Assassin’s Creed Origins به Xbox Game Pass می آید

این هفته، ایکس باکس با استفاده از سرویس Cloud Gaming خود، Xbox Game Pass Ultimate، عناوین عالی را به گیمرها ارائه کرده است. یکی از آن بازی های Xbox Cloud Assassin’s Creed Origins است. در طرف دیگر طیف استریم بازی، NVIDIA خبر تکان دهنده ای را اعلام کرده است. God of War پس از اضافه شدن بیش از یک ماه پیش، GeForce Now را ترک خواهد کرد.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگ‌ترین اخبار مربوط به سرویس‌هایی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می‌اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

چهار عنوان جدید از Xbox Game Pass Ultimate

ایکس باکس برنامه خود را برای این هفته آینده در ماه ژوئن مشخص کرده است، و صادقانه بگویم، به نظر می رسد یک ترکیب بسیار عالی است. در حالی که ایکس باکس به طور کلی چند بازی را برای Xbox Game Pass اعلام می کند – تکرار غیر ابری – برخی از این بازی ها نشان ویژه ای دریافت می کنند و برای اعضای جریان در دسترس قرار می گیرند.

موجود در تاریخ 1 ژوئن، همیشه محبوب For Honor: Marching Fire Edition به بازی Xbox Cloud می آید. با این خرگوش قرون وسطایی پایین و کثیف، می‌توانید با حالت Arcade وارد اکشن PvE شوید یا اگر احساس شجاعت می‌کنید، می‌توانید به بازی آنلاین بروید و به Breach ضربه بزنید، که شما را در مقابل بازیکنان دیگر قرار می‌دهد.

کمی بعد ایکس باکس منتشر خواهد شد Assassin’s Creed: Origins در 7 ژوئن از طریق Xbox Game PAss Ultimate. برچسب زدن همراه با قاتلان عقیده فرنچایز، این داستان در مصر باستان اتفاق می‌افتد، جایی که داستان شما را به کشف تأسیس برادری Assassin’s Creed می‌رساند. این و برای افتخار نام‌های بزرگی وارد این هفته می‌شوند، و ما برای بازی‌های ابری ایکس باکس بسیار آماده هستیم.

علاوه بر این، دو بازی دیگر در تاریخ 7 ژوئن برای Xbox Cloud Gaming می آیند:

 • گروه کر – 7 ژوئن
 • اتاق دیسک – 7 ژوئن
 • For Honor: Marching Fire Edition – 1 ژوئن
 • Assassin’s Creed Origins – 7 ژوئن

GeForce Now برخی را برد و برخی را از دست داد

در این ماه، 25 بازی عظیم قرار است به کتابخانه GeForce Now ملحق شوند، که هفت مورد از آن ها این هفته به سرویس استریم اضافه خواهند شد:

 • جهش (نسخه جدید در استیم)
 • سربازان (نسخه جدید در استیم)
 • جنگ های گرگ و میش: طبقه بندی نشده (نسخه جدید در استیم)
 • ABRISS – ساختن برای تخریب (بخار)
 • سال: تغییر (بخار)
 • کتی راین: کارگردانی (بخار)
 • درگیری ستاره (بخار)

متأسفانه، به نظر می رسد یک بازی که یک ماه پیش معرفی شد، برای همه باقی نخواهد ماند. خدای جنگ GeForce Now را در 1 ژوئیه ترک خواهد کرد. اگرچه این خبر کمی غم انگیز است، اما یک خط نقره ای وجود دارد. کاربرانی که بازی می کنند خدای جنگ در GeForce Now قبل از 1 جولای باید بتواند بازی را در سرویس ابری نگه دارد. از اول جولای به بعد، کاربرانی که این عنوان را بازی نکرده‌اند، در صورت کسب آن، نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: