چگونه گلکسی واچ 5 خود را بازنشانی کنیم و چرا ممکن است بخواهید

هیچ ساعت هوشمندی کامل نیست و خط گلکسی واچ سامسونگ سابقه ای از اشکالات و مشکلات تصادفی دارد. در حالی که در گلکسی واچ 5 قابل رفع است، بیشتر این باگ‌ها از شما می‌خواهند ساعت را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید، که ساده است و به اندازه یک گوشی ناخوشایند نیست.

چرا ممکن است بخواهید گلکسی واچ 5 را ریست کنید؟

در گذشته، باگ‌های مختلفی را دیده‌ایم که به ساعت‌های گلکسی محبوب ما راه پیدا کرده‌اند. در طول مدتی که از گلکسی واچ 4 کلاسیک استفاده می‌کردم، چندین مشکل داشتم که بدون پاک کردن کامل دستگاه برطرف نمی‌شد. در حالی که ما چنین مشکلی را در Watch 5 یا Watch 5 Pro ندیده‌ایم، به این معنی نیست که آنها نمی‌توانند رخ دهند.

بازنشانی گلکسی واچ نسبت به تنظیم مجدد گوشی، اختلال کمتری دارد. تنظیمات کمتری برای بهینه سازی وجود دارد، و اگر با حساب سامسونگ خود یک نسخه پشتیبان ایجاد کرده اید، حتی نیازی به تنظیم مجدد آن ها نخواهید داشت. این فرآیند همچنین بسیار سریع است و فرآیند جفت شدن سریع و آسان است.

نحوه ریست کردن گلکسی واچ 5 یا 5 پرو

این روند دقیقاً بین Watch 5 و Watch 5 Pro یکسان است. فقط با چند ضربه در منوی تنظیمات، می‌توانید ساعت خود را دوباره جفت کنید و امیدواریم از شر هر گونه اشکال یا اشکالی که ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنید خلاص شوید.

قبل از بازنشانی، فرصتی خواهید داشت که از اطلاعات ساعت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این از برنامه‌ها و تنظیمات فعلی شما نسخه پشتیبان تهیه می‌کند، که اگر نمی‌خواهید پس از بازنشانی دستگاه دوباره آنها را مرور کنید، می‌تواند مفید باشد.

زمان مورد نیاز: 3 دقیقه.

نحوه ریست کردن گلکسی واچ 5

  1. در Watch 5 یا 5 Pro خود، انگشت خود را از صفحه اصلی ساعت به پایین بکشید.
  2. روی چرخ دنده تنظیمات ضربه بزنید.
  3. به پایین بروید تا به General بروید و روی آن ضربه بزنید.
  4. در پایین، Reset را پیدا خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید.
  5. در صفحه زیر Next را بزنید.
  6. از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا ادامه دهید و Reset را بزنید.

پس از تکمیل این مراحل، ساعت شما فرآیند بازنشانی را آغاز می کند. این فرآیند حدود دو دقیقه طول می کشد تا گلکسی واچ 5 یا 5 پرو شما به طور کامل از تمام داده های شما پاک شود.

اگر متوجه شدید که ساعت شروع به کند شدن کرده است، بازنشانی کارخانه‌ای می‌تواند سرعت آن را کمی افزایش دهد. و اشکالات تصادفی که ممکن است رخ دهند معمولاً با یک تنظیم مجدد از بین می روند. این فرآیند ساده و سرراست است و سامسونگ تکمیل آن را بسیار آسان کرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch 5:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: