به‌روزرسانی آگوست 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

سامسونگ در چند سال گذشته با سرعت به روز رسانی خود در کل مجموعه دستگاه ها، پیشرفت های بزرگی داشته است. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا هر تلفن هوشمند و تبلتی که سامسونگ با وصله امنیتی آگوست 2022 به روز کرده است، آورده شده است.

به‌روزرسانی امنیتی آگوست 2022 سامسونگ – چه جدید است

تقریباً همه به‌روزرسانی‌های امنیتی شامل تعدادی اصلاحات امنیتی مهم می‌شوند، بیشتر آنها شامل ترفندهای عمومی اندروید هستند، اما برخی از آن‌ها مخصوص دستگاه‌های سامسونگ هستند. این شرکت کره ای جزئیات کامل را در بولتن به روز رسانی امنیتی عادی خود منتشر کرده است که تعدادی از مشکلات بحرانی و بالا حل شده است.

به‌روزرسانی امنیتی آگوست 2022 برای دستگاه‌های سامسونگ گلکسی شامل چندین وضوح از جمله رفع نشت آدرس‌های MAC هنگام اتصال به دستگاه‌های بلوتوث یا NFC، اصلاح آسیب‌پذیری Knox VPN و حل مشکلی است که در آن برنامه‌ها می‌توانند داده‌های تلفن همراه را هنگام اتصال به Wi دستکاری کنند. -Fi، به علاوه خیلی بیشتر. در مجموع، حدود 31 آسیب پذیری این بار با ارائه تعدادی از اصلاحات توسط گوگل برطرف شده است.

یادداشت‌های وصله‌ای از فایل OTA واقعی، برخی از دارندگان یادداشت‌هایی را مشاهده می‌کنند مبنی بر اینکه چندین برنامه گلکسی نیز برای گوشی‌های منتخب با تغییرات Samsung Health، Samsung Members و Smart Switch به‌روزرسانی شده‌اند.

دستگاه‌های دارای به‌روزرسانی امنیتی اوت ۲۰۲۲ سامسونگ

همانطور که اشاره شد، سامسونگ واقعاً بازی خود را با توجه به به‌روزرسانی‌ها در سال‌های اخیر افزایش داده است. در واقع، سامسونگ حتی آپدیت امنیتی آگوست 2022 را در 28 ژوئیه برای دستگاه‌ها عرضه کرد. این بدون شک در روزها و هفته‌های آینده به طیف گسترده‌ای از گوشی‌ها گسترش می‌یابد، زیرا به‌روزرسانی‌های OTA بیشتری در انبوهی از تلفن‌های گلکسی سامسونگ می‌رسند. تبلت ها در سراسر جهان

این لیست شامل یادداشتی در مورد اینکه به‌روزرسانی برای اولین بار در کجا عرضه شد و اینکه آیا در ایالات متحده نیز در دسترس است، خواهد بود. طبق معمول، آخرین موارد اضافه شده با حروف پررنگ مشخص خواهند شد.

سری گلکسی اس

به‌عنوان پرچمدار تلاش‌های سامسونگ برای گوشی‌های هوشمند، جای تعجب نیست که سری گلکسی اس هر ماه در خط مقدم برنامه‌های به‌روزرسانی قرار دارد. جدیدترین دستگاه‌های سری گلکسی اس اغلب جزو اولین دستگاه‌های اندرویدی هستند که آخرین وصله امنیتی را دریافت می‌کنند.

این موضوع با به‌روزرسانی امنیتی آگوست 2022 درست است، زیرا سری گلکسی S22 سامسونگ این وصله را از 28 ژوئیه در مناطق منتخب مشاهده کرد. وزن این وصله حدود 420 مگابایت است و شامل تغییراتی در برنامه PenUP در کنار برخی از برنامه‌های اصلی سامسونگ از جمله Galaxy است. اپلیکیشن پوشیدنی جالب‌تر این است که سری گلکسی S21 و S20 تنها چند ساعت بعد در بازارهای اروپایی نیز به‌روزرسانی شدند.

مطالب پیشنهادی  مولر گوگل در رتبه بندی تأثیر HTML ، هجی و دستور زبان ضعیف

به دلیل تفاوت در استفاده از پردازنده بین مناطق جهانی و آمریکای شمالی، دستگاه‌های گلکسی مجهز به اسنپدراگون اغلب بعد از آن به‌روزرسانی دریافت می‌کنند. کسانی از شما که در ایالات متحده هستید و دارای واحدهای قفل شده توسط شرکت مخابراتی هستید، اکنون می توانید پچ آگوست را برای Galaxy S21 خود در Sprint و T-Mobile دریافت کنید. در حالی که مدل‌های آنلاک‌شده گلکسی اس 22 نیز این پچ را به‌طور خاص برای مدل‌های اسنپدراگون دریافت می‌کنند.

اگرچه Galaxy S20 FE بخشی از سری S20 است، اما بعداً در سال 2020 عرضه شد. این بدان معناست که اغلب کمی دیرتر از سری معمولی تر “محصول” Galaxy S20 به روز می شود. با این حال، به‌روزرسانی‌ها همچنان در جریان هستند و S20 FE اکنون آخرین پچ را در اروپا مشاهده می‌کند.

 • Galaxy S22 / S22+ / S22 Ultra — S901BXXU2AVG6 / S90xU1UEU2AVG8 (برای اولین بار در اروپا منتشر شد)
  • موجود در ایالات متحده: قفل نشده
 • Galaxy S21 / S21+ / S21 UItra — G99xBXXU5CVGB / G99xUSQU5CVGB (برای اولین بار در اروپا منتشر شد)
  • موجود در ایالات متحده: Sprint، T-Mobile
 • Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra — G98xBXXUEFVG5 (برای اولین بار در اروپا منتشر شد)
 • Galaxy S20 FE — G780FXXU9DVG5 (برای اولین بار در روسیه منتشر شد)

سری گلکسی نوت

برنامه Samsung GameDrive

عرضه اخیر گلکسی اس 22 اولترا اساساً میخ نهایی را در تابوت سری گلکسی نوت قرار می دهد. حتی با وجود کمبود سخت افزار جدید از سال 2020، سامسونگ همچنان به به روز رسانی برای هر گوشی نوت موجود و پشتیبانی شده ادامه می دهد.

طبق گفته SamMobile، نسخه‌های قفل‌شده توسط شرکت سامسونگ گلکسی نوت 20 شروع به مشاهده امنیت آگوست می‌کنند. این شامل نوت 20 و نوت 20 اولترا می شود، اما کاملاً مشخص نیست که آپدیت OTA در چه شبکه هایی در این مرحله در دسترس است. اکنون ممکن است زمان بررسی این باشد که آیا مدلی از Note 20 قفل شده توسط حامل دارید یا خیر.

مطالب پیشنهادی  Pixel 6a اینچ رو به راه است، همانطور که در Best Buy پخش می شود

اندروید 12 و رابط کاربری One UI 4.0 به‌روزرسانی نهایی برای گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس را نشان می‌دهند و به عنوان بخشی از تعهد چهار ساله سامسونگ برای پشتیبانی، این دو همچنان تا اواخر سال 2023 وصله‌های ماهانه منظم دریافت خواهند کرد. به‌روزرسانی امنیتی آگوست 2022 اکنون برای گوشی‌های ماقبل آخر سری Note در اروپا عرضه می‌شود.

 • Galaxy Note 10 / Note 10+ — N97xFXXU8HVGA (برای اولین بار در سوئیس منتشر شد)
 • Galaxy Note 20 / Note 20 Ultra — N98xU1UEU2FVG5 (برای اولین بار در ایالات متحده منتشر شد)

سری گلکسی فولد

مسلماً سری گلکسی فولد یا زد فولد که پیشرو در سری گلکسی سامسونگ است، در چند سال گذشته رشد فوق‌العاده‌ای داشته است. در حالی که منتظر اخبار بیشتر در مورد نسل بعدی هستیم، پرچمدار فعلی گلکسی زد فولد 3 اولین محصولی است که آپدیت امنیتی آگوست 2022 را دریافت می کند.

در حالی که سامسونگ مشغول انتشار Z Fold 4 بود، Fold اصلی یا نسخه اولیه منتشر شده جدیدترین وصله امنیتی را دریافت می کرد. در حال حاضر مشاهده شده است که برای گوشی های فرانسه عرضه می شود و انتظار می رود در روزهای آینده گسترش بیشتری پیدا کند.

 • Galaxy Fold — F900FXXU6HVG5 (برای اولین بار در فرانسه منتشر شد)
 • Galaxy Z Fold 3 — F926BXXU1CVG8 (برای اولین بار در اروپا منتشر شد)

سری Galaxy Flip

سامسونگ galaxy z flip تاشو

سری گلکسی فلیپ احتمالاً در رتبه بندی گوشی های هوشمند سامسونگ پس از خطوط Fold و S سوم است. ما انتظار داریم در هفته‌های آینده درباره نسل چهارم اطلاعات بیشتری کسب کنیم، اما تا آن زمان، آنهایی که Samsung Galaxy Flip 5G اصلی دارند با وصله امنیتی آگوست 2022 به‌روزرسانی می‌شوند. دستگاه‌های سوئیس جزو اولین دستگاه‌هایی هستند که به‌روزرسانی OTA را دریافت می‌کنند و انتظار می‌رود در روزهای آینده بیشتر شود.

مانند Fold 3، حداقل تا زمانی که Z Flip 4 رونمایی نشود، Galaxy Z Flip 3 پرچمدار فعلی در عرصه خودش است. این بدان معناست که این دستگاه یکی از اولین موج‌هایی است که به‌روزرسانی می‌شود، با وصله آگوست برای کسانی که در اروپا با گوشی هوشمند قابل چرخش هستند عرضه می‌شود.

نسل اول Z Flip بدون اتصال 5G نیز در تعدادی از مناطق آسیایی و خاورمیانه از جمله مصر، هند، پاکستان و غیره در حال به روز رسانی است. عرضه در اروپا نیز آغاز شده است و مالکان ایتالیایی Flip می توانند پچ آگوست را نیز انجام دهند.

 • Galaxy Z Flip — F700FTBS9GVH1 (برای اولین بار در آسیا، خاورمیانه و ایتالیا منتشر شد)
 • Galaxy Z Flip 5G — F707BXXU6GVG5 (برای اولین بار در سوئیس منتشر شد)
 • Galaxy Z Flip 3 — F711BXXU2CVG8 (برای اولین بار در اروپا منتشر شد)
مطالب پیشنهادی  سئوی نقشه های گوگل: رتبه بالاتر نقشه های گوگل

سری گلکسی A

در میان سری های سامسونگ، سری A برای اکثر مردم سطح ابتدایی را نشان می دهد. بسیاری از دستگاه های سری گلکسی A دارای تعدادی ویژگی هستند که اغلب با سطوح پرچمدار مرتبط هستند، که برچسب قیمت را رد می کند. گلکسی A73 نشان‌دهنده «گل سرسبد» در این خط تولید است و به همین دلیل، در حال دریافت آخرین پچ ماه اوت در مناطق منتخب آسیایی از جمله مالزی، تایلند و فیلیپین است.

گلکسی A33 در کنار سری A73 عرضه شد اما در بازارهای بیشتری به عنوان یکی از بهترین مدل‌های پایه سامسونگ در دسترس است. با وعده به روز رسانی 5 ساله، یک گزینه بودجه بلند مدت عالی است. مالکان در ویتنام، هنگ کنگ و کره جنوبی شروع به دیدن پچ آگوست در Galaxy A33 کرده اند. ما انتظار داریم این عرضه به زودی به مناطق بیشتری از جمله اروپا و آمریکای شمالی گسترش یابد.

در حال حاضر، ابتدایی ترین دستگاه گلکسی که پچ آگوست 2022 را دریافت کرده، A23 است. این یک گوشی مقرون به صرفه تقریباً از هر نظر است، اما آخرین به‌روزرسانی OTA در روسیه عرضه شده است و انتظار می‌رود در روزهای آینده توسعه بیشتری پیدا کند.

 • Galaxy A23 — A235FXXU1AVG2 (برای اولین بار در روسیه منتشر شد)
 • گلکسی A33 — A3360ZHU3AVGA / A336EDXU3AVH1 / A336NKSU1AVH1 (برای اولین بار در آسیا منتشر شد)
 • Galaxy A73 — A736BXXU2AVG3 (برای اولین بار در آسیا منتشر شد)

چگونه آخرین OTA را در دستگاه Galaxy خود بررسی کنید

اگر قرار است دستگاه شما قبلاً به‌روزرسانی شده باشد، اما پچ شخصاً برای شما ارسال نشده است، می‌توانید به‌روزرسانی دستی را امتحان کنید. به سادگی برنامه Settings را باز کنید، روی “Software update” ضربه بزنید و “Download and install” را انتخاب کنید.

این مقاله برای اولین بار در 28 جولای منتشر شد و آخرین بار در 12 آگوست به روز شد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور