برنامه ریزی برای گردهمایی خانوادگی با Google Workspace

برای خانواده تگزاسی من، هر چیزی فرصتی برای کباب کردن است: یک آخر هفته طولانی، آب و هوای خوب یا به طور کلی فقط یک روز خوب. برای سال‌ها، کباب‌پزی راه ساده ما برای گرد هم آوردن عزیزانمان بوده است و برنامه‌ریزی زیادی لازم نیست.

ما یک دعوت نامه با تاریخ و زمان پیشنهادی ارسال خواهیم کرد، و این در مورد آن است. با این حال، پس از سال‌ها کباب‌پزی، سؤالاتی مانند «کی دوباره می‌آید؟» و «آیا کسی می‌تواند عکس‌های گروهی را برای من بفرستد؟» همچنان دور میز پیک نیک حلقه می‌زد. به نوعی ما سیستمی برای سنت خود نداشتیم، که وقتی شروع به داشتن مهمان بیشتر از فضا کردیم، ناامیدکننده شد.

تصمیم گرفتم برای آن کاری انجام دهم. با تشویق خاطرات سنت رو به رشد خود (و شانس تبدیل شدن به نوه مورد علاقه)، شروع به تحقیق در مورد ابزارهایی برای برنامه ریزی گردهمایی های خانوادگی کردم. به لطف درس‌های برنامه مهارت‌های دیجیتال کاربردی Google، یاد گرفتم که چگونه هماهنگی را به کباب‌های خود اضافه کنم. اکنون، می‌توانم به راحتی برنامه‌ها و بسیاری از خاطرات خانواده‌ام را با استفاده از برخی از برنامه‌های مورد علاقه‌ام در Google Workspace پیگیری کنم. در اینجا نحوه انجام این کار هنگام برنامه ریزی برای کباب کردن خانوادگی یا پیک نیک گردهمایی خود آورده شده است.

برنامه ریزی خود را با Google Calendar آغاز کنید

مهم ترین بخش هر اتحاد خانوادگی، خانواده است! اگر مسئولیت دعوت از آنها بر عهده شماست، می خواهید زودتر به آنها اطلاع دهید، حتی اگر ممکن است تمام جزئیات را نهایی نکرده باشید. خوشبختانه، Calendar به شما امکان می دهد دعوت نامه های قابل تغییر ارسال کنید. بنابراین اگر بعداً تصمیم گرفتید که پیک نیک را به جای پارک در حیاط خلوت عمه خود برگزار کنید، می توانید به راحتی مکان را در دعوتنامه تغییر دهید و به روز رسانی ایمیل برای مهمانان ارسال کنید.

مطالب پیشنهادی  چیزهای جدید در اکوسیستم اندروید

تقویم به شما کمک می‌کند تا از طریق اعلان‌ها و Google Tasks، رویدادها و کارهای فهرست کارهایتان را به خاطر بسپارید و مطمئن شوید که از همه چیز آگاه هستید. برای یادگیری نحوه استفاده از هر دو ویژگی، درس‌های «روز خود را با Google Calendar سازماندهی کنید» و «Create Task in Calendar» را انتخاب کردم. پس از آن، می‌دانستم چگونه اعلان‌هایی را سفارشی کنم که فقط در زمانی که رویدادی برای من مفیدتر بود به من هشدار می‌داد. من همچنین در مورد ورودی‌های تقویم به نام Tasks یاد گرفتم که می‌توانید از آنها برای به خاطر سپردن چیزهای کوچک مانند “برداشتن خواربار برای گردهمایی خانواده” استفاده کنید. مانند رویدادها، حتی می‌توانید این ورودی‌ها را برای کارهایی که نیاز به توجه مکرر دارند تکرار کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور