گواهینامه باتری گلکسی S23 به تاریخ عرضه اشاره دارد

در حالی که هنوز به نظر می رسد که جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ چند روز پیش معرفی شده است، ما اکنون در حال ورود به فصل نشت برای پرچمدار بعدی این شرکت هستیم. اگر الگوی سال گذشته درست باشد، سری گلکسی اس 23 در ماه فوریه عرضه می‌شود و زمان صدور گواهینامه باتری جدید نشان می‌دهد که زمان‌بندی عرضه در مسیر درستی قرار دارد.

لیست جدیدی در Safety Korea این هفته باتری Galaxy S23+ را با شماره مدل EB-BS916ABY نشان می دهد. این لیست دقیقاً طبق برنامه با باتری گلکسی S22+ ارائه می شود که در سپتامبر 2021 قبل از عرضه فوریه 2022 گواهینامه دریافت کرد. SamMobile اوایل امروز اشاره کرد.

متأسفانه، این واقعاً بزرگترین جزئیاتی است که می توانیم از این لیست بدست آوریم.

نکته اصلی دیگر این است که به نظر می رسد باتری توسط شرکت ATL چین تولید می شود که در گذشته برای بسیاری از گوشی های دیگر سامسونگ باتری تولید کرده است.

تا آنجا که ظرفیت پیش می رود، ما واقعا نمی توانیم بگوییم. تصویر زیر در لیست است، اما وضوح آن برای دریافت یک پاسخ کلیدی بسیار کم است. بهترین حدس ما در مورد ظرفیت گفته شده 4676 میلی آمپر ساعت یا 4878 میلی آمپر ساعت است که در هر صورت بسیار بزرگتر از Galaxy S22+ خواهد بود. این بعید به نظر می رسد، زیرا انتظار می رود اندازه گلکسی S23+ تقریباً ثابت بماند.

اما آن را با یک بزرگ غلات کاسه نمک – این یک تصویر فوق العاده تار است که ما با آن سر و کار داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: