Stadia بازی Madden NFL 23 را نخواهد دید

Google Stadia شاهد ورود چند عنوان جدید به عنوان بخشی از مجموعه حرفه ای ژوئن 2022 بود، اما همچنین شاهد اخبار ناخوشایندی بود که Madden NFL 23 نمی خواهد به پلتفرم می آیند، آخرین مورد از سری دنباله هایی که روی پلتفرم گیر نکرده اند.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس می‌زنند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

این هفته شاهد حضور چهار عنوان جدید در Google Stadia بودیم که بیشتر به لطف مجموعه Stadia Pro برای ماه ژوئن بود. بازی های جدید عبارتند از:

گوگل در این سال 28 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت قول می دهد حداقل 100 بازی جدید در طول سال 2022 عرضه کند، سفارشی بالا با این نرخ فعلی.

بازی ها به استادیا می آیند

یکی از بازی‌های آینده با عنوان مستقل این هفته در Stadia تاریخ انتشار یافت سگ های سخنگو قرار است در 30 ژوئن 2023 در Stadia در کنار PS5 و Steam عرضه شود.

اما در خبرهای دیگر، ما نیز برای بازی تاییدیه گرفتیم که نمی خواهد به استادیا می آیند EA Madden NFL 23 در حال حاضر به Stadia نخواهد آمد، یک ضربه بسیار بزرگ به پلتفرم.

EA برای اولین بار در سال 2020 برای پشتیبانی از Stadia قرارداد امضا کرد و Madden، Fifa و Jedi Fallen Order را در طی چند ماه به پلتفرم آورد. اما تقریباً دو سال بعد، به نظر می‌رسد که کار ناشر تمام شده است. همین ماه گذشته، EA دنباله ای برای Jedi Fallen Order را اعلام کرد، اما هرگز به پشتیبانی از Stadia اشاره نکرد. با توجه به اینکه Madden NFL 23 دیگر به Stadia نمی آید، به نظر می رسد EA آن را کنار می گذارد – آیا ممکن است حدس بزنیم که قراردادش با گوگل به پایان رسیده است؟

دلیلش هرچه باشد، دیدن آن غم انگیز است. به خصوص اینکه EA در حال حاضر یکی از بزرگترین ناشران است نه روی یک پلت فرم خاص قفل شده است.

به روز رسانی ها

ترکیب Stadia Pro در ژوئن 2022

گوگل این هفته جدیدترین دسته از بازی های Stadia Pro را منتشر کرد و هفت عنوان را به لیست اضافه کرد.

شش بازی Stadia Pro را ترک خواهند کرد: Blue Fire، Foreclosed، PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay، The Falconeer: Warrior Edition، The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III، و TRANSFORMERS: BATTLEGROUNDS.

Super Bomberman R Online به زودی آفلاین خواهد شد

Super Bomberman R Online کونامی که در اصل یک انحصاری Stadia بود، اواخر امسال به پایان عمر خود می رسد. کونامی در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که “شرایط مختلف” در تصمیم گیری برای تعطیل کردن بازی در 1 دسامبر 2022، حتی دو سال کامل پس از عرضه آن نقش داشته است.

خریدهای درون بازی برای عنوان بازی رایگان قبلاً غیرفعال شده است و «Bomber Coins» موجود قبل از تعطیلی دسامبر منقضی خواهد شد. کونامی می‌گوید پروژه‌هایی در آینده در سری Bomberman وجود خواهد داشت.

Power Rangers 2.9.1

Power Rangers: Battle for the Grid در این هفته به‌روزرسانی بزرگی دریافت می‌کند. همانطور که دیروز منتشر شد، نسخه 2.9.1 تغییراتی را در مبارزات شخصیت ها از جمله موارد دیگر ایجاد می کند. گوگل توضیح می دهد:

می‌توانید انتظار داشته باشید که تغییرات جنگی برای چندین شخصیت از Udonna تا Adam Park مشاهده شود، چه تلاش بیشتری برای شکست دادن دشمنان شما لازم باشد یا آسیب کمتری برای دادن فرصت به دیگران. به روز رسانی جدید همچنین به تنظیمات Megazord می پردازد و علاوه بر همه علاقه مندان و nerfs فراوان است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: