گوگل: کارمندان می توانند «بدون توجیه» جابه جا شوند

در پی رای صبح امروز دیوان عالی کشور مبنی بر ابطال رو در مقابل وید، گوگل به کارمندان آمریکایی خود اطلاع داده است که می توانند خود را “بدون توجیه” نقل مکان کنند.

صبح روز جمعه، دادگاه عالی حکم جدیدی صادر کرد که به حمایت از حقوق سقط جنین در ایالات متحده پایان داد و تصمیم گیری در مورد آن را به ایالت ها واگذار کرد. به نوبه خود، برخی از ایالت ها “ممنوعیت های ماشه ای” را آماده کرده بودند که سقط جنین در آن مناطق در روزهای آینده یا در برخی موارد بلافاصله ممنوع می شود.

در پاسخ به آن حکم، آستانه گزارش‌ها حاکی از آن است که فیونا سیکونی، مدیر ارشد گوگل، ایمیلی را برای همه کارمندان در ایالات متحده ارسال کرد و آنها را از روش‌هایی آگاه کرد که این شرکت می‌تواند هم برای کارکنان خود و هم برای عموم مفید باشد.

برای کارمندان و وابستگان آنها، مزایای مراقبت های بهداشتی Google می تواند “روش های پزشکی خارج از ایالت” را پوشش دهد. این شرکت همچنین به کارگران اجازه می دهد “بدون توجیه” به یک ایالت جدید نقل مکان کنند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این سیاست جابجایی جدید است یا موجود.

این پیام همچنین از قصد گوگل برای “در دسترس قرار دادن اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی باروری” و در عین حال محافظت از حریم خصوصی افراد صحبت می کند.

می توانید ایمیل کامل ارائه شده توسط آستانه، در زیر

سلام به همه،

امروز صبح دادگاه عالی ایالات متحده حکمی را در مورد سازمان بهداشت زنان دابز علیه جکسون صادر کرد که Roe v. Wade را لغو کرد.

این یک تغییر عمیق برای کشور است که عمیقاً بر بسیاری از ما به ویژه زنان تأثیر می گذارد. هر کس به روش خود پاسخ خواهد داد، خواه فضا و زمان برای پردازش، صحبت کردن، داوطلب شدن در خارج از محل کار، عدم تمایل به بحث در مورد آن یا اصلاً چیز دیگری باشد. لطفاً مراقب احساسات همکارانتان باشید و مانند همیشه با احترام با یکدیگر رفتار کنید.

ارزش سهام برای ما به عنوان یک شرکت فوق العاده مهم است و نگرانی های ما در مورد تأثیری که این حکم بر سلامت، زندگی و شغل افراد خواهد داشت را به اشتراک می گذاریم. ما به کار خود ادامه خواهیم داد تا اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی باروری را در محصولات خود در دسترس قرار دهیم و به کار خود برای محافظت از حریم خصوصی کاربران ادامه خواهیم داد.

برای حمایت از کارمندان Google و وابستگان آنها، طرح مزایای ایالات متحده و بیمه درمانی ما، رویه‌های پزشکی خارج از ایالت را پوشش می‌دهد که در محل زندگی و کار یک کارمند در دسترس نیستند. کارمندان Google نیز می‌توانند بدون دلیل درخواست جابه‌جایی کنند و کسانی که بر این فرآیند نظارت دارند از وضعیت آگاه خواهند شد. اگر به پشتیبانی اضافی نیاز دارید، لطفاً از طریق 1:1 با مشاور مردمی ارتباط برقرار کنید [link to internal tool redacted].

در روزهای آینده جلسات پشتیبانی را برای کارمندان Google در ایالات متحده ترتیب خواهیم داد. این موارد در Googler News پست خواهند شد.

لطفاً از تکیه بر انجمن Google خود در روزهای آینده دریغ نکنید و به مراقبت از خود و یکدیگر ادامه دهید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: