موج کوتاه بسته‌های سفارشی را از Inbox احیا می‌کند

صندوق ورودی ممکن است مدت‌ها از بین رفته باشد، اما ویژگی «بسته‌های سفارشی» توسط مشتری ایمیل شخص ثالث Shortwave احیا شده است.

Shortwave که در یک پست وبلاگی اعلام شد، این تابع را “Magic Labels” می نامد، که گسترش بیشتری از ویژگی برچسب است که از قبل در سرویس گیرنده ایمیل وجود دارد. پیش از این، دسته بندی خودکار در هر سناریو مفید نبود. در واقع، اکنون Shortwave به طور خودکار فرستندگان خاص را بر اساس انتخاب برچسب شما به خاطر می آورد و پس از ورود به صندوق ورودی شما اعمال می شود.

تعدادی برچسب داخلی برای تکمیل به‌روزرسانی‌های موجود، «تبلیغات»، «اجتماعی» و «تقویم» Shortwave اضافه شده‌اند. گزینه های جدید «خبرنامه»، «مالی»، «خرید» و «سفر» هستند. برچسب‌گذاری ایمیل‌ها با استفاده از برچسب‌های جدید، آن‌ها را برای مدیریت و دسترسی آسان‌تر با هم ترکیب می‌کند.

برای استفاده از برچسب‌های جادویی، به سادگی یکی از برچسب‌های داخلی خود را در موج کوتاه با استفاده از انتخابگر برچسب در منوی کشویی «…» اعمال کنید. موج کوتاه بلافاصله برچسب را اعمال می کند و همچنین همان برچسب را روی رشته های آینده از همان فرستنده اعمال می کند. یک نان تست در سمت راست پایین صفحه نمایش شما ظاهر می شود که تأیید می کند برچسب اعمال شده است. اگر ترجیح می‌دهید در آینده برچسب را به‌طور خودکار اعمال نکنید، فقط «گزینه‌ها» را در نان تستی که ظاهر می‌شود انتخاب کنید، یا از میانبر صفحه‌کلید برای «لغو» (Cmd-z / Ctl-z) استفاده کنید.

همچنین می‌توانید برای اولین بار در موج کوتاه، هر برچسبی را به بسته‌های سفارشی تبدیل کنید. برای مکاتبات شخصی، این به شما کمک می کند تا با فراتر رفتن از برچسب های داخلی، صندوق ورودی خود را به طور مؤثرتری مدیریت کنید. محدودیت به این معنی است که «برچسب‌ها» یا فیلترها هنوز باید ابتدا از حساب Gmail شما ایجاد شوند تا به درستی کار کنند. هر برچسب موجود را می توان به موج کوتاه وارد کرد و به شما امکان می دهد بسته های سفارشی ایجاد کنید.

برای ایجاد بسته‌های سفارشی در Shortwave، ضامن تنظیمات سمت راست بالا را باز کنید و به برگه «Inbox» بروید. «افزودن» را بزنید و هر برچسبی که قبلاً در Gmail ایجاد کرده اید ظاهر می شود و روی «ذخیره» کلیک کنید. ایمیل‌هایی که با آن برچسب برچسب‌گذاری شده‌اند اکنون هنگام ورود به صندوق ورودی شما در یک بسته جمع‌آوری می‌شوند. این تابع به شما امکان می دهد بسته های سفارشی را بر اساس فرستنده ایمیل، کلمه کلیدی موضوع، نوع پیوست و موارد دیگر ایجاد کنید.

همه ویژگی‌های جدید از جمله برچسب‌های جادویی و بسته‌های سفارشی هم‌اکنون در Shortwave در دسترس هستند که روی دسک‌تاپ در مرورگر شما موجود است و همچنین می‌توانید به عنوان PWA با مراجعه به app.shortwave.com دانلود کنید. حتماً با ساخت اولیه Shortwave برای اندروید نیز به صورت عملی بررسی کنید:

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: