تلفن های OSOM ویژگی های Solana یا Web3 را مجبور نمی کنند

تیم سابق Essential مدتی روی OSOM OV1 کار می‌کردند، اما در اوایل سال جاری به‌طور ناگهانی با «Solana Saga»، تلفنی که برای Web3 ساخته شده بود، جایگزین شد. خوشبختانه، اگر نمی‌خواهید از ویژگی‌های Web3 یا رمزارز استفاده کنید، Solana Saga نیازی به تعامل ندارد.

برای یادآوری داستان تا کنون، جیسون کیتس، یکی از اعضای سابق تیم سازنده Essential PH-1، بخشی از آن تیم را برای توسعه OSOM بازگرداند. این شرکت قصد داشت یک پرچمدار اندرویدی با محوریت حریم خصوصی تولید کند که جانشین معنوی یک و تنها تلفن Essential بود. این یک طراحی داشت که برخی از بهترین‌های PH-1 را به ارمغان می‌آورد، و همچنین قول می‌داد همان فرکانس به‌روزرسانی و بیشتر را از آن دستگاه ارائه کند.

اما در تابستان، OSOM همکاری با شرکت Web3 Solana را اعلام کرد، که به نوبه خود عملاً OV1 را که قبلاً ملاقات کرده بودیم و با “Solana Saga” جایگزین شد، از بین برد.

اما برخلاف نامش، حماسه سولانا چنین نخواهد کرد نیاز طبق گفته جیسون کیتس OSOM در طی یک Discord AMA امروز بعدازظهر که با ویژگی‌های Web3 یا رمزنگاری آن تعامل دارید. او توضیح می دهد:

و مطلقاً هیچ الزامی برای استفاده از ویژگی های رمزنگاری Solana وجود ندارد. یکی از اصولی که OSOM با سولانا به اشتراک می گذارد، انتخاب است. هیچ کس کسی را مجبور به استفاده از رمزنگاری در Saga نمی کند. این یک گوشی هوشمند پرچمدار فوق العاده باقی می ماند، با *گزینه* استفاده از ویژگی های رمزنگاری اضافی، که من شخصاً احساس می کنم مفید هستند.

تغییر به یک نام تجاری متمرکز بر Web3 مطمئناً بر جنبه های Web3/crypto دستگاه تأکید می کند، اما به نظر می رسد OSOM به ارائه تجربه ای مشابه آنچه در ابتدا در هسته انتظار می رفت ادامه دهد. در نظرات دیگر، کیتس توضیح می‌دهد که این شرکت همچنان قصد دارد به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری جدیدی را برای Saga منتشر کند که مشابه Essential PH-1 است. در پاسخ به سوال ما دیلان راسل، او همچنین به یک “ضمانت مطلق” اشاره کرد که Saga هرگز به “سمت” Web3/crypto تلفن نیاز نخواهد داشت.

کیتس همچنین اشاره کرد که OSOM در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت تلفنی که فاقد این ویژگی‌ها باشد، ندارد و گفت:

نه دلیلی نداره اگر نمی خواهید از کیف پول های رمزنگاری شده استفاده کنید، این کار را نکنید. هیچ چیز درباره Saga شما را مجبور به انجام هر کاری مرتبط با رمزنگاری نمی کند. من از ویژگی‌های دسترس‌پذیری در تلفنم استفاده نمی‌کنم، اما برای مثال اهمیتی ندارم که آنها در تلفن من تعبیه شده باشند.

در یک گفتگوی بیشتر با OSOM، تأیید کردیم که برای استفاده از Saga به حساب Solana نیز نیازی نیست. این شرکت توضیح می دهد:

خیر، برای راه اندازی به حساب Solana نیازی نیست. فرآیند راه‌اندازی نحوه پیکربندی قابلیت‌های web3 را که Solana در تلفن Saga ادغام کرده است، نشان می‌دهد، اما آنها اختیاری هستند. شما تلفن Saga خود را کنترل می کنید.

به گفته کیتس، OSOM برای همکاری با Solana قرارداد امضا کرد زیرا Web3 “نماینده فناوری آینده” و رشد است و به این دلیل که “روش قدیمی ساخت محصولات و شرکت ها راکد شده است.”

اطلاعات بیشتر در مورد OSOM:

به روز شد تا بیانیه دیگری از OSOM اضافه شود.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: