اوپو با Find X5 عرضه اندروید 13 را آغاز می کند

اندروید 13 همین ماه گذشته برای گوشی‌های پیکسل راه‌اندازی شد، اما در حال حاضر برای گوشی‌های هوشمند بیشتری در راه است، زیرا اوپو اندروید 13 را برای سری Find X5 عرضه می‌کند.

راه افتادن امروز15 سپتامبر، Oppo نسخه رسمی اندروید 13 را برای برخی از دستگاه ها عرضه می کند. Find X5 شروع به دریافت به‌روزرسانی در فرانسه و امارات متحده عربی می‌کند، در حالی که Find X5 Pro در حال حاضر در تایلند، ویتنام، اندونزی، مالزی، فرانسه و استرالیا در حال به‌روزرسانی است، اگرچه Oppo می‌گوید این به‌روزرسانی هنوز برای کاربران در دسترس نیست. مدل های فروخته شده توسط اپراتور

پیش از این، اوپو در حال آزمایش اندروید 13 در یک برنامه بتا بر روی آخرین دستگاه های پرچمدار خود، از جمله Find X5 و Find N بود.

همانطور که دیمین وایلد ما اشاره کرد، اندروید 13 برای دستگاه‌های Oppo با نام ColorOS 13 شناخته می‌شود و همچنین اساس به‌روزرسانی Oxygen OS 13 OnePlus است.

ColorOS 13 چندین ویژگی و پیشرفت جدید را برای پلتفرم به ارمغان می آورد. Oppo در یک بیانیه مطبوعاتی، پیشرفت‌های مربوط به Multi-Screen Connect را برجسته می‌کند، یک «دستیار جلسه» جدید که اعلان‌ها و سایر موارد حواس‌پرتی را هنگام استفاده از برنامه‌هایی مانند Zoom و Google Meet مسدود می‌کند، و همچنین بهبودهای حریم خصوصی مانند «Auto-Pixelate» را که می‌تواند به طور خودکار نام ها و داده های حساس را در اسکرین شات ها باز می گرداند.

پس از سری Find X5، Oppo ColorOS 13 را در ماه های آینده به بیش از 30 دستگاه دیگر خواهد آورد.

اطلاعات بیشتر در مورد Oppo:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: