روشی جدید برای خانواده ها برای خرید در Google Play

بسیاری از خانواده‌ها به Google Play می‌آیند تا برنامه‌ها و بازی‌هایی را پیدا کنند تا همه افراد خانواده از آن لذت ببرند. اکنون ما یک راه آسان‌تر جدید برای خانواده‌ها اضافه می‌کنیم تا بتوانند با خیال راحت هم برنامه‌های پولی و هم خریدهای درون‌برنامه را خریداری کنند.

در Google Play، از قبل می‌توانید یک روش پرداخت خانواده راه‌اندازی کنید، که به مدیران خانواده امکان می‌دهد در دستگاه‌های مختلف Android، یک روش پرداخت مشترک را با اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند. اگر انتخاب کنید روش پرداخت خانواده خود را با کودکان زیر 13 سال (یا سن مقرر در کشورتان) به اشتراک بگذارید، همچنین کنترل‌هایی برای تأیید یا رد خریدهای آنها دارید. و اگر یکی از اعضای خانواده از روش پرداخت خانواده استفاده کند، می‌توانید به راحتی همه تراکنش‌ها را با هم در سابقه سفارش Google Play خود مشاهده کنید.

امروز ابزار دیگری را برای خانواده ها معرفی می کنیم: درخواست خرید. اکنون، اگر روش پرداخت خانواده را راه‌اندازی نکرده‌اید، کودکان می‌توانند درخواست خرید را مستقیماً به مدیر خانواده ارسال کنند. سپس می توانید درخواست و اطلاعات مهم مربوط به برنامه یا خرید درون برنامه ای را در دستگاه خود ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید که آیا خرید باید تکمیل شود یا خیر. اگر تصمیم به تکمیل خرید دارید، می‌توانید از روش‌های پرداخت ذخیره‌شده خود از جمله کارت‌های هدیه Google Play استفاده کنید. مدیران خانواده اعلان‌هایی را برای این درخواست‌های خرید در زمان واقعی دریافت می‌کنند، اما شما همچنین می‌توانید آن را در صف درخواست تأیید مشاهده کنید تا بعداً تصمیم بگیرید. و درست مانند روش پرداخت خانواده، تراکنش‌هایی که از طریق درخواست‌های خرید انجام می‌شوند همگی در سابقه سفارش شما در دسترس خواهند بود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور