در حال حاضر، راهی برای رفتن به پس‌زمینه خاکستری تیره وجود ندارد، زیرا گوگل تمایل دارد از آن در برنامه‌های اندرویدی خود استفاده کند، اما یک تغییر دستی در منوی تنظیمات برنامه وجود دارد و تنظیمات سیستم را به‌طور خودکار دنبال می‌کند.

در ایمیلی به کاربران UDisc، توسعه دهندگان توضیح می دهند:

نگه داشتن راز سختی بوده است. شما پرسیده اید که کی می آید، و ما می توانیم سرانجام گفتن اینجاست: حالت تاریک اکنون در UDisc در دسترس است! در آن دور بعد از ظهر دیگر تابش خورشید وجود ندارد؟ اکنون این چیزی است که همه ما می توانیم جشن بگیریم.

قابل توجه است، همانطور که خودمان از این برنامه استفاده کرده‌ایم، منطقه‌ای که هیچ گونه بهبود حالت تاریک را ندارد، روی نقشه است، که همچنان با تمی عمدتاً روشن همراه است – این احتمالاً خارج از کنترل UDisc است.

این به‌روزرسانی اخیر همچنین برخی از فونت‌ها و طرح‌های درون برنامه را اصلاح می‌کند و در کل ظاهری تمیزتر ارائه می‌دهد. در دیگر به‌روزرسانی‌های اخیر، UDisc اشتراک‌گذاری بلوتوث را برای کارت‌های امتیازی اضافه کرده است. UDisc همچنین از یک برنامه Wear OS پشتیبانی می کند که برای مدتی دارای تم تیره است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: