جلوه های Google Meet بهبود می یابد و پردازش ابری

Google در حال ارائه یک جفت به‌روزرسانی برای Meet در وب است که دقت را بهبود می‌بخشد و تأثیر عملکرد جلوه‌های پس‌زمینه را به حداقل می‌رساند.

Google Meet در وب اکنون «تفکیک پس‌زمینه و پیش‌زمینه بهبود یافته» دارد که منجر به «تار کردن پس‌زمینه دقیق‌تر، جایگزینی پس‌زمینه، و پس‌زمینه و سبک‌های همه‌جانبه» می‌شود. نمونه ای از ارتقاء کیفیت در اینجا موجود است.

در همین حال، Google Meet دسکتاپ اکنون از پردازش ابری روی «دستگاه‌هایی که برای اجرای جلوه‌های ویدیویی بی‌درنگ طراحی نشده‌اند» استفاده می‌کند. این سرویس ویدیویی “به طور خودکار بین پردازش افکت مبتنی بر دستگاه و مبتنی بر ابر تنظیم می شود تا بهترین تجربه ممکن را ارائه دهد.”

علاوه بر بهبود کیفیت ویدیو، این کار باعث صرفه جویی در باتری و تا 30 درصد از CPU دستگاه شما می شود. پردازش مبتنی بر ابر ابتدا برای تاری پس‌زمینه و تنظیم نور در حال اجراست، در حالی که در آینده به مکان پس‌زمینه و جلوه‌های اضافی اضافه می‌شود.

هر دو ویژگی “اکنون در دسترس هستند” به شرح زیر:

جداسازی پس زمینه و پیش زمینه بهبود یافته است

  • برای همه کاربران در دستگاه های واجد شرایط در دسترس است. برای اطلاع از واجد شرایط بودن دستگاه برای پس‌زمینه و جلوه‌های بصری، از مرکز راهنمایی دیدن کنید.

پردازش مبتنی بر ابر

  • در دسترس برای Google Workspace Business Standard، Business Plus، Enterprise Standard، مشتریان Enterprise Plus، و کاربران Workspace Individual در دستگاه‌های واجد شرایط در کشورهای واجد شرایط (آمریکای شمالی، اروپا، آفریقای شمالی، آسیای مرکزی، آسیای جنوب شرقی) – برای کسب اطلاعات بیشتر از مرکز راهنمایی دیدن کنید. در مورد در دسترس بودن
  • برای Google Workspace Essentials، Business Starter، Enterprise Essentials، Education Fundamentals، Education Plus، Frontline، و غیرانتفاعی، و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس نیست.
  • برای کاربرانی که دارای حساب‌های شخصی Google هستند در دسترس نیست

اطلاعات بیشتر در Google Meet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: