Google Contacts طراحی مجدد Wear OS 3 را در فروشگاه Play دریافت می‌کند

با ادامه روند برنامه‌های جدید و بازطراحی‌شده برای Wear OS 3 در سال گذشته، Google Contacts را با ظاهری اصلاح‌شده در فروشگاه Play منتشر کرده است.

تا آنجا که ما می توانیم بگوییم، Google Contacts در Wear OS 2 و نسخه های قبلی بخشی از سیستم بود و در کنار آن به روز شد. مخاطبین اکنون در Play Store به عنوان برنامه خود ظاهر می شوند.

طراحی برای Wear OS 3 با دکمه جستجو به عنوان اولین چیزی که در زیر زمان منحنی قرار دارد، بسیار ساده است. مخاطبین در ظروف قرصی ظاهر می شوند و افراد ستاره دار ابتدا نمایش داده می شوند. نمای شخص با آیکون‌های سبک طرح کلی که در سرتاسر آن استفاده شده است، به‌شدت به‌روزرسانی نشده است.

می توانید برای تماس یا پیام رسانی سریع، پیچیدگی های تماس را به صفحه ساعت خود اضافه کنید. اگر از یک تصویر استفاده نمی شود، اولین حرف اول نام آنها استفاده می شود.

مخاطبین Wear OS 3 طراحی مجدد

در همین حال، به نظر می‌رسد یکی از اسکرین‌شات‌های موجود در فهرست Play Store، صفحه ساعتی را نشان می‌دهد که با توجه به طراحی ضخیم ساعت ساعت، می‌تواند از ساعت پیکسل باشد. در غیر این صورت یک چهره آنالوگ استاندارد با چهار اسلات عارضه موجود است.

ما فقط این برنامه جدید Google Contacts (نسخه 1.4.1.x) را در Wear OS 3 با Galaxy Watch 4 می‌بینیم. (ابتدا باید پس از نصب به مخاطبین اجازه دهید.) این برنامه در پوشیدنی‌های قدیمی‌تری که امروز بررسی کردیم نشان داده نمی‌شود. . می‌توانید به سرعت از بخش «برنامه‌های موجود در تلفنتان» در فروشگاه Play روی ساعت یا از طریق جستجو نصب کنید.

مخاطبین در Wear OS 2

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: