نماهنگ جدید لیزو بهترین‌های پیکسل 6a را نشان می‌دهد

لیزو موزیک ویدیو جدیدی از آهنگ خود منتشر کرده است 2 دوست داشته باشید (آیا آماده هستم) که به‌طور برجسته‌ای از Google Pixel 6a بهره می‌برد.

لیزو، خواننده، ترانه سرا، رپر، نوازنده فلوت و نوازنده با استعداد و مسئول موفقیت اجتناب ناپذیر TikTok درباره زمان لعنتی، جدیدترین آلبوم خود را منتشر کرد ویژه ماه گذشته. امروز این هنرمند دومین موزیک ویدیو را در حمایت از آلبوم منتشر کرده است که این بار در کانون توجه قرار گرفته است 2 عاشق باش (آیا آماده هستم).

این ویدیو لیزو را به عنوان یک عروس به تصویر می کشد که همانطور که از عنوان آهنگ پیداست، مطمئن نیست که آیا آماده است متعهد به عشق ورزیدن به شخص دیگری و دوست داشتن او باشد یا خیر. این صحنه برای عروس تنها در اتاق هتل، زمانی که تلفن او زنگ می‌خورد، به تصویر کشیده می‌شود.

آن گوشی، البته، پیکسل 6a در سایه متضاد عالی Sage است. به طنز، ویدیو سپس به لیزو می‌رسد که Pixel 6a را بالا نگه می‌دارد تا یک تماس دریافتی از «Feyonce» را نشان دهد. این کاملاً طراحی پیکسل است که با دکمه «تماس صفحه» مجهز به دستیار تکمیل شده است.

بعداً در این ویدیو، ساقدوش‌های عروسی در میانه چیزی که به نظر می‌رسد یک توهم است، به شخصیت لیزو که در حال بوسیدن یک درخت است، می‌رسند. همانطور که هر دوست خوب باید، ساقدوش ها بلافاصله گوشی های پیکسل 6a خود را بیرون می آورند تا از او عکس های شرم آور بگیرند. این فرصتی برای نمایش برنامه دوربین Google است. به طور کلی، این آهنگ یک باپ مطلق است و ویدیو ارزش دیدن را دارد.

البته این اولین بار نیست که لیزو با Made by Google همکاری می کند. در اوایل سال جاری، در یک تبلیغ Super Bowl، این هنرمند با گوگل کار کرد تا نشان دهد چگونه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو می‌توانند “تن واقعی” پوست شما را به تصویر بکشند.

در همین حال، گوگل با استفاده از موزیک ویدیوها به عنوان راهی برای تبلیغ تلفن های پیکسل خود، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، غریبه نیست. سال گذشته، یک موزیسین ژاپنی کل موزیک ویدیو خود را با استفاده از پیکسل 6 و 6 پرو فیلمبرداری کرد. با نگاهی به عقب تر، اولین موزیک ویدیو از Weezer’s باشه انسان آلبوم شامل تعداد تکان دهنده ای از گوشی های پیکسل 5 بود.

تصویر سربرگ: Lizzo / Atlantic Records

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: