به نظر می رسد پیکسل واچ در برنامه Fitbit عمر باتری را تأیید می کند

قبل از عرضه Pixel Watch در اواخر سال جاری، برنامه Fitbit در حال آماده سازی پشتیبانی از ساعت هوشمند Wear OS گوگل است، از جمله اینکه ظاهراً عمر باتری آن را تأیید می کند.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


امروز با اشتراک Fitbit Premium، می‌توانید از ردیاب یا ساعت هوشمند Fitbit برای نظارت بر استراحت هر شب استفاده کنید. این شامل زمان بیداری، بی قراری و خواب شما می شود و اگر دستگاه شما می تواند ضربان قلب شما را بررسی کند، Fitbit Premium مراحل خواب شما را نیز کنترل می کند.

مدتی است که می دانیم Pixel Watch دارای یکپارچگی Fitbit از جمله صفحه ساعت با تم Fitbit است. هنگامی که ساعت هوشمند در Google I/O رونمایی شد، شرکت تأیید کرد که Pixel Watch مجموعه کاملی از ویژگی‌های Fitbit از جمله ردیابی ضربان قلب، دقیقه‌های فعال و نظارت بر خواب را دارد.

با این حال، برخلاف پوشیدنی‌های Fitbit که با یک بار شارژ می‌توانند چندین روز استفاده کنند، گزارش‌های ما از عمر تخمینی باتری پیکسل واچ آن را به 24 ساعت در هر بار شارژ نزدیک‌تر می‌کند. در این صورت، به احتمال زیاد می خواهید ساعت پیکسل خود را قبل از رفتن به رختخواب شارژ کنید تا ردیابی خواب قطع نشود.

آخرین به‌روزرسانی برنامه Fitbit، نسخه 3.65، شامل متن درون‌برنامه‌ای جدید مربوط به یادآوری‌های شارژ شبانه برای ساعت پیکسل شما است. هنگامی که این کلید آتی فعال شود، Fitbit اندکی قبل از “هدف زمان خواب” شما اعلانی ارسال می کند و به شما یادآوری می کند که ساعت خود را شارژ کنید.

اگر باتری Pixel Watch شما برای ردیابی خواب شبانه شما کم است، قبل از هدف خواب، اعلانی دریافت کنید

قابل ذکر است که به نظر می رسد خود اعلان گزارش ما را از عمر تخمینی باتری 24 ساعته پیکسل واچ تأیید می کند. برنامه Fitbit توصیه می کند که ساعت شما قبل از خواب حداقل 30 درصد شارژ شود. با فرض اینکه این بر اساس هشت ساعت خواب شبانه توصیه شده باشد، 30 درصد باتری پیکسل واچ برای حداقل هشت ساعت نظارت بر ضربان قلب کافی است.

وقت آن است که ساعت خود را شارژ کنید

برای ردیابی خواب کامل شبانه به حداقل 30 درصد شارژ نیاز دارید

از آنجایی که انتظار می‌رود Pixel Watch در پاییز امسال در کنار سری پیکسل 7 عرضه شود، تعجبی ندارد که برنامه‌هایی مانند Fitbit پشتیبانی لازم را آماده کنند. با این حال، بسیار خوب است که عمر باتری پیکسل واچ به ظاهر توسط اپلیکیشن تایید شده باشد، حتی اگر برآورد 80 ساعتی گلکسی واچ 5 پرو را که اخیراً معرفی شده است، برآورده نکند.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: