از ایده محصول تا 100 دلار در دو هفته

@ harelj6Jon / h3>

خالق Ummmm و محصولات ناشناخته آینده.

داستان Ummmm ، شامل ابزارها ، اعداد و آموخته ها. دو هفته پیش من کار در UHMMM را شروع کردم. امروز این محصول موفق شد به مرز 100 دلار سود برسد.

در این پست ، من توضیحات کاملی در مورد نحوه انجام این کار ، شماره ها و ابزارهایی که استفاده کرده ام ارائه خواهم داد. هیچ یک از شرکت ها و محصولاتی که در اینجا ذکر شد به هیچ وجه به من پول پرداخت نکردند تمام توصیه های من کاملاً مبتنی بر تجربه من است.

معرفی کوتاه قبل از شروع: من کیستم؟

نام من جاناتان ، من دانشجوی 26 ساله علوم کامپیوتر هستم. من عاشق اینترنت هستم و همیشه دوست داشتم چیزی بسازم که بتوانم آن را عرضه کنم ، اما هرگز این کار را نکردم. اگر این را می خوانید و فکر می کنید “من همیشه می خواستم چیزی را بسازم!” ، یا اگر همیشه این یک ایده عالی را داشتید ، امیدوارم که این پست به شما الهام بگیرد تا طبق آن عمل کنید.

بیایید درست وارد شویم.

روز 1: 26 سپتامبر

هنگام گفتگو با گروهی از دوستان ، یک ایده احمقانه به ذهن خطور کرد: اگر وقتی موسیقی آسانسور پخش می کنیم چه می شود جلسات آنلاین سکوت می کنند؟

من این ایده را دوست داشتم و تصمیم گرفتم که زمان آن فرا رسیده است که شروع به توسعه کنم. من دامنه ای داشتم که قبلا خریداری کردم (uhmmm.app) ، که به نظر مناسب برای این محصول بود ، بنابراین من فقط از این دامنه استفاده کردم.

دو یادداشت در مورد دامنه ها

 • دامنه خوب به مردم کمک می کند تا برنامه شما را به خاطر بسپارند و خبر را گسترش دهند. اگر من nomoreawkwardsilence.com را خریداری می کردم ، احتمال کمی وجود دارد که کسی به خاطر بیاورد.
 • یکی از بهترین خدماتی که برای مدیریت دامنه پیدا کردم Cloudflare است. آنها به شما امکان کنترل کامل DNS ، تجزیه و تحلیل ، برنامه های اضافی ، محافظت از DDoS و موارد دیگر را می دهند (و این فقط در برنامه رایگان است!).

  اکنون زمان شروع توسعه است !

  روز 0: 27 سپتامبر

  من در حال کار بر روی یک ماشین ویندوز هستم. اما به نظر من رسید که محصول من مورد توجه متخصصان قرار خواهد گرفت. بنابراین فهمیدم که باید Uhmmm را به زبانی چند پلتفرمی توسعه دهم (شرط بندی که بعداً نتیجه داد ، به خواندن ادامه دهید).

  اکنون ، سابقه من در Data Science است. من فقط 6 سال است که از پایتون استفاده می کنم. بنابراین هیچ سرنخی درمورد اینکه کدام زبان را انتخاب کنم و از چه چیزی استفاده کنم هیچ خبری نبودم.

  بسته دانشجویی GitHub در دسترس است. این بسته حاوی لیستی از محصولات و خدمات تحت نظارت است که می تواند به توسعه دهندگان در تولید محصولات بهتر کمک کند. این بسته برای دانشجویان طراحی شده است ، و بنابراین واقعاً برای مبتدیان مفید است.

  یادداشتی در مورد بسته

  < p class = "paragraph"> بسته دانشجویی GitHub یکی از بزرگترین هدیه هایی است که من دریافت کرده ام. من اکیداً توصیه می کنم اگر دانشجو هستید آن را بررسی کنید. خواهید دید که بیشتر ابزارهایی که من در اینجا استفاده کردم از آنجاست. متشکرم ، GitHub!

  یکی از ابزارهای بسته Xojo نام دارد: یک ابزار توسعه برنامه بین پلتفرمی. برای من کاملاً مناسب به نظر می رسید ، بنابراین من شروع به بازی با آن کردم.

  رابط Xojo برای مبتدیان بسیار دوستانه است.

  من به سرعت متوجه شدم كه یك م componentلفه مهم در Xojo از دست رفته است: اتصال به دستگاه صوتی سیستم برای تشخیص سكوت.

  خوشبختانه مردم قبلاً با این مشکل روبرو شده بودند. پس از جستجوی سریع ، افزونه ای یافتم که تمام ادغام صدا را برای من مدیریت می کند. هزینه این افزونه 59 یورو بود ، هزینه قابل قبولی برای هزینه زمانی که برای من صرفه جویی کرد.

  روز اول: 28 سپتامبر یک وب سایت برای برنامه ایجاد کنید. با توجه به سابقه من ، جنگو انتخاب ساده ای بود.

  من قبلاً هرگز وب سایتی ایجاد نکرده بودم ، بنابراین یکبار دیگر بسته دانشجویی به کمک من آمد: من از PyCharm برای توسعه استفاده کردم و از Bootstrap Studio برای طراحی وب سایت.

  بعد از چند بار تکرار ، اولین صفحه فرود را آماده کردم:

  اما ساختن صفحه فرود کافی نیست. برای راه اندازی وب سایت خوب موارد بیشتری باید در نظر گرفته شود: تماس با ایمیل ، تجزیه و تحلیل و البته کپی و محتوای خوب.

  یک بار دیگر دانش آموز بسته به نجات من آمد. من از Mailgun برای دریافت و ارسال ایمیل و از Simple Analytics برای نظارت بر وب سایت استفاده کردم.

  یادداشتی درباره تجزیه و تحلیل

  هنگامی که با دوستانم در مورد وب سایتم صحبت کردم ، تقریباً همه آنها من “شما باید از Google Analytics استفاده کنید”. خوب ، لازم نیست که انتخاب پیش فرض شما باشد. Simple Analytics یک سرویس عالی است که حریم خصوصی کاربران شما را حفظ می کند و ادغام در وب سایت شما بسیار آسان است. حتی می توانید آمار وب سایت خود را عمومی کنید – در صورت تمایل آمار Uhmmm را در اینجا ببینید!). این روزها آگاهی از حریم خصوصی در حال افزایش است (اگر معضل اجتماعی را مشاهده نکرده اید ، لطفاً این کار را انجام دهید) ، بنابراین جای تامل دارد.

  روز 2: 29 سپتامبر

  وقت آن است که به فکر قرار دادن آن در آنجا باشیم. بزرگترین محصول اگر کسی آن را نبیند هیچ ارزشی ندارد!

  من نشستم و سندی را آماده کردم که تمام مکانهایی را که می خواهم احمم را روی آنها قرار دهم ، و می خواهم چه بنویسم. این لیست شامل Facebook ، Linkedin ، Instagram ، Twitter ، HackerNews ، Whatsapp ، Product Hunt و موارد دیگر است.

  یادداشتی درباره ارسال و اشتراک

  هر وب سایت قوانین مختلفی دارد و انتظار محتوای مختلفی را دارد. توصیه می کنم رهنمودها را بخوانید و از معتبر بودن آنچه که ارسال می کنید اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب می توانید شانس بیشتری را برای قرار گرفتن در معرض قرار دهید. Product Hunt دقیقاً در این باره یک پست عالی ارسال کرد ، قبل از خواندن آن را در آنجا پست نکنید!

  چیز دیگری برای نگه داشتن ذهن این است که پست های اجتماعی در مورد وب سایت شما باید چشم مخاطبان را جلب کند. برای این ، ما باید تصاویر زیبایی ایجاد کنیم. ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که وقتی شخصی وب سایت ما را به اشتراک می گذارد ، تصاویر زیبایی از ما دیده می شود.

  من سه ابزار برای آن توصیه می کنم:

 • Canva. غافلگیر کننده ، این نیز بخشی از بسته دانشجویی است. Canva ابزاری شگفت انگیز است ، به افرادی که طراح نیستند کمک می کند تا طرح های شگفت انگیزی را ایجاد کنند. من از آن برای ایجاد بیشتر تصاویر بصری برای Ummmm استفاده کردم.
 • اشکال زدائی به اشتراک گذاری Facebook. این ابزار به شما کمک می کند ببینید وقتی شخصی وب سایت شما را در فیس بوک به اشتراک می گذارد چگونه به نظر می رسد.
 • اعتبار سنج Twitter Card. همان مورد اما برای توییتر.

  تصاویر زیبا می توانند تفاوتی بین شخصی که وب سایت شما را بررسی می کند یا نه ، ایجاد کنند ، بنابراین جذاب بودن آنها بسیار مهم است!

  تصویری که با استفاده از Canva طراحی شده است تا در Product Hunt نشان داده شود.

  روز 3: 30 سپتامبر < p class = "paragraph"> من همچنان در وب سایت و نرم افزار کار می کنم ، اشکالات را برطرف می کنم … و سعی می کنم آن را زنده کنم. همه چیز خوب به نظر می رسد ، اما هنوز کارهای بیشتری برای انجام وجود دارد. با این وجود… وقت آن است که به فکر درآمدزایی باشید.

  من دو گزینه پرداخت را در نظر گرفتم:

 • پرداخت به بازی: نصب Uhmmm مقداری هزینه خواهد داشت.
 • برای من یک قهوه (BMC) بخر. اگر اهل فن هستید ، احتمالاً این سرویس را از قبل می دانید. BMC به سازندگان اجازه می دهد تا یک نشان کوچک در وب سایت خود قرار دهند ، سپس کاربران می توانند با کلیک بر روی آن ، “قهوه” (1-5 یورو) را به راحتی پشتیبانی کنند.

  در نهایت ، من گزینه را انتخاب کردم # 2.

  من می دانستم که اگر برای استفاده از Ummmm پولی می گیرم ، باید قیمت ارزان باشد. اما این نگران کننده من بود که این مانع کوچک باعث آسیب رساندن به ویروسی محصول می شود. من شخصاً طرفدار وب سایت “جوک” درخواست پول نخواهم بود.

  یکی دیگر از مزایای استفاده از BMC این است که آنها تمام مراحل پرداخت را کنترل می کنند. همانطور که از mantra معروف کدگذاری استفاده می شود: “هرگز چرخ را دوباره اختراع نکنید این امر به ویژه در مورد موضوعات حساس مانند پرداخت صادق است.

  روز 4: اول اکتبر

  آخرین روز قبل از راه اندازی بزرگ است! روز را با اطمینان از آمادگی برای فردا سپری کنید:

  • آیا می توانید ایمیل دریافت کنید؟
   بهترین کاربران شما کسانی هستند که می خواهند نظر خود را به شما اعلام کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها می توانند!
  • آیا وب سایت کاملاً کاربردی است؟
   این چک لیست بسیار مفید است.
  • آیا وب سایت سریع است و سازگار با موبایل؟
   این س criticalال مهمی است. بیشتر کاربران شما از طریق تلفن همراه وارد می شوند ، اطمینان حاصل کنید که وب سایت برای آن آماده شده است! Google از این ابزار برای کشف اینکه چگونه می توانید سرعت وب سایت خود را بهبود ببخشید استفاده کنید.
  • آیا محصول کار می کند؟
   من تا ساعت 4 صبح بیدار ماندم تا تأیید کنم که نرم افزار کار می کند در ویندوز ، مک و لینوکس. یکی از دوستان خود را بیابید تا به شما کمک کند کارها را در یک ماشین تمیز بررسی کنید. در مورد من ، ما متوجه شدیم که ما احتمالاً باید محصول را به همراه یک کتابچه راهنمای کاربر ارسال کنیم و این کمک برای کاربران MacOS Catalina لازم است.
  • آیا موضوعات قانونی وجود دارد که باید آنها را پوشش دهید؟
   در مورد ما ، ما مجبور بودیم به سازندگان موسیقی بدون حق امتیاز اعتبار بدهیم.

  بسته به مورد استفاده ، موارد بیشتری برای پوشش وجود دارد. اما به طور خلاصه: فقط چیزی را که می خواهید از آن لذت ببرید ارسال کنید!

  > برای > ایجاد کلاس> کاربران MacOS.

  روز 5: 2 اکتبر – روز راه اندازی ?

  ما به روز راه اندازی رسیدیم و تا ساعت 9 صبح من پیروی از سند در مورد Uhmmm در همه جا پست ارسال کردم من در روز 3 آماده شدم.

  در پایان روز:

  • 1.9 هزار بازدید کننده از وب سایت داشتیم که بیشتر آنها از Product Hunt بودند. / li>
  • ما 500 پوند بارگیری کردیم. ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم و سه وب سایت مختلف اسپانیایی درباره ما نوشتند.
  • برخی از دوستان و خانواده پشتیبانی خود را از BMC نشان دادند.
  • بنیانگذار Product Hunt در مورد محصول نظر داد.
  • یک نفر درباره محصول نظرات خود را ارائه داد ، اما من قصد اجرای آن را نداشتم (ما خواهیم آمد k به این)

  روز کاملا عالی بود ، کاملاً عالی بود ، نظرات عاشقانه اما من می دانستم که این قسمت “بالا رفتن” غلتک است … و می توانم انتظار داشته باشم که از اینجا ترافیک کم شود.

  تنها استثنا در صورت آتش زدن احمم و ویروسی می شود اما ، بدیهی است که هرگز روی وقوع آن حساب نکنید.

  روز 6: سوم اکتبر

  همانطور که انتظار می رفت ، بازدید از وب سایت تقریبا به یک سوم کاهش یافت: فقط 720 بازدید کنندگان. از بین حدود 150 نفر ، این نرم افزار را بارگیری کردند و دوباره ، فقط دوستان و خانواده از BMC پشتیبانی کردند.

  بعد از قرار گرفتن در معرض دیروز Ummmm ، مردم با من تماس گرفتند و ایده های بیشتری در مورد مکان ها به من دادند من می توانم محصول را به اشتراک بگذارم بنابراین ، این کار را کردم و آن را در گالری های کار دانشجویی و انجمن های بیشتری منتشر کردم.

  با دیدن اینکه برخی از مطبوعات را نیز تحت پوشش خبری خود قرار دادیم ، تصمیم گرفتم برخی از موضوعات روابط عمومی را بنویسم و ​​آنها را به نام های بزرگ بفرستم (TechCrunch و سایر روزنامه نگاران بزرگ فناوری).

  یادداشتی درباره روابط عمومی

  من قطعاً بهترین منبع برای کسب اطلاعات درمورد اینکه بهترین راه برای چیست این کار را انجام دهید ، اما این چیزی است که من آموخته ام: بیشتر سعی کنید در زمینه های روابط عمومی خود تلاش کنید و آنها را درست کنید. تنبل نباشید! یک مقاله خوب می تواند “ایجاد یا شکست” برای محصول شما باشد و بازدید زیادی را به وب سایت شما منتقل می کند.

  روز 7: 4 اکتبر

  بازدیدها در حال سقوط است ، و من مطمئن بودم که برای Ummmm تمام شده است. سواری خوب بود و من چند هزار بازدید کردم. ما حتی به عنوان محصول شماره 4 روز Product Hunt در نظر گرفتیم که برای یک تایمر اول بد نیست!

  من نامه های الکترونیکی زیادی دریافت کردم ، بیشتر آنها در مورد مشکلات بودند اما برخی از آنها در مورد پیوستن به برخی از گروه های سازندگان بودند ، که یک مکان جالب برای کلاس است.

  با حدود 300 بازدید و 100 پوند بارگیری ، تصمیم گرفتم تازه سازی صفحه تجزیه و تحلیل را متوقف کنم و ادامه بدهم.

  روز 8: 5 اکتبر – گردش مالی

  بعد از دیروز ، تصمیم گرفتم راحت کار کنم. “احتمالاً اتفاقی نخواهد افتاد”.

  اما در ساعت 23:30 ، درست قبل از پایان روز ، این ایمیل را دریافت کردم (به یاد داشته باشید که این مهم است):

  Ummmm… TikTok؟ من چیزی در TikTok ارسال نکردم…

  خوب ، معلوم است شخص دیگری آن را ارسال کرده است. و نه تنها این ، TikTok 160K بازدید داشت. Analytics پیشنهاد کرد که تقریباً 1.5K بازدید کننده به وب سایت آمده اند! من شوکه شدم و به خواب رفتم و به همه کارهایی که فردا باید انجام دهم فکر کردم.

  (امروز همین TikTok نزدیک به نیم میلیون بازدید دارد.)

  روز 9: ششم اکتبر – موج دوم

  با 260 هزار بازدید در صبح ، فهمیدم که موج دوم بازدیدکنندگان امروز به وب سایت من وارد می شوند و بهتر است آماده شده است.

  برای تبدیل این ترافیک به درآمد چه کاری می توانم انجام دهم؟ زمان ایجاد کالا است. بعد از کمی تحقیق ، تصمیم گرفتم از Teespring استفاده کنم. آنها به شما امکان می دهند طرح های خود را به راحتی تقریباً به هرجایی تنظیم و بفروشید.

  مورد دیگر برای پوشش جمع آوری ایمیل ها است. من نرم افزار را به صورت رایگان ارائه داده ام ، اما نمی دانم افرادی که آن را بارگیری کرده اند چه کسانی هستند. اگر بتوانم ایمیل های آنها را جمع آوری کنم ، می توانم با محصولات / پیشنهادات بیشتر جاده ای با آنها تماس بگیرم. بنابراین من یک صفحه “ایمیل خود را برای بارگیری برای ما بگذارید” تنظیم کردم ، و ایمیل ها شروع به ورود می کردند.

  اکنون که یک TikTok ویروسی در کنار خود دارم ، ممکن است زمان خوبی باشد برای تماس (دوباره) با برخی از خبرگزاری ها و خبرنگاران و تلاش برای دریافت روابط عمومی. من ایمیل دیگری با به روزرسانی درباره Ummmm ارسال کردم و امیدوارم بهترین ها را داشته باشم. (باز هم ، من متخصص روابط عمومی نیستم. شاید این یک اشتباه مبتدی باشد. لطفا در صورت داشتن اطلاعات در مورد من نامه بنویسید!)

  روز با بازدید کنندگان 1.5K به پایان رسید و تقریبا 800 بارگیری. در سمت بالا ، طرفداران BMC اکنون نه تنها دوستان و خانواده هستند!

  روزهای 10 تا 11: 7 تا 8 اکتبر

  فعالیت این دو روز کم بود . در حالی که ویدیوی TikTok دائماً مردم را به وب سایت می آورد ، من از اقدامات بعدی که باید انجام دهم مطمئن نبودم.

  دوستانم به من گفتند كه به صورت آنلاین با مردم تماس بگیرم و تا آنجا كه می توانم خبر را پخش كنم. بنابراین این کاری است که من کردم. در طول این دو روز ، توئیت کردم ، DM’d ، و از طریق ایمیل به افرادی که ممکن است به این موضوع علاقه مند باشند و می توانند به من کمک کنند Uhmmm را تقویت کنم.

  هیچ موفقیت بزرگی در این لیست ثبت نشده است ، در نمودار بازدید مشاهده می شود:

  خاکستری تیره – نمایش صفحه؛ آبی روشن – بازدیدکنندگان.

  روز 12: 9 اکتبر

  با مدتی که روی دستانم بود ، تصمیم گرفتم به بازخوردی که دریافت کردم گوش دهم و احمم را به یک Freemium: این نرم افزار رایگان خواهد بود ، اما من نسخه جدیدی ایجاد خواهم کرد که می تواند آهنگهایی را که انتخاب می کنید پخش کند. strong> before: یک بار در روز راه اندازی و یک بار در ایمیلی که خوانده اید.

  من در طول روز نرم افزار ایجاد کردم و وب سایت را متناسب با آن به روز کردم. Premiuhmmm رسماً خارج شده است!

  با نسخه برتر Uhmmm ، می توانید موسیقی و همچنین حساسیت میکروفن را کنترل کنید (در صورت وجود یک محیط نه چندان ساکت). در مقایسه ، نسخه رایگان فقط 2 آهنگ موسیقی آسانسور پخش می کند و دارای حساسیت ثابت است.

  من آن را 4.99 دلار قیمت گذاری کردم و برای تسویه حساب آسان و مطمئن با نوار یکپارچه کردم. بازهم ، از بسته دانشجویی Github تشکر می کنم. .png “>

 • روز سیزدهم: 10 اکتبر

  فعالیت زیادی نیست. بازدیدکنندگان وب سایت کم است و حتی بارگیری کمتری نیز انجام می شود …

  به نظر می رسد بیشترین بازدید از طریق Product Hunt حاصل می شود و از Google نیست. من فهمیدم که وب سایت من برای موتورهای جستجو بهینه نشده است و فقط در صفحه دوم google نشان داده می شود. این ایده آل نیست و برخی از پیشرفت ها را می طلبد. وقت آن است که یاد بگیریم چگونه SEO را انجام دهیم!

  چه کار دیگری می توانم انجام دهم تا Ummmm را به جلو سوق دهم؟ خوب ، شما در حال خواندن پاسخ هستید: ? زمان نوشتن یک پست در مورد روند کار.

  روز 14: 11 اکتبر

  یک شبه ، اولین شخص Premiuhmm را خریداری کرد ، و همراه با BMC و کالا به 100 دلار سود رسیدیم. ???

  خرید به منزله اثبات علاقه برخی از افراد به خرید آن است ، بنابراین من قیمت را به 1.99 دلار کاهش دادم ، امیدوارم که جذاب باشد اکنون به افراد بیشتری و در واقع ، خریدها شروع به کار کردند!

  زمان تجدید نظر در یادگیری ها.

  یادگیری ها “تجربه یک استاد عالی است ، حتی اگر اینگونه نباشد خود ما. “

  در پایان روز ، فقط می توان چیزهای زیادی از این تئوری یاد گرفت. بنابراین گرچه امیدوارم غذاهای آماده من برای شما مفید باشد ، من شما را تشویق می کنم که به آنجا بروید و خودتان سعی کنید. این بهترین روش برای یادگیری و رشد است.

  من می خواهم سه راه اصلی سفر خود را از این سفر کوتاه با شما در میان بگذارم:

  1 به کاربران خود گوش فرا دهید

  من بازخورد درباره موسیقی سفارشی را در روز راه اندازی دریافت کردم. می توانستم نسخه حق بیمه را فوراً اجرا کنم ، اما این کار را نکردم. اکنون ، نمی گویم که باید از هر بازخوردی که از کاربران خود می گیرید پرش کنید و بلافاصله آن را اجرا کنید. اما ، اگر شخصی وقت گذاشت و در مورد محصول شما برای شما نامه نوشت ، باید وقت بگذارید و در مورد این گزینه تحقیق کنید.

  آزمایش ، آزمایش و امتحان گزینه های بیشتر و بیشتر تا زمانی که آن را درست نکنید. اما بیشتر از همه ، همیشه مراقب کاربران خود باشید.

  2. همیشه کارهای بیشتری می توانید انجام دهید

  در طول این دو هفته ، تقریباً هر روز یک توصیه مفید از یک دوست دریافت می کردم: “Tweet @ this guy” ، “Write a پست وبلاگ “،” آن را در این وب سایت به اشتراک بگذارید “، و غیره … بنابراین در حالی که سعی کردم هرچه بهتر آماده شوم ، در حین حرکت متوجه شدم که

  می توانم جمع آوری کنم ایمیل های روز اول.

  من می توانستم روز یکم برای افراد بیشتری توییت بزنم.

  می توانستم تلاش بیشتری داشته باشم (قبل راه اندازی) به بخشهای روابط عمومی من.

  خط پایین ، همیشه از خود بپرسید “چه کار دیگری می توانم انجام دهم؟” اگر پاسخ را پیدا نکردید ، از دیگران بپرسید.

  بپرسید ، بپرسید ، بپرسید. همیشه یک آویز دیگر در آستین وجود دارد ، یک کانال بیشتر می توانید استفاده کنید ، یک پست دیگر که باید بنویسید. شما ایده های خود را خواهید داشت ، اما با این کار متوقف نشوید. دوستانتان وقتی گیر بیفتید منبع ایده خوبی خواهند بود.

  3. از نتیجه جدا شوید و خوش بینی خوبی داشته باشید

  هیچ وقت نمی دانید اینترنت چگونه به ایجاد شما پاسخ خواهد داد. به همین دلیل جدا کردن خوشبختی خود از نتیجه کار بسیار بسیار مهم است.

  اجازه ندهید آمار بازدیدکنندگان وب سایت خلق و خوی شما را کنترل کند!

  این کار را انجام دهید زیرا آن را دوست دارید ، این کار را انجام دهید زیرا ایده شما عالی است ، این کار را فقط به این دلیل انجام می دهید که می خواهید یاد بگیرید. از این واقعیت که چیزی را خلق کرده اید ، موجود است و آن را ساخته اید لذت ببرید!

  حتی اگر به محصول شماره 1 Product Hunt در روز نرسید ، وصل خواهید شد با افراد جالب ، دانش ارزشمندی کسب کنید ، و یک قدم دیگر به سوی آن دختر / پسر جذاب پشت نام محصول-قاتل-آینده-خود-اینجا بگذارید.

  و در آخر ، یک مقدار خوش بینی را حفظ کنید! خوش بینی ، موتوری است که شما را وادار می کند تا یک قدم دیگر بردارید ، تا به آن فشار دیگری بدهید. به قول هلن کلر: “ خوش بینی ایمانی است که منجر به موفقیت می شود. هیچ کاری بدون امید و اعتماد به نفس انجام نمی شود. “

  با تشکر از شما برای خواندن ، و امیدوارم این مقاله کوتاه برای شما مفید باشد. اگر نظری دارید ، دوست دارم از شما بشنوم. صدای جیر جیر @ harelj6 را بزنید یا نظرات خود را اینجا بنویسید.

  و در آخر ، حتماً https://uhmmm.app/ را بررسی کنید! ?