فناوری های خانه هوشمند که ارزش خانه شما را

بالا می برند

عکس نمایه نویسنده

averyturneAvery Turne

<> یک نویسنده بزرگ و یک بازیگر بزرگ نیز هست. عجیب می دانم!

خانه های هوشمند به سرعت در سراسر مناطق مختلف جمعیتی محبوب می شوند و این موارد به دلایل خوبی وجود دارد. برای مبتدیان ، سیستم های امنیتی هوشمند می توانند تلاش برای ورود به سیستم را شناسایی کرده و حتی در غیاب شما به مقامات هشدار دهند. برخی از ردیاب های هوشمند می توانند دود ، میزان رطوبت ، مونوکسیدکربن را از دیگر عواملی که می تواند به خانه آسیب برساند ، تشخیص دهند. دستگاه های هوشمند پس انداز می کنند و به راحتی و کارایی را به طرز عظیمی امکان پذیر می کنند. علاوه بر این ، نصب دستگاه های خانه هوشمند آسان است. برای شروع فقط به ابزارها و دستورالعمل های مناسب احتیاج دارید.

مطالعات نشان داده اند که بیشتر مردم به داشتن دستگاه های هوشمند در خانه های خود علاقه نشان داده اند ، نسل هزاره بزرگتر را تشکیل می دهد. درصد قابل توجه ، این نسل امروزه اکثر خریداران مسکن را تشکیل می دهد.

با توجه به این نکته ، ناگفته نماند که دستگاه های هوشمند خانه می توانند یک عامل فروش عظیم برای خانه ها باشند.

در اینجا چند فناوری خانه هوشمند آورده شده است که مطمئناً ارزش خانه را افزایش می دهد.

1. دستگاه های هوشمند امنیت خانه

امنیت خانه همیشه نگرانی بزرگی برای صاحبان خانه در طی نسل های گذشته بوده است. هیچ کس نمی خواهد به خانه خود برگردد و برخی از اشیا valu با ارزش را که در خانه از بین رفته ، سیل زده یا سوخته است ، پیدا کند. داشتن یک سیستم امنیتی هوشمند در خانه ، لایه دیگری به امنیت خانه اضافه می کند.

به عنوان مثال ، زنگ در هوشمند وقتی هرکسی زنگ می زند هشدارهایی را به تلفن شما ارسال می کند. با دوربین نصب شده می توانید از مکانی دور تشخیص دهید چه کسی درب منزل است. از طرف دیگر قفل های هوشمند به شما امکان می دهند در را از هر جایی قفل و قفل کنید. شما به راحتی می توانید از هر مکان نفوذ را تشخیص دهید. علاوه بر این ، آشکارسازهای هوشمند دود ، آتش ، رطوبت به تشخیص بلایای آتش سوزی و طغیان قبل از تخریب خانه شما کمک می کنند.

2. وسایل هوشمند

راحتی و کارایی عوامل مهمی هستند که تصمیمات خرید را برای خریداران خانه های مدرن تحت تأثیر قرار می دهند. در حالی که بیشتر افراد درگیر برنامه های شلوغ بین کار و کارهای شخصی هستند ، ناراحتی آخرین چیزی است که می خواهند با آن کنار بیایند. هیچ کس نمی خواهد به این فکر کند که او قبل از عزیمت به محل کار اجاق گاز را روشن گذاشته است یا خیر ، اما امکان بررسی یک برنامه و خاموش کردن آن امکان راحتی کاملا جدیدی را فراهم می کند. وسایل هوشمند پخت و پز به شما این امکان را می دهد که بین روش پخت و پز و کار به روشی ساده بازی کنید. به عنوان مثال ، یک اجاق هوشمند به شما امکان می دهد حتی بدون باز کردن فر ، نحوه پخت خود را بررسی کنید.

3. روشنایی هوشمند / ترموستات

قبض های انرژی درصد زیادی را در هزینه های داخلی خانه تأمین می کند. روشی برای کاهش این کاربرد مطمئناً می تواند گزینه مناسبی برای خریداران مسکن باشد.

برای مثال ، روشنایی هوشمند برای داشتن انرژی پایدارتر می تواند هزینه های روشنایی منزل را تا حد زیادی کاهش دهد. این موارد را می توان طوری برنامه ریزی کرد که هنگام خارج شدن از خانه یا عدم نیاز به آنها ، به طور خودکار خاموش شود. اگر تمایل به روشن کردن چراغ دارید ، این می تواند از مشکلات گذشته باشد. “روشنایی هوشمند قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد ، زیرا در بحث انرژی پاک و مقرون به صرفه بودن آن ارزش جبران ناپذیری دارد.” – کارشناسان Cold Air Central می گویند

علاوه بر این ، یک ترموستات هوشمند می تواند صرفه جویی در هزینه های گرمایش و سرمایش را فقط با تشخیص اینکه شما در خانه هستید یا در خارج از خانه هستید ، و درجه حرارت را متناسب با آن تنظیم کنید.

4 پرده / پرده هوشمند

هر صاحبخانه خانه ای راحت و دنج می خواهد. پرده ها یا پرده های هوشمند می توانند این ویژگی را با اجازه دادن به شما در ایجاد فضای دلخواه خود از راحتی کاناپه تنها با کنترل از راه دور ، ارائه دهند. همچنین می توانید با برنامه ریزی پرده های خود برای روشن یا بسته شدن خودکار پرده های خود ، هنگام روشن یا خاموش کردن چراغ ها ، حریم خصوصی خود را افزایش دهید.

اگر شما عاشق گیاهان داخلی هستید ، پرده های هوشمند یا پرده ها به شما کمک می کند تا میزان نور خورشید را در زمان های مختلف روز به گیاهان خود کنترل کنید.

5. کنترل هوشمند آب پاش

باغ های سبزیجات در فضای باز به فرد اجازه می دهد غذای ارگانیک خود را پرورش دهد و باعث کاهش بسیاری از سفرها به فروشگاه های مواد غذایی می شود. با این حال ، مراقبت از باغ کار زیادی را می طلبد ، خصوصاً در مورد آبیاری. با کنترل هوشمند آب پاش ، لازم نیست نگران آبیاری محصولات خود باشید. شما فقط باید آبپاش را برنامه ریزی کنید تا وقتی نیاز به آبیاری محصولات است ، خاموش شود. آبیاری چمن هم همین طور است. شما می توانید در تمام طول سال بدون توجه به فصل یک چمن مناسب داشته باشید.

نتیجه گیری

در زمان محدود موجود ، داشتن خانه برای کارهای زیادی باید انجام دهید که به شما کمک می کند یک سرمایه گذاری ارزشمند است. یک خانه هوشمند این کار را انجام می دهد و خیلی کارهای دیگر. به همین دلیل خریدار مدرن تمایل بیشتری به انتخاب چنین خانه ای نسبت به خانه بدون فناوری های هوشمند خواهد داشت. اگر می خواهید این خریدار را جذب کنید ، اتوماسیون خانه بخشی است که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید.

تصویر سرب از طریق BENCE BOROS در Unsplash