آزمایش برنامه Google Home “طراحی نسل بعدی”

در اوایل سال جاری، گوگل دو روش اصلی تعامل افراد با برنامه Home را اصلاح کرد. این شرکت اکنون در حال آزمایش “طراحی نسل بعدی برنامه Google Home” است و به دنبال آزمایش کنندگان است.

«برنامه آزمایش‌کننده معتمد Google Nest» از سرویس تست محصول Centercode برای استخدام «گروهی از آزمایش‌کنندگان بسیار متعهد که مایل به کمک به Google Nest برای آزمایش یک محصول منتشرنشده هستند» استفاده می‌کند.

این برنامه بر روی طراحی نسل بعدی اپلیکیشن Google Home تمرکز خواهد کرد. آزمایش‌کنندگانی که از قبل از دستگاه‌های Google Nest استفاده می‌کنند و مایل به امضای NDA هستند، می‌توانند شرکت کنند.

«طراحی نسل بعدی» تنها توصیفی است که امروز داریم، در حالی که «نیازمندی‌ها» می‌گوید که باید «هر گونه محصولات Google Nest از جمله: ترموستات، Wifi، بلندگو، نمایشگر، دوربین، زنگ در، قفل، Nest Protect (آژیرهای دود) را داشته باشید. ، Chromecasts.” علاوه بر این:

همچنین باید از برنامه Google Home یا برنامه Nest برای کنترل محصول(های) خود استفاده کنید.

برای ثبت نام باید یک حساب کاربری با Centercode ایجاد کنید، در حالی که مشمول یک قرارداد عدم افشا (NDA) خواهید بود.

  • طراحی نسل بعدی Google Home

گوگل در I/O 2022 در ماه مه یک برنامه هوم بازطراحی شده را برای تبلت های اندرویدی نشان داد که تا حد زیادی شبیه به امروز است، اما از ریل ناوبری استفاده می کند. آن عنصر صفحه نمایش بزرگ تنها با دو تب بسیار عجیب به نظر می رسد. مشخص نیست که آیا این «طراحی نسل بعدی» است که امروزه به آن اشاره می‌شود. در همین حال، گوگل همچنین در حال برنامه ریزی یک برنامه Home برای Wear OS است.

آخرین به‌روزرسانی‌های برنامه Google Home، ضامن‌های دستگاه تعاملی را در شبکه/برگه اصلی معرفی کرد. می توانید به سرعت اقدامات خاصی (پخش/مکث، صدا، روشن/خاموش، و روشنایی) را با یک ضربه یا اسلاید انجام دهید. در همین حال، برگه “Home Feed” نیز با یک لیست فشرده دوباره طراحی شد تا “به روز رسانی های اخیر و مرتبط” را نشان دهد.

برنامه های تبلت اندروید گوگل

امیدواریم این طراحی نسل بعدی Google Home فراتر از بصری باشد و عملکرد را بهبود بخشد. گوگل همچنین باید تعاملات اصلی را ساده کرده و قابلیت اطمینان را افزایش دهد.

اطلاعات بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: