داستان‌های برتر: فید جدید Google Home، Pixel 6a عملی

در برترین داستان های این هفته: برنامه Google Home فید جدیدی دریافت می‌کند، ویدیوهای کاربردی اولیه Pixel 6a به صورت آنلاین ظاهر می‌شوند، پیش‌نمایش چروک‌های صفحه نمایش Galaxy Z Fold 4 به بیرون درز می‌کند و موارد دیگر.

چند ماه پس از اعلام اولیه، گوگل یک بازنگری اساسی در برگه “Feed” در برنامه Google Home ایجاد کرده است. چیزی که زمانی فید کارت‌های اطلاعاتی بود، اکنون به فهرست فشرده‌ای از رویدادها نزدیک‌تر شده است که هدف آن کاهش ورودی‌های تکراری است.

یک ضربه هشدار را باز می کند و منوی سرریز به شما امکان می دهد آن نوع رویداد را رد کنید، پنهان کنید یا به طور کلی به روز رسانی ها را سفارشی کنید (تنظیمات سفارشی سازی فید). هشدارهای دوربین با پیش نمایش تصویر همراه است، در حالی که “تاریخچه” در گوشه سمت چپ بالا قرار دارد. هنگامی که چیز جدیدی وجود ندارد، پس زمینه “روز آرام در خانه / بدون به روز رسانی برای شما در این زمان” را مشاهده خواهید کرد.

هنوز یک ماه تا آغاز پیش‌سفارش Pixel 6a و Pixel Buds Pro فاصله داریم، اما اطلاعات فاش شده همچنان ادامه دارد. آخرین مورد، یک ویدیوی عملی از یک مدل خرده‌فروشی Pixel 6a است که از جمله موارد دیگر، نشان می‌دهد که این گوشی به‌روزرسانی آوریل 2022 را خارج از جعبه اجرا خواهد کرد.

گوگل به شدت اینها را جفت می کند [Pixel 6a and Pixel Buds Pro] با هم به عنوان یک خرید مشترک، اگرچه هدفون ها احتمالا همان چیزی است که دارندگان پیکسل فعلی می خرند. به لحاظ کپی بازاریابی، گوگل لغو فعال نویز (ANC)، EQ صدا، تعویض دستگاه و کلمه کلیدی را برجسته می کند.

سال به سال، سامسونگ تلاش کرده است تا با هر مدل جدید، چین و چروک در تلفن‌های تاشو کمتر آشکار شود، حتی اگر معمولاً در استفاده روزانه چندان قابل مشاهده نیست. این هفته تصویر جدیدی از نمایشگر داخلی گلکسی زد فولد 4 امسال به بیرون درز کرد که نشان می‌دهد این گوشی تاشو باید دارای چین و چروک بسیار کمتری نسبت به Z Fold 3 باشد.

البته سامسونگ هنوز راه درازی در پیش دارد تا بتواند با آنچه رقبای خود در این زمینه به دست آورده اند، دست یابد. برای مثال Oppo Find N دارای چین خوردگی است که نمی توانید به راحتی آن را هنگام استفاده از دستگاه تشخیص دهید یا احساس کنید. این یکی از چیزهایی است که Oppo در آن تاشو به درستی دریافت کرده است.

بسیاری در این هفته از اعلام عدم عرضه Nothing Phone (1) در ایالات متحده، حداقل در ابتدا، ناامید شدند. با این حال، Max Weinbach ما دلایل زیادی برای اینکه چرا این تصمیم واقعاً عاقلانه از سوی شرکت بوده را به اشتراک گذاشته است.

اگر به بودجه یا قطعات نیاز داشته باشند، هیچ چیز از حمایت یک شرکت چند ملیتی میلیارد دلاری مانند شیائومی یا OPPO برخوردار نیست. این بدان معناست که باید سرمایه گذاران و منابع مالی بانکی داشته باشد. این به معنای بدهی، وام، و خطوط اعتباری عظیم است.

بر خلاف بسیاری از شرکت‌ها، هیچ چیز نمی‌تواند یک گوشی در بازار شکست بخورد. برای اینکه بتواند این بدهی‌ها را بازپرداخت کند، نمی‌تواند شکست بخورد – صرف میلیون‌ها دلار برای بازپرداخت آن به سادگی پایدار نیست.

یکی از ترفندهای ظریف‌تر در اندروید 13 – حداقل در تلفن‌های پیکسل – این است که نوار پیمایش با حرکات پایین کمی گسترده‌تر و پررنگ‌تر شده است. ما از شما، خوانندگانمان، پرسیدیم که درباره این تغییر چه فکر می کنید، و انتشار پاسخ ها به طرز شگفت آوری متفاوت بود.

شگفت‌انگیزترین چیز این است که ما انتظار داشتیم خوانندگان ما از این تغییر خوششان نیاید. در واقع عمدتاً به دو دسته تقسیم می شود: کسانی که آن را دوست دارند و کسانی که به سادگی اهمیتی نمی دهند. 32 درصد از خوانندگان ما این تغییر را دوست دارند و به «نوار بزرگتر» اشاره می‌کنند زیرا بیشتر قابل مشاهده است و آن را برای ویژگی‌هایی مانند حالت یک دست آشکارتر می‌کند. همانطور که گفته شد، اندازه بزرگتر منطقه فعال سازی را تغییر نمی دهد.

بقیه خبرهای برتر این هفته به شرح زیر است:

اندروید |

برنامه ها و به روز رسانی ها |

کروم / سیستم عامل |

ساخته شده توسط گوگل |

پوشیدنی |

فیلم ها |

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: