آزمایش‌های Stadia روش دستیابی جدیدی را اضافه می‌کند

Google Stadia در حال انتخاب راه جدیدی برای مدیریت آزمایش‌های بازی است، زیرا ویژگی جدید Party Stream را ارائه می‌کند و آماده می‌شود تا بازی‌های بیشتری را به کتابخانه خود اضافه کند.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

این هفته هیچ بازی جدیدی در Google Stadia منتشر نشد.

گوگل در سال جاری تاکنون 44 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد، و این شرکت قول داد حداقل 100 بازی جدید در طول سال 2022 عرضه کند – سفارشی با این نرخ فعلی.

قابل ذکر است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین اشاره آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

چند عنوان جدید برای Google Stadia در این هفته عرضه شد بهشت کشتار. این بازی توسط StadiaSource همانطور که هفته گذشته در یک ویدیو به پلتفرم گوگل آمد، که از آن زمان حذف شده است، بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا این بازی واقعاً در Stadia منتشر خواهد شد یا خیر. Tri6: بی نهایت به روشی مشابه مشاهده شد.

در همین حال، سیاه چال و سنگ قبر بود تایید شده در حال توسعه برای Stadia، و Snowtopiaبازی Ski Resort Builder در PEGI برای Stadia رتبه بندی شده است. RPG مستقل داستان فوتبال همچنین به طور رسمی برای Stadia اعلام شد.

به روز رسانی ها

Google Stadia در حال آزمایش روش آزمایشی جدید بازی است

در ماه‌های اخیر، Stadia تعداد آزمایش‌های بازی را دو برابر کرده است و اکنون بیش از 120 نسخه در دسترس است. این آزمایش‌ها عمدتاً روی زمان‌های مختلف متمرکز شده‌اند، و یک آزمایش فقط یک بار برای مدت زمان مشخصی قابل پخش است. اما اکنون، Stadia در حال آزمایش یک روش آزمایشی جدید است که به جای زمان، بر اساس ماموریت ها و دستاوردها است.

توسعه دهنده بازی روش جدید تست با گوگل را تایید کرد. آزمایش‌های مبتنی بر دستاورد اکنون از طریق یک تست A/B در Stadia با Control و Sniper Elite 4 در حال انجام است. بازیکنان با سیستم آزمایشی جدید می‌توانند تا زمانی که در پایان اولین ماموریت «آغاز پایان» را به دست آورند، بازی کنند، که ظاهراً ظاهراً این بازی است. بیشتر بازیکنان حدود یک ساعت زمان می برد. این آزمایش‌ها هنوز نامحدود نیستند، اما دارای یک تایمر 60 دقیقه‌ای هستند.

کاران آرورا، مدیر محصول ارشد Stadia گفت که ایده این نوع آزمایشی جدید از این واقعیت ناشی شده است که توسعه دهندگان “دستاوردهای معنی‌داری را ایجاد می‌کنند که نشان می‌دهد اجرای بازی‌های آنها چیست.” آرورا این روش آزمایشی جدید را با تجربه یک شهر جدید مقایسه کرد و گفت که این تجربه زمانی بهتر است که از دوستان یا راهنمایان تور راهنمایی داشته باشید، نه اینکه صرفاً به تنهایی در یک زمان محدود کاوش کنید.

رویداد Rainbow Six Extraction Eclipse

هم اکنون به صورت زنده، رویداد Eclipse برای Rainbow Six Extraction سومین رویداد Crisis در این بازی است. این رویداد تا 1 سپتامبر با یک دشمن جدید و بیشتر ادامه دارد. Ubisoft این رویداد را به طور کامل در وب سایت خود توضیح می دهد.

خود را برای رویارویی با یک دشمن جدید آماده کنید: نئوپلاسم. برای از بین بردن آن، باید از سه منطقه فرعی با قطع برق و انبوهی از آرکیان ها عبور کنید. این تهدید جدید را شکست دهید و لوازم آرایشی انحصاری، تجهیزات و موارد دیگر را باز کنید!

Saints Row تریلر گیم پلی بازی را منتشر می کند

برای مدتی مشخص بود که آیا Saints Row به Google Stadia می‌رسد یا خیر، اما اگر هنوز شکی وجود داشت، در این مرحله سکوت شده است. این هفته تریلر گیم پلی بازی Saints Row با لوگوی Stadia و در کانال رسمی Stadia YouTube منتشر شد. این بازی در تاریخ 23 آگوست منتشر خواهد شد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: